El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

ticklepickle

Breaking bad je jeden z najlepších seriálov histórie. El Camino je parazitovanie na značke v priamom prenose. Dve hodiny prakticky o ničom. Príprava hercov je vrchol neprofesionality. Čudujem sa, že ide sa niečo natáčať, hercom zaplatia milióny, a nedokážu, či už autori alebo ktokoľvek, dohliadnuť na formu v akej herci prídu na natáčanie. Todd má o 20 kilogramov viac, Jesse krásne biele zuby, po neviem akej dobe v klietke, opuchnutý ako by bol na kreatíne, a plešina Waltera ako z ochotníckeho divadla. Si zoberte, že toto si reálne pustíte po tom, ako dopozeráte Breaking bad. Tak to bude normálne šok, že ako kto zrazu vyzerá. To je neprijateľné aby som išiel v niečom po skončení seriálu pokračovať, a charaktery by prišli v úplne vzdialenej podobe v akej posledný diel končil. Dej plný flashbackov, nudných dialógov, jediné čo je ozaj dobré, bolo to auto. Thats it. ()

terez.coufal

Tento film jasně ukazuje, kdo byl tahounem Breaking Bad. Musím přiznat, když se objevil Walt, tak jsem štěstím možná i trochu nadskočila. El Camino je takový vlažný, nepodstatný dovětek skvělého seriálu, který ho pěkně uzavře. Taková chuťovka pro fanoušky. ()

Swango

Snímka je skôr epilógom, dlhšou záverečnou epizódou než samostatným celovečerným filmom. Príbeh Jessieho na úteku si zachováva žánrovú podobu a atmosféru seriálovej predlohy, preto si fanúšici najlepšieho svetového seriálu prídu na svoje. Výborne fungujú flashbacky, ktoré zdarne vyplavujú dávky nostalgie. O hereckých kvalitách dobre známych tvári sa nie je potrebné zmieňovať. Hodnotenie: 85 % ()

Pudding

Připadalo mi že to ani nerežíroval Vince Gilligan, ta kamera byla prostě jiná. Byla to podle mě dobrá tečka za světem Breaking Bad. Jesse dostal takový ending, který se taky zaslouží. Samozřejmě tu nebyl to tak dechberoucí zážitek, jako poslední díly Brba, ale i tak to bylo dobré a mělo svůj vlastní vibe. A jediná věc co mě neskutečně vytáčí jo, že skoro každý charakter má o 10 kilo víc kudla. Hlavně Todd, ku**a tlusta. ()

wel.wel

Závěrečná tečka za Better Call Saul a Breaking Bad byla i tečkou pro další řadu záporáků, kterým jsme asi povětšinou drželi palce, aby to třeba dali i v dalších dílech. Příběh se uzavírá a málokomu se podaří dostat se ze shitu, který žil. Připomíná to seriál, o kterém bylo řečeno „…pak už jsem se na to nemoh dívat. Vždycky když jsem si zvyk na nějakou postavu a začal ji i mít rád, tak umřela …“.  Hmm. Propletenec vztahů, příběhů a postav, který se občas zjevně, často náznakem či narážkou prolínal  oběma seriály i tímto filmem, to je neobvykle exkluzivní. A navíc, člověk si připadal fakt súúúper chytře, když mu něco z toho i docvaklo. Anyway thanks a lot, Vince Gilligan. I enjoyed it. ()

louislumiere

Zdařilý přílepek k finále Breaking Bad a pokud máte slabost pro tragiku Jesseho Pinkama, tak budete spokojeni. Zub času poněkud ubral některým aktérům svěžest, ale protože jde především o úlitbu fans, tak ti to jistě přejdou úsměvem. To co Vince vybudoval, přidáme-li ještě opus Better Call Saul, je to nejkompaktnější a nejpropracovanější, co na poli TV zábavy bylo kdy natočeno. ()

jmennno

Dlouho jsem váhala, zda se podívat. Hodně mě odrazovaly recenze. Jsem sklání fanoušek BB a BCS. Líbilo se mi to. Přijde mi to jako úctihodné zakončení.  Mohlo to být lepší, to ano. Ale i tak, jsem byla spokojená.  Ale trochu jsem zklamána z kamery. S BBS to nejde srovnat. ()

Pahro

Spíše je to jen taková dlouhá bonusová episoda, která doplňuje seriál Breaking bad. Jestli jste Breaking Bad neviděli = nic pro vás. Scénář a kamera ale zase topová, byla tam i nějaká dobrá akce, ale jinak je to vlastně skoro o ničem. Jako člověk co viděl Breaking Bad, hodnotím solidními 60% - je to dobrý, ale film jako celek vlastně o ničem. -------------‐-------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------------------------- A nakonec na počest starýho dobrýho Džesího: "Hajl Hitler Bitch!" ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster