V pokračování filmu Pravá blondýnka se Elle (Reese Witherspoon) vrací v celé své růžové a načechrané kráse. Je vycházející hvězdou v advokátní kanceláři a plánuje svatbu s mužem svých snů. Když však zjistí, že její firma zastupuje společnost, která testuje kosmetiku na zvířatech (a dokonce i na rodinných příslušnících milované čivavy Bruisera), stane se odhodlanou bojovnicí za psí práva. A dostane padáka na hodinu. Elle se vydává na křížovou výpravu do Washingtonu, aby vzala věci do svých pečlivě upravených rukou. Do politické arény však není snadné proniknout - zvláště když z moře šedi, černi a námořnické modři vyčníváte jako růžový palec. S pomocí světáckého poslíčka se Elle nakonec podaří přesvědčit kongresmanku Ruddovou, aby ji přijala jako asistentku a umožnila jí prosadit své názory. (Cinemax)

Smileface

Legally Blonde 2 je hustě nastavovaná kaše prvního dílu s řídkým výskytem vtipů k pousmání,ne však k opravdovému smíchu.Jen proto že jsem v kině nespal nebo neodešel, všechno celkem slušně uteklo do slavného konce a že to nebylo zas až tak trapné jak jsem před začátkem předpokládal,dávám **,ale je to spíš 30%. ()

Chise

Celkem nuda. Scénáristi se možná měli vyhnout pokusům na zvířatech, protože tohle kotroverzní téma filmu přineslo akorát větší procento trapnosti. ()

sedm.1 odpad!

Můj komentář k „perle“ Pravá blondýnka 2 bude téměř stejný jako film samotný:nevěcný,nudný a možná pro někoho i blbý(ovšem napište k takové blbosti chytrý komentář).Ale na rozdíl od filmu je můj komentář alespoň krátký a něco ostatním zdělí:NEKOUKAT! ()

Cejny

Šíleně chytrá blondýnka v podání Reese "sesvoulžičkou" Witherspoonové. K pobavení jo, dobré, ale jináč hloupé. ()

herr_carter odpad!

Dvakrát do jednoho hovna nevstoupíš, aneb septik už je bohužel plnej až po okraj !..............moje hodnocení = 0 z 10. ()

hudryhudry odpad!

Něco tak hrozného jsem už dlouho neviděl. Kdybych měl vyjmenovat všechny zápory tohoto filmu, je to na pět stránek, shrnuto: absolutně nehorázná hovadina. Nejlépe ve filmu hlaje ta čivava a Witherspoon je docela hezká, jinak vše ostatní je hrozné. Scénář nechutně blbý, herecké výkony strašné, no děs! ()

jondoe

ovela slabsie ako prvy diel.toto naozaj nemusely tocit.ale reese nestratile nic zo svojej naivity co je jedine plus tohto filmu a este sa na to da ako tak pozerat. ()

Fary odpad!

To je i jako komedie špatný a chvílema z toho má člověk pocit, že to snad autoři mysleli vážně ... ()

Reckon

Tenhle "film" jsem viděl hooodně dávno a je to tak myslím dobře, protože myslím, že by hodnocení šlo rapidně dolů. (3/10) ()

wosho

Jednička byla taková příjemná holka od vedle, co jí má každý rád. A dvojka je taková mrdka co kouše ptáky při žužlání. Táhni do pekel blondýno:-) ()

Merkin

Je to super oddechovka, nasadila jsem si ty růžové brýle a vcelku se bavila. Jasně, že nejde o nic světoborného, ale ono to občas vůbec nevadí:) ()

Paity

Kdo od toho hodně čeká nic nedostane, kdo od toho nečeká nic, dostane pár atomů komedie. To je Pravá blondýna 2. ()

Radim

Oproti jedničce neuvěřitelný propad. Chybí tomu vtip, šťáva, nadhled, v podstatě se jedná o parodii sebe sama, a ještě k tomu špatnou. ()

CjKukis odpad!

Mrdoklek a navíc z právníků a nejen z nich ale i z každýho kdo tam hraje a podivá se na to udělali idioty!!!! ()

Hanes88 odpad!

Náhodou jsem na toto pokračování narazil při přepínání kanálů v televizi. A jak to dopadlo? Po 10ti minutách jsem to zase radši přepnul dál. Prostě trapné. ()