Reklama

Reklama

La Daronne

Trailer 1

Obsahy(1)

Patience Partefeux (Isabelle Huppert) pracuje jako tlumočnice arabštiny na protidrogovém oddělení policie. V zoufalé snaze získat peníze na zaplacení dluhů a soukromého sanatoria pro nemocnou matku využije příležitosti a zaplete se do obchodu s drogami, kde získá přezdívku „Mama Weed“. A protidrogové oddělení se snaží jít po stopě... (mac000)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (5)

mac000 

všechny recenze uživatele

Je to báječné vidět, že starý dobrý francouzský film 80. - 90. let (a la Prohnilí a spol.) ještě nezemřel. Hippolyte Girardot sice není Philippe Noiret, ale Isabelle Huppertová je okouzlující jako Patience Portefeux, policejní tlumočnice, vodící za nos celé protidrogové oddělení. Až do chvíle, kdy... ()

chamonix 

všechny recenze uživatele

Nákupní cena za kilo 3500 E, hmotnost tabáku v průmyslové cigaretě je 0,7 gramu, joint bude něco podobného. Špeka si ve filmu https://www.csfd.cz/film/335990-jako-mali-kluci/ kupovali za 20 Euro. To pro toho přičmoudlého Pata a Mata dělá 18 Euro zisk za každé vykouřené brko. Arabové ani černoši za těchto podmínek do školy, ani do práce chodit nebudou. ()

Marze 

všechny recenze uživatele

Tato kriminalni komedie ma mnoho temat, aniz by se nejakemu venovala hloubeji. Provakativni Isabelle Huppertovou nebudete mit radi. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama