George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí vezmou rodinu pastora Fullera (Harvey Keitel, Juliette Lewis). V blízkosti hranic se Geckovi a nedobrovolně i Fullerovi zastaví v baru Titty Twister, kde se bratři musí setkat s převaděči. Nikdo jim však neřekl, že po setmění se místní osazenstvo mění v krvežíznivé upíry! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Kathleena

Tenhle film sice nedává žádný smysl, do poloviny se tváří jako seriózní gangsterka a od poloviny jako bláznivá upířina, ale to vůbec nevadí. Jakkoli šílený to je a žádní dva upíři nevypadají stejně, ale mění se, snad podle nálady či co, od létajících nestvůr až po psy, mě to neskutečně bavilo. Lítají kusy těl, kytara v podobě lidského torza a do toho všeho absolutně šílenej Tarantino. Navíc v kterým jiným filmu mají automatický kůl na upíry? Za mě rozhodně sto bodů. Navíc rozkošný George Clooney: I may be a bastard, but I´m not a fucking bastard. Nelze ho nemilovat. ()

Zofan

Jako malej kluk jsem to bral hrozně vážně a nelíbilo se mi to. S odstupem asi 15 let jsem v tom objevil porci nadsázky a královsky se bavil. ()

Jorge K

Filmu jsem se dlouho vyhýbal, ale nakonec jsem to přece jen dal. Kousek je to pravda malinko slabší, ale celkově ok, řada dialogů je super, pozadí klasické, jen trošku žíznivé. ()

DoctorLenny

To už je tady po všech těch komentářích úplně jasné. První třičtvrtěhodina, asi, až do příjezdu do Titty Twister, a dokonce ještě chvilku potom, asi do chvíle, kdy Salma Hayek přistupuje k Tarantinovi, tak to bylo všechno úplně libové. Geniální, perfektní, sarkastické, zkrátka úžasné. A pak se objevili ti upíři... a tím se to všechno strašně posr**o. Jako fakt. Čtyři * ()

petronella

Jeden z mojich oblubenych. Film jeakoby rozdeleny na 2 polovice, zacina to typicky Tarantinovsky a potom akoze co? Upirov nikto necakal. Dokonca aj George Clooney tu predviedol nadpriemerny vykon. Perfektny dej, na piatkovy vecer akurat. ()

Infurius

Film do polovice filmu stojí tak na 80% a je celkom zajímavy, hlavne preto, že tam hraje moj oblúbenec Quentin Tarantino. Od scény, čo v bare sa všetci premenia na upírov a začne sa tam zabíjať tak je to dosť veľká blbosť. ()

Kulikulo

Ten začiatok naozaj vyzeral sľubnejšie ako nasledujúci dej a záver filmu. Postava Richieho bola vtipná a aj Džordžík tu hrá menej vlažne ako zvyčajne, ale nedokázalo to zachrániť nezáživnosť deja, tento kúsok sa celkom nepodaril, aj keď sú tam niekde zábavné scény pre nenáročného diváka, hlavne s Richiem, alebo na krásne polonahé telá žien v Titty Twister. Tí upíri to pokazili. ()

pekkanik

Taká kombinácia Gaunerov, Desperada a Braindead. Tarantino a Rodriguez sa vybláznili, kvalita občas kolíše a na zábavné hromadné masakrovanie treba majstra Jacksona. Ale bavil som sa dobre. ()

HectorHagman

Tento bar je pouze pro motorkáře a řidiče náklaďáků.......a tento film asi taky:-D každopádně mě to mooooooc baví a muzu to vidět klidně od soumraku do úsvitu porad dokola;-) ()

bratr_jezek

Film začne jako gansterka (celkem solidně stupňuje napět mezi nesourodými bratry), pokračuje jako drama (unesli rodinu, jeden bratr je pošuk, polici je jim v patách, někteří z unesených mají své temné kostlivce ve skříni - kněz, který to nezvládl). Ve chvíli, kdy vstoupí do divného baru nevíte, co od filmu čekat. Dívky jsou krásné s vyzývavým sexuálním nábojem, bohužel jsou všichni upíři. Od této chvíle můžete film klidně vypnout, v jiných filmech provařená likvidace je tady jen o trochu víc explicitněji natočená. konec naznačující další díly je úsměvný. ()

Skya

Jediné co potřebujete je mysl pro opravdu černý humor a film si užijete. Je naprosto zákoně platné a nevyhnutelné že když už si myslíte že se vám nemůže nic horšího stát, narazíte na bar postavený na vršku krvavé pyramidy. ()

weelska

Já se s tím pořád nemůžu srovnat. Bráchové, paranoidní a trochu jednodušší Tarantino a suverén Clooney (nemám nic proti, taky jsem slintala), si vezmou na mušku klasickou americkou rodinku, aby je vzali do toho nejšílenějšího klubu v celým Mexiku, kde si to budou celou noc rozdávat s upíry. Ten snímek se v půlce láme, jak dějově, tak žánrově. První půle naprosto dokonalá, klasický Tarantinův rukopis, perfektní kamera, neotřepané (a tak pro něj typické) efekty. Po 60 minutách se to ale strhne ve frašku a hru s dřevěnýma kolíkama. Asi jsem konzerva, ale tohle se pánům RR + QT moc nepovedlo.. ()

baronGrga

From Dusk Till Dawn svou první, oduševnělou polovinou, kde se v naprosté harmonii snoubí vtip s akčními prvky, navnadí diváka natolik, že následující Titty Twisterová druhá půle, stylizující se do béčkového hororu a kupící na sebe záběry upířích kamioňáků v různých variantách jedné a té samé situace, s sebou nutně přináší rozčarování. 50% ()

ERINYUS

S horrorm a upírinou to nemá nič spoločné, až na ten záver s trápnymi maskami a mizernými trikmi (dosť výstižne to zhrnul POMO), ale ako gangstrovka so super dialógmi a hláškami sa to dá. Pár žmurknutí som tam našiel, ale niektoré veci mi prišli skôr ako vykrádačka, nie ako pripomenutie klasiky. Zaujala ma široká ponuka pussy, ale cez tri to u mňa nejde. ()

phoenix9

Do chvíle, kedy sa objavia na scéne upíri je to jasný Tarantino 90. rokov. Po nástupe upírov sa však stane z filmu béčkový horor čo samozrejme skazí celkový dojem z filmu. 60 % ()

Dr_Nai

Je fakt, že po odhalení upírů v baru Titty Twister, se film mění spíš na krvavou komedii (což je způsobeno především směšným/bizardním pohybem a vzhledem upírů + hlášky), ale za mě dobrý.. Tarantino se na Richieho Gecka hodí perfektně, to snad ani nehrál=D ()

Zemřel herec John Saxon

23.10.2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

17.08.2009

Přesněji 7. 7. 2010. To platí pro nás, diváky. Tvůrci Predators (tedy především producent Robert Rodriguez a režisér Nimród Antal) však mají odlet plánovaný už na 28. září 2009. Tehdy totiž v… (více)