Herbie a poklad Inků

• slovenský

Herbie a poklad Inkov

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

USA, 1980, 100 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $18,000,000Tržby Celosvetovo $-/60%/(9.8.2005)

• Deimos

TV/// Obsazení 5/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +rád bych řekl že Herbie, -nevyužitý potenciál, slabý děj, herci/// Tak v tomto případě se Herbiemu nezadařilo. Začátek i některé momenty vybízeli k pěkné dějový línii, která se ale vždy stočila tím nejednodušším způsobem. Určitě se rád někdy podívám na ten prostřední film (Herbie jede Rally) stejně tak i na ten úplně první. Brouka mám prostě rád, jen tenhle film se moc nepovedl „Proč mu říkáš Osm když je to číslo 53?“ „ No 5 a 3 je Osm“ :-( /// Celkem 48%///(19.1.2007)

Poslední díl "broučí" série, který se tentokrát odehrává v Mexiku a jmenuje se překvapivě "Herbie a poklad Inků."(16.5.2006)

• 5150

Dobrodružná komedie z produkce studia Walt Disney, ve které krom roztomilého autíčka potěší nejvíc Cloris Leachman (Louise) a Harvey Korman (kapitán).(30.6.2008)

Abych pravdu řekl, nevím, co si mám o tomto filmu myslet, sand jen, že není pro dospělé, ale pro zvídavou neohraničenou fantáziu dětí...(26.7.2008)