deiwitch

Geniální thriller s Colinem Farrellem v hlavní úloze. Budu pouze opakovat již vyřčené, ale tento film si nenechte rozhodně ujít! Od okamžiku, kdy Stu zvedne sluchátko a začíná dialog s "volajícím", vás atmosféra přibije do sedadla a nepustí vás až do mrazivého konce... Slyšíte zvonit telefon a mohl by to být kdokoliv. Ale zvonící telefon se musí zvednout, že ano? Že ano? ()

Oxymoron

Kdybych byl producent a přišel za mnou Joel Schumacher s prosbou o pár peněz na snímek, který se bude odehrávat celý v jedné malé telefonní budce, řekl bych si, že je blázen a vyrazil bych s ním dveře. Já ale naštěstí producent nejsem a ten, za kterým Schumacher byl, ho díky Bohu nevyrazil. Vznikl tak opravdu skvělý thriller, který vás přibije k obrazovkám a nepustí až do závěrečných titulků. Thriller, o kterém pořád přemýšlím, jak může být tak dobrý, když se odehrává celou dobu jen v té jedné malé telefonní budce... ()

hell_boy

Joel Schumacher opět ukázal, že je to Pan REŽISÉR. Dokázal natočit geniální film a stačila mu k tomu telefonní budka, famózní Colin Farrell a hlas Kiefra Sutherlanda (zbytek je jen křoví). K tomu není co víc dodat, kdo neviděl, nepochopí. ()

kecinzer

Trošku pozdě ale přece. Škoda že jsem tento skvost neshlédnul o dost dříve. Perfektní adrenalinovka, která Vás postaví ze židle. ()

jednaveta

Larry Cohen, scenárista série o Maniac Copovi a tvůrce filmů o nezletilých vlkodlacích a vraždících jogurtech, konečně prorazil do áčka (a nutno dodat, že jeho béčková tvorba je daleko zábavnější). ()

laFei

Přes hodinku dlouhý příběh natáčený na víceméně pár metrech čtverečných a přitom napínavý od začátku do konce. Úžasnej nápad,jehož obdobu sem mohl vidět ve Sniperu s Wesley Snipesem.Z tohoto duelu ale vítězně vychází Telefonní Budka Joela Schumachera, který mě dokázal s pomocí skvělého výkonu Colin Farella doslava přibít k židii a to kromě příběhu i hodně překvapivým závěrem, kdy jsem potom musel násilím zavřít překvapením vyvěšenou čelist =) ()

CamperCz

Jednoduše skvělý snímek, který je zároveň dobrou ukázkou toho, že i film s nulovou výpravností dokáže být skutečně strhujícím dílem. Vůbec mám pocit, že jsem poprvé od příchodu do kina vydechl až po jeho opuštění. Skvělému hereckému výkonu Colina Farrella sekunduje neuvěřitelně charismatický hlas Kiefera Shuterlanda a není proto divu, že se ostatní postavy v jejich stínu poněkud ztrácí (což se ovšem rozhodně nedá brát jako zápor). Scénárista Larry Cohen odvedl nepochybně výtečnou práci, a tak příběh neobsahuje téměř žádné hluché místo, nezklamal ani režisér Joel Schumacher, který si s tímto komorním telefonním thrillerem poradil po svém – systém „záběrů v záběru“, které divákovi ukazují děj okolo budky, mě skutečně dostal. 4* a možná je to ještě málo. ()

no2

8/10 - Prvotřídní thriller, skvěle natočený, skvěle zahraný... Dech se mi tajil po celých cca osmdesát minut této vynikající podívané, i když těch filmů s podobnými "spravedlivými" maniaky bylo v poslední době až až... Natočit Phone Booth jiný režisér než Joel Schumacher, neváhám a dávám plný počet bodů. Ale Joel si prostě u mě nasadil laťku proklatě vysoko filmem Falling Down (ten je v mé osobní TOP 10). Od té doby je to můj oblíbený režisér, k jehož "béčkům" bývám shovívavý a k ambicióznějším filmům více kritický. Takže i když dál natáčí další nadprůměrné thrillery typu 8MM nebo Phone Booth, Falling Down zůstává prozatím nadále nepřekonán, a proto nemohu jít ani u tohoto filmu výš. ()

werus

Tak v tomhle filmu se úplně neskutečným způsobem propojilo umění herecké (5hv. pro Colina), scénáristické (5hv. pro Larryho) a režisérské (5hv. pro Joela) a k tomu všemu ještě skvěle padnoucí hlas Kiefra. Nevím, co tomuto filmu vytknout, má nesmírně zajímovou myšlenku, která je skvěle zrealizovaná, film má spád, nikde žádná „vata“ - divák je vcelku okamžitě uveden do děje, drama začíná už pár minut po začátku filmu a garantuju vám, že během filmu se rozhodně nudit nebudete. A v závěru filmu se vám zatají dech… Neměl jsi to zvedat, Stu ! Podle mě jeden z nejlepších filmů vůbec. ()

Rekpet

Skvělá drama, úžasný děj odehrávající se celé na jedné new yorské ulici (takovýto kousek se povedl snad jen Lumetovi s Dvanácti rozhněvanými muži). Nic víc netřeba dodávat, je to film, na který se rád podívám znovu a znovu. ()

Kratoc

Postavit thriller v podstatě na výkonu jednoho herce chce velkou odvahu a obezřetnost ve výběru této postavy. Naštěstí role dopadla na C. Farella, který si svou roli velmi užívá a sledovat jeho proměnu z frajírka, kterému patří svět ve zlomeného člověka, kterému dochází, že jeho život bylo založen na sobeckém využívání svého okolí je hodně drsný. Zdárně mu sekunduje i F. Whitaker v podobě policisty. Jde vlastně o komorní příběh s tak originální zápletkou, že když jsem o tom poprvé slyšel, tak jsem to okamžitě smetl ze stolu, že to bude blbost. Jsem rád, že film samotný mne přesvědčil o opaku a to ještě způsobem, který mi vzal dech. ()

M1k9

Námět skvělý ač prozíravý divák tuší jak to bude od začátku do konce. To všechno co se odehraje však má takovou kvalitu, že tento fakt nemůže hrát roli. Zpověď v budce, co lepšího si mohl Colin přát? Dostal prostor pro sólo, které ovládl. 9.5/10 ()

Janko666

Úžasně napínavá jednohubka. Těším se, jak si to pustím někdy znovu. Jenom na tom konci se mi něco nelíbilo (nebo zklamalo?). Jak přídu na to co, tak to tu možná napíšu. Dejme tomu, že tak 4,25 :) ()

Cyborg22

Zajímavý námět, opravdu pozoruhodný nápad. Jak snadné je z vteřiny na vteřinu někoho ochromit, zkompromitovat, ovládnout. Mohlo by se zdát, že film natáčenný více méně v jedné telefonní budce, bude časem nudný, až nepříjemný. Divák je sice ochuzen o pestrost scén, či změn prostředí, o to více je však vytáhlá příběhová linie, ve které se za hodinu v telefonní budce Stuartovi změní život. Vynikajicí snímek. I přes občas předlouhé scény, pět. ()

Ole92

Paráda jak se z filmu který se po celou dobu odehrává v telefoní budce dokáže udělat mistrovské dílo. ()

Erik7595

Pekný príklad toho, že aj film odohrávajúci sa na jednom mieste, ktorý nestojí veľa vie svojou hutnou atmosférou, nervy drásajúcim napätím a tempom zaujať. A Colin Farrel výborný, že dokázal v podstate takmer celý film držať na vysokej úrovni. ()

betyn

127 hodin pro mě bylo zásahem do svědomí a parádním překvapením,rozhodl jsem se pro další rádoby podobný film.Úvodní minuty jsou fantastické,cesta telefonního signálu mě připomněla část z filmu ‘‘Obchodník se smrtí‘‘ (letící kulka) a opravdu jsem si myslel,že se bude jednat o další brilantní zážitek.Ovšem opak byl pravdou,i když se pokračuje vysokým tempem a napjetí je skvěle vystupňované,něco mě tu chybělo,asi moment překvapení (SPOILER! film totiž skončí happy endem,tak jak se většina lidí domnívá, nevyjímaje mě).To je asi jediné co bych vytkl,jelikož snímek ukazuje,jak vlastně to vyspělé lidstvo žije..vše je opepřeno dialogy,které stojí za to si vyslechnout :-).Podobnost ‘‘těchto‘‘ dvou nedávno viděných filmů vidím především ve strohém příběhu (v rámci možností zde nejsou žádné chyby) a proto to dnes bude za čtyři. ()

ChillThomas

Nebýt scéna s Kieferem Sutherlandem na závěr, tak je to dost průměrný Thriller a co už mi začíná na HOLYWŮDU dost srá*T je, že se furt obsazuje to veledílo z černobylu Forest Whitaker .. v FULL HD je to dost nechutný ... Colin jako obvykle paráda :) 80% ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor