George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí vezmou rodinu pastora Fullera (Harvey Keitel, Juliette Lewis). V blízkosti hranic se Geckovi a nedobrovolně i Fullerovi zastaví v baru Titty Twister, kde se bratři musí setkat s převaděči. Nikdo jim však neřekl, že po setmění se místní osazenstvo mění v krvežíznivé upíry! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Raviola

Tak takovo slátaninu s dobrými herci už jsem opravdu dlouho neviděla. Celou druhou půlku jsem se sama sebe ptala, co tohle má sakrat znamenat? Jednu hvězdičku dávám za dobré herecké obsazení a první část filmu. ()

haluza

Jediný termín, kterým se dá tento film popsat, je šílená jízda. Po začátku, kdy si člověk užívá další variaci na Tarantina, přijde upíří masakr v Mexiku, který se zastaví až o titulky. Hodně mě překvapil (pozitivně) Clooney, naopak nezklamali Tarantino a Keitel (a samozřejmě i další).Kromě toho má film skvělej soundtrack. Další díly už byly slabota, ale ono se stejně říká, že dvakrát do jedný řeky nevstoupíš.... ()

sanjozko

ked som videl tento film ako pubertiak tak som z neho bol paf, teraz az tak paf z neho nie som, napriek tomu je to stale dobra upirina ()

Astu.

__ Co je v Mexiku? Mexičani. __ Viděl si už někdy vybuchovat blázny, když na ně svítí sluníčko? __ První polovina je naprosto jedinečná, druhá není špatná, ale nerozumím tomu obratu o 180 stupňů. 8/10 ()

Jasmín

Když to sem přišlo - já byl tenkrát na střední......... tehdy tedy pro mě bomba, dá se říct oddechovka pro mlaďase. ()

John88

Ked s do niecoho pusti rodriguez obsadi tam aj tarantina vznikne ohromna brutalna zabava.bavil somm sa od zaciatku do konca.PS,rodriguez len tak dalej ()

2060

Přesně jak už tady pár lidí zmínilo. Bez upírů by se tenhle film klidně obešel. Ale nicméně je dost zábavný a rád na něj kdykoliv kouknu. 4* ()

zdendap

U tohoto filmu s´jsem se hodně bavil! Začátek je jako drsné gangsterka, prostředek horor a konec bezbřehá komedie. Je to lehké, má to švih a určitě neurazí. (Hlavně na Salmu Hayek je moc pěkný pokuk) ()

Gustik5

Část spanilá jízda dvou gangsterů Tarantina a Clooneho, část krvavá drasťárna hodná mistra Rodrigueze. Nic víc jsem si ani nemohl přát. ()

Thimpu

Pakliže by se měl vybrat nejkontroverznější režisér všech dob, nebylo by velkým tajemstvím, že horkým favoritem na první místo by byl Quentin Tarantino. První polovina filmu vás přímo posadí do křesla. Během té druhé si zřejmě každý aspoň jednou pomyslí, jestli se náhodou záhadně nepřepnul program nebo zda-li opravdu koukáme na ten samý film. Bohužel výborný rozjezd mi následný boj s upíry v baru docela zkazil. Jenže jak je to u mě a Tarantina zvykem, musím ho hodnotit vždy pozitivně. Film je totiž opravdu skvěle natočený, včetně okouzlujícího tvrďáka Georgeho Clooneyho! A tak jsem mávnul rukou nad tím, jak je super příběh pokažen a radši jsem si plnými doušky užíval, kterak upíří kapela hraje na kytary z lidských těl. Tohle byl prostě ten pravý Tarantino. Mimochodem bych se jednou velice rád podíval do podobného pekelného baru Titty Twister. Samozřejmě bez bitvy s upíry. ()

pelegryna

Tak tohle je vynikající počin s nádhernou Salmou.Humoru plná vědra a akce od první klapky.Parádní a kdykoliv zkouknutelné. ()

SpiceMonkey

Předem musím upozornit veškeré zájemce o tenhle film, že je to největší pakárna, jakou si lze představit, ale vidět ji je naprostá nutnost a osvobozující zážitek. Rodriguezovi a Tarantinovi se podařilo namixovat dokonalou směs upírské parodie, gangsterky a road movie. Hlavní složkou všeho, co dostanete naservírováno (a že toho bude dost!) je smysl pro humor a jedinou možností, jak tenhle film brát, je podívat se na něj s naprostým nadhledem. Dalším štítem filmu je svita hereckých hvězd: božský George Clooney, sám Tarantino, Juliette Lewis a Harvey Keitel si razí cestu skrz mexické tesáky a vypořádat se musí i se sexy Salmou Hayek. K tomu všemu jim hraje skvělá muzika, jejíž soudtrack si stojí za to poslechnout i bez filmu. Jedna z nejlepším scén filmu je vyvolávání Cheecha Maria , upozorňující na všechny druhy... (jak to říct slušně, to ani nejde) „lákadel“ místního baru Titty Twister. Lahoda :-) Je to béčko jak Brno, ale nejlepší, jaké jsem kdy viděla a nestydím se nikomu do očí říct, že to je jeden z mých nejmilovanějších filmů, u kterého se vždycky zasměju, odreaguju a pustím všechno za hlavu. ()

losmachos

Tarantino+Rodriguez= Kazatel s brokovnící : Harvey Keitel, hláškující magor nad věcí: George Clooney a jak jinej úchylnej Tarantino vs hromada upírů. K tomu všemu hraje ultimátní vamp kapelka s nástrojema s lidskejch vnitřností. Jako bonus je zde jedna z nejerotičtějších scén filmových dějin (tedy alespoň pro mě): taneček Salmy Hayek s hadem, co víc si přát.. ()

Thomrius

Vcelku povedený filmek určený na odreagování se a pobavení. Příběh ničím moc neohromí, ani nepřekvapí, ale také neurazí. 3+ ()

vnimat_Krasu

Když někdo zamíchá různé laskominy do jednoho hrnce, může z toho vzniknout nepoživatelný eintopf. Od soumraku do úsvitu je ale filmem, který kombinuje mnoho skvělých prvků a výsledkem je absurdní zábava a dosud nejlepší výsledek přátelství Tarantino/Rodriguez. Záměrně točená akční céčka mohou přemírou snahy působit křečovitě - zde však oba pánové ještě neonanovali nad svou genialitou, mysleli na diváka a nenechali postavy pronášet předlouhé dialogy. Upíři už nikdy nebudou takto sexy a pohodovější mix drsných žánrů už nikdo nikdy nenatočí. ()

Zemřel herec John Saxon

23.10.2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

17.08.2009

Přesněji 7. 7. 2010. To platí pro nás, diváky. Tvůrci Predators (tedy především producent Robert Rodriguez a režisér Nimród Antal) však mají odlet plánovaný už na 28. září 2009. Tehdy totiž v… (více)