George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí vezmou rodinu pastora Fullera (Harvey Keitel, Juliette Lewis). V blízkosti hranic se Geckovi a nedobrovolně i Fullerovi zastaví v baru Titty Twister, kde se bratři musí setkat s převaděči. Nikdo jim však neřekl, že po setmění se místní osazenstvo mění v krvežíznivé upíry! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

sefino

Charismatický Clooney...úlisný Tarantino...trošičku zvláštní kombinace, která mi zpočátku vážně neseděla. Tarantinův a Rodriguezův styl humoru vyžívající se v krvi mi vždycky nepřipadá zrovna vtipný...takže teprve až bar Twister mě dokázal nadchnout...a zakončení s cvokama, KTERÝ SE PŘECE NEROZPUSTÍ, když na ně zasvítí slunce...přepichový ()

waska

Slušná zábava, jen škoda, že Rodriguez neudržel tempo první poloviny filmu až do konce. Přímo ďábelsky nádherná Salma Hayek. K nakousnutí. ()

Joski

Neuveriteľná kravina! Skoro až odpad?! Nemá to ani na B-éčko ani na "nezávislú horor paródiu". Zle natočené a úplne mimo!!! Rodriguez natočil Od súmraku do úsvitu v rekordnom čase a bohužiaľ temo práce sa odrazilo na výsledku. Škoda:-( Autorov dobre poznám a Tarantina milujem.Ale tento paškvyl je podľa mňa riadne mimo! ()

Jablek

Měl sem za to, že takovýhle prasárny točil jenom Jackson, ale očividně sem se mýlil :) Docela sem se bavil...dokonce mi nevadil ani ten nečekanej přechod v půlce filmu. No nic, příště si rači přečtu, do čeho du, ať pak nejsem překvapenej. V tomhle případě se nestačí jen podívat na galerii :D ()

Lorge

Ach ano, dva géniové Quentin a George pod taktovkou génia číslo tři Roberta rozpoutali neuvěřitelně našlapanou krvavou lázeň. Nemůžete jinak než je za to milovat :-D ()

Werde

Docela hodně ujetej guláš!!Ze začátku to vypadá na výbornej thriller, ale pak jako by někomu přeskočila a tramtadadá jsme v domě hrůzy...Dlouho jsem se takhle nepobavil. ()

Forty-

Robert Rodriguez má taký zvláštny sadistický zmysel pre humor. A presne taký sa mi páči. Prvú necelú hodinku sa film s divákom vyslovene pohráva a restuje si ho ako pečeň na cibuľke. Črtá sa slušný thriller. Potom príde bod B a nastane veľký zvrat. A do konca filmu zaručený smiech. Čím viac prehnané a zveličené scény, tým tento zvláštny humor lepšie chutí. A mimochodom, Quentin ukázal, že vie aj veľmi slušne hrať. ()

RajAthen

Velmi nevyvážený film, jakkoli lákavý. První polovina má potřebný drajf, nápady, pošahané postavy, zkrátka to, co tak nějak očekáváte, ovšem jen co Salma provede v jistém smyslu totální striptýz, jde to s celým filmem těžce z kopce a Robert nám jasně ukazuje své režisérské limity. Patrné je to hlavně ve srovnání s první hodinkou. škoda. ()

Lasombra

I když jsem tento již klasický snímek shlédla až teď, výborně jsem se bavila. Jde vidět, že Rodriguez se s Tarantinem výborně bavili a spojili dva odlišné žánry, které samozřejmě s jistou dávkou nadsázky diváka rozesmějí. ()

Nocturno culto

ty vole,mazec jak blááááááázen...Clooney s Tarantinem to zahráli fakt úžasně...i ostatní byli perfektní-Keitel,Hayek,Trejo nic moc ale ušlo to..nikdy bych nechtěl navštívit takovej bar v noci...max.přes den,to by šlo :-) ()

Kroup4

Ze začátku to bylo vyborný ale skončilo to sexy tanečkem Salmy Hayek(o kterým se mi dlouho ještě zdálo),upíří část už byla velice slabá a kazí celkový dojem z filmu. ()

onlavu

Ze začátku to opravdu vypadá jako jeden z mnoha dalších typických filmů o loupežnících, kteří utíkají před zákonem - tedy celkem fajn. ALE pak se to najednou zvrtne v zombie movie a to už není moje kafe. ()

Kingjiri

Robert Rodriguez a Quentin Tarantino nepatři mezi mé oblíbené postavy kinematografie. Ani jejich společné nebo sólové výtvory se neumísťují v žebříčku mých oblíbených filmů, spíše obsazují žebříčky nudnějších filmů, které si pustím jenom jednou. Proto jsem tomuto filmu nevěnoval žádnou pozornost a k jeho zhlédnutí jsem se nakonec nechal přesvědčit jedním známým. Nakonec jsem byl ale velmi mile překvapen, jaká porce zábavy se ke mně prostřednictví tohoto dílka dostala. Po trochu pomalejším úvodu, který mě místy trochu nudil se děj pořádně rozjel po příjezdu do baru Titty Twister. Tam začala pořádná zábava a já jsem si vychutnával komediálně-akční scény s upíry prokládané skvělými hláškami. Pro mě jednoznačně nejzábavnější a nejvydařenější film, za kterým stojí duo Rodriguez-Tarantino. Dávám čtyři zasloužené hvězdy za skvělou a nenáročnou zábavu. ()

vincchuppo

Jedině Robert Rodriguez a Quentin Tarantino dokáží natáčet akční béčka na pět hvězdiček! Ať žije krev a násilí, upíři, psychopati, sex, prachy, špinaví parchanti a drsňácký proslovy starejch šerifů z Prdelákova doprovázení nářezovým soundtrackem a pětačtyřicítkou! It´s a Dark Night, baby! ()

Jenislávek

Rozhodně stojí za podívání, ale asi ne vícekrát. Pozor, spoiler: 2 filmy v jednom aneb "Jak se zničehožnic ocitnout v úplně jiné sféře". ten zvrat byl neočekávané a zajímavé, ale zpracování pokulhávalo. ()

Zemřel herec John Saxon

23.10.2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

17.08.2009

Přesněji 7. 7. 2010. To platí pro nás, diváky. Tvůrci Predators (tedy především producent Robert Rodriguez a režisér Nimród Antal) však mají odlet plánovaný už na 28. září 2009. Tehdy totiž v… (více)