El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

peetrejr

Nič extra. Síce ako pokračovanie dosť predvídateľné ale ujde. Nechápem prečo sa snažia spraviť Jessiho neviniatkom. Teda tak to bolo v seriáli. Tu si to ivedomil. Je pravda že pri pozeraní tohoto snímku som sa nenudil. Ako pokračovanie ok. ()

SidneyP

Nevím no. Na to, jaký hype kolem toho byl, tak se mi zdá, že to byly jen dvě hodiny kecání o hovně. Jako nostalgický výlet ok, ale dost mi tam chyběly nějaké vedlejší příběhové linky - Skinny Pete, Marie, vyšetřování. Nenudil jsem se, ale obešel bych se bez toho. 70%. ()

Raziel_cz

Pohrobek Breaking Bad, o který se nikdo neprosil, ale který je stejně super. Sílu vidím oproti jiným podobným projektům hlavně v tom, že se nesnaží být otevřené nezasvěcenému publiku, ale opravdu to z původního seriálu přímo vychází a přímo to na něj navazuje. Bez potřeby nostalgicky se za ním ohlížet nebo přehnaně imitovat jeho styl. A dokonce to není ani samoúčelná přehlídka oblíbený postav – spoléhá to sice dost na (nově natočené) flashbacky, ale i v nich i v současnosti uvidíte pouze ty charaktery, které to potřebuje k odvyprávění svého příběhu. A který je tedy – jak už jsem napsal – super. Vlastně je to taková Gilliganova verze Odplaty. Svižná kriminálka s vyšperkovanými dialogy, co se neutápí v emocích, úspěšně buduje napětí (hitchcockovskými, potažmo depalmovskými postupy, yay!) a stejně úspěšně vrství zvraty. A nebojí se vtipu. A je přesně tak dlouhá, jak si žádá, a nikde není nic navíc. A nebudete z ní mít depresi. Hodně milé – a už teď se nemůžu dočkat poslední série Better Call Saul! ()

Hapretor

Dost nuda a zmatek ... jednotlivé události na sebe divně navazují ... co se stalo pak a předtím ... jak se dostal ven ... proč se tak choval ... a najednou je ze všeho venku ... špatně propracované ... na rozdíl od seriálu ... Bitch !!! ()

Rathalos

Musim sa priznat,ze serial som nevidel ani jednu epizodu,ale tento thriller bol v celku fajn,dobre je natoceny,herci svoju ulohu splnili a zahrali to ako sa patri,malo to hlavu aj patu a dalo sa na to v pohode pozerat...:-) ()

baiskon108

Jesse se dočkal. Jeho příběh je uzavřen. Stále si ale stojím za tím, že seriál nepotřeboval žádný přídavek. Tento film je zkrátka velmi zbytečný a kromě zápletky sehnat peníze se v něm nic neděje. Ale na druhou stranu zas nedělá žádnou ostudu (jen u jedné scény jsem se začal bát, že oživili Heisenberga, ale takoví magoři naštěstí nejsou). ()

hEROic

Celkem příjemný návrat do světa Breaking Bad. Jesse navazuje tam kde skončil, zevšeho nejradši by na vše zapomněl a vypařil se, což samozřejmě dost dobře nejde. Atmosféru to stále má, některé scény super, ale děj je bohužel o ničem a tempo vleklé. 75% ()

Joey(1)

Not great, not terrible, zbytečně nastavovaná kaše a na rozdíl od mého milovaného seriálu jsem se spíše těšil, kdy bude konec… Alespoň coby vzpomínka na některé významné momenty série ale do jisté míry funguje. ()

GOREGASM

Zajímavý dojezd dějové linky Jesseho Pinkmana, který brnká na hodně temnou strunu a spíše než uzavření dějové linky nabízí důstojný "farewell". Vince Gilligan si své děťátko vypiplal od píky a El Camino by bez Breaking Bad nemohlo samostatně fungovat. Po fanouška jde ale o hořkosladký dezert, který mu vrací obsah skrze původní postavy, nicméně pocitově to Vince pojal jako tu nejhorší možnou opici, se kterou se jednoduše nechcete probudit. Alespoň u mně je dopad téhle afterparty asi takový, že bych se chtěl dozvědět ještě víc, což se asi nestane. A to mi trochu vadí, protože konec Breaking Bad byl dokonalý, což o El Caminu neplatí. 80% ()

domirovec

El Camino je opravdový zážitek. Zážitek, který bravurním způsobem ukončuje bravurní Breaking Bad příběh a sleduje 25 letého Jesseho Pinkmana, který se zuby nehty za každou cenu snaží dostat pryč od všeho toho nebezpečí, které číhá kolem něj. A že je chytrej, ten Yeah, bitch! mládenec! Pro jak Jesseho, tak pro Aarona Paula jsem si vybudoval neskutečný respekt, protože to všechno čím si Jesse musel projít, je neuvěřitelně příšerné.. jenže to všechno zvládl. Je to dojemné? Ano, je. Je to povedené? Samozřejmě, pan Gilligan zase nezklamal. A je to kvalitní zakončení?.. Jistěže, je to briliantní zakončení. A tak stejně briliantní je i sám Aaron Paul, budící respekt vždy a pořád, skrze celý snímek. ''Flashbacky'' v podobě vracení se k starým známým postavám ve mne vyvolaly těžké emoce, přičemž scéna v restauraci s Waltem je k nezaplacení. Úžasný počin, miluju to.. a stejně tak moc by to měl milovat každý fanoušek Perníkovýho Tatínka. Jsem fakt rád, že to Jesse zvládl, jsem na něj opravdu hrdý. 5/5 ()

RidleyCrowe

Z filmu je cítiť štýl Breaking Bad z každého záberu. Má aj povestné pomalé tempo, kedy má divák pocit, že sa bo filme nič nedeje. Gilligan skvele pracuje so strihom a prechodom medzi scénami. A samozrejme je to velký fan-service. Na druhú stranu to príbeh ani postavy nikam neposúva. Jessie je rovnaká postava ako na začiatku filmu (a na konci seriálu). Nikam sa neposunul ani príbeh, ktorý je v závere až moc doslovný. Je to výborný epilog, s množstvom skvělých scén, zároveň ale keby film nevznikol, tak by sa vôbec nič nestalo. ()

Waldir

Slušný epilóg za kultovým seriálom, ktorý nie je ničím výnimočný, no nepôsobí zbytočným dojmom, ale ako dôstojná “bodka” k ukončeniu dejových liniek Breaking Bad. ()

Kingjiri

Po rozlučce s Walterem přichází optimističtější loučení s Jessem. Námět měl určitej potenciál, jenže Breaking Bad bez Waltera (ten jeho jeden štěk moc nepočítám) je jako ryba bez vody. A biják hlavně působí jako jedna seriálová epizoda než plnohodnotnej celovečerák (jak skromnější filmařinou, tak dějově). Takže co by se při troše snahy vešlo do jedný hodiny se tady rozmazává hned dvě hodiny zbytečnejma flashbackama a pomalym tempem vyprávění. Na druhou stranu jsem rád, že tenhle dodatek vůbec nekazí dokonalý seriálový finále a působí jen jako trochu zbytečnej přídavek, tři hodně slabý hvězdy. ()

JetDryerFan

Breaking Bad je mistrovské dílo, seriál mě bavil a považuju ho za TOP v mnoha ohledech - obsazení, charaktery postav, jistá hravost a chytrost a v neposlední řadě i perfektní hudba. První hodinu El Camina sem se dokola ptala sama sebe co je špatně. Pořád to bylo takové nijaké, stejně jako samotný Jesse, a to jsem mu v BB fandila na maximum a měla ho radši než Waltera. Nicméně i přes dejme tomu "uspokojivý" a docela zajímavý vývoj událostí před koncem, jsem čekala větší "připomenutí" fenoménu z Albuquerque, možná trochu nevyužitý potenciál,... ()

Ozzy2

Skvělá tečka za nejlepším seriálem.K Jessemu jsem si kladný vztah vybudoval jen velmi pozvolna.Ve finále byl má nejoblíbenější postava a moc jsem mu přál, aby ze všeho vyvázl a začal žít normálním životem daleko od toho svinstva.Uživatel TMNT, vyber si svou nejoblíbenější ovci, vytrtkej jí mozek z hlavy a hlav ně drž nepiš své postřehy, ty kokote. ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster