Dan OBannon - spoluautor filmu Vetřelec, Total Recall a Životní síla ve svém režijním debutu ještě stupňuje míru hrůzy a přináší "stylově natočený... morbidní film" (Roger Ebert, Chicago Sun-Times)! Clu Gulager (Tapeheads), James Karen (Mulholland Drive), Don Calfa (Necronomicon) a Thom Mathews (Peacemaker) se představují v hlavních rolích filmu, který je plný strašidelných scén, úchvatných vizuálních efektů a stále narůstajícího napětí! Zaměstnanci skladu s lékařským materiálem nešťastnou náhodou oživili mrtvolu. Jejich pokusy ji znovu "zabít" končí neúspěchem. Mrtvola žije i po rozřezání na kousky a její chuť na "živé mozky" jenom roste. Nakonec se jim podaří hýbající se části těla spálit, ale popel se rozptýlí po blízkém hřbitově a z hrobů jako na povel vylézají další masožraví zombie! (Bontonfilm)

kolotroch

Na horor a sci-fi slabe, na komediu trapne, dokopy o nicom. Najlepsie su polorozpadnute mrtvoly s normalne fungujucimi hlasivkami :-) ci kostra chodiaca aj bez svalovej hmoty :-). Ak to bol zamer ako sucast komedialnej zlozky, tak mi to nejako nepride smiesne, asi mam podobne namety spracovane radsej serioznejsie, len horor bez komedialneho podtonu. Co uz :-) ()

Fujin

Parodie jistě nápaditá a myšlenku to má. Ale jako horor to už dnes funguje minimalně a komedie je to ještě horší. Kladem jsou na svou dobu očividně slušné masky. V paměti mi nejvíce uvízla nahá zombie girl v kouři. ()

panBroucek

Film má dobrou zápletku, která se doslova naváží do děje "Noc oživlých mrtvol". Tím pádem se z něj stává více či méně odlišný příběh, která se alespoň v něčem "nepapouškuje" po svém předchůdci. Provedení celkově klasické, tak jak ho známe z moderním hororů, tedy že banda lidiček se v uzavřeném komplexu brání návalům oživlých mrtvolek a neví jak z toho ven. Z pohledu dnešního diváka cením film jako stále hodnotný a konkurence schopný žánrovým kolegům. Jako dítě jsem si z něj na pár měsíců odnesl pěkné noční můry... ()

Pattrick

Průměrný film o zombie.. Komediálního mi tam nepřišlo vůbec nic, krom toho, že si zombie sami zavolají více mozků :-) a nějaké řvaní a pobíhání mi vtipné nepřijde. V rámci žánru na dobu povedené, že zombíci jsou vytvořený nějakou chemikálií na vojenské učely, slušnej nápad. ()

Bojinda

Linnea Quigley a Tarman, legendární postavy, které rámují děj, který sice nemá hlavu, patu ani jiný konec, zato je film samá sranda. More brains! ()

pornohavo

Tak na tomto som spolu s Lesným duchom vyrastal. Zombie klasika ako má byť! Niektoré scény boli vtedy fakt strašidelné, ale dnes sa tomu už budeme len smiať. Podarené... :) ()

Lazy87

Banda punkáčů, pár oživlých mrtvol a perfektní hudba. To je skoro orgasmus. Film sice působí lacině, ale zároveň je to našlapaná věc. ()

abanek

Bohuzel to nefunguje ani jako horor ani jako komedie...Herci porad jeci,masky hrozny, gore veškerý žádný ...Nejlepsi byla velmi malo oblecena tanecnice... ()

FakyCB

Můj první horor, který jsem jako dítě viděl. Dnes už se mu mladá generace bude asi spíše smát, ale já nikdy nezapomenu, jak jsem se na něj jako malý kluk koukal na videu a byl jsem schovanej pod dekou. Jistě jsou dnes lepší horory, ale pro mě je tento horor prostě klasika. ()

bratr_jezek

Zajímavý zombie film plný dobré muziky, pár hlášek a mrazivé atmosféry (déšť padá na hroby a mrtví ožívají). Nad průměr zdvihají film nezapomenutelné scény, pro mne v mládí to byl hlavně odvážný striptýz na hřbitově v podobě mladé pankačky. ()

drkaldj

Podivná, extravagantní partička na jedné straně. Na druhé straně oživlý mrtvý (sice si na ně musíte půlku filmu počkat, ale  potom jich dostanete postupně hromadu). Film má svižné tempo což spolu s relativně krátkou stopáží utíká. Nějaké velké nápady zde nejsou. Zkrátka jen starý známý zombíci, kteří jsou akorát celkem rychlí (většina), umí mluvit a taky trochu myslet. Děj se nijak zvlášť nerozvíjí a je naprosto přímočarý. To ale tomuhle filmu sedlo. Konec se dal předpokládat, i tak je celkem zajímavé že to takhle jednoduše vyřešili. Film si na nic velkého nehraje a nebere se smrtelně vážně. Jednoduše řečeno, tento film ví moc dobře čím chce být a ví že není inteligentní, ale asi právě to jakým stylem to předhazuje z něj dělá takový jednoduchý horor který si každý rád pustí s partou kamarádů u dobrého pití. ()

sml41

špica.. toto som ešte ako zasran s mojimi kamošmi tajne sledoval na VHS so simultálnym dabingom... aj po rokoch napriek trápnosti dabingu a scen ... no stale je to brutal... naj scena-priviazana teta s ulomenou chrbticou - TOPKA :)nostalgia nepusti ()

Caviar

Povinnost pro všechny fanoušky zombie filmů, výbornou napsané i zahrané. Filmu výborně pomáhá atmosféra, které já pojata s nadsázkou, některé hlášky se Vám vryjií do paměti navždy. Pozadu nezůstane ani hudební doprovod. Perfektní masky, některé velmi originální. Laťka této komediální hororové ságy, byly jedničkou nasazeny hodně vysoko, přiblížila se jí snad možná dvojka. ()