JK-Stinger

Bombastický Nicholson opět dokazuje, že je PAN HEREC a Sandler z toho využívá taky maximum. V současných komediích už mi tolik nesedí, ale za Anger Management ho prostě musím pochválit. Velmi příjemná oddychovka s neotřelými fórky a geniální zápletkou. ()

Florfila

Tahle komedie mě vážně bavila. Nicholson skvělý, Sandlar klasicky dobrý. A kdyby nebylo toho příšerného amerického konce, tak super. Občas jsem se i zasmála, takže dobrý. ()

Maura

Napriek skvelej ústrednej dvojici veľké sklamanie. Scény, ktoré by mohli byť veľmi vtipné, sú trochu trápne. Postava Jacka Nicholsona pôsobí prehnane a príliš neuveriteľne na to, aby sme ju zožrali. Adam Sandler milý, no postupom času otravný. Vidieť raz stačilo. ()

Bukysh

Jedna múdra vec vyplýva z tejto priemernej komédie: ,,Jak môže 300 kilový človek (Budha) hovoriť o sebadisciplíne." ()

Tomislav

Po půl hodině filmu jsem myslel, že do konce nevydržím, ale pak jsem tomu dal ještě jednu šanci a nakonec můj výsledný dojem nebyl úplně špatný. Párkrát jsem se i docela zasmál. ()

Rocket

Hneď na úvod si dovolím napísať, že Kurz sebaovládania sa neprávom označuje pojmom ,,sandlerovka". Už na začiatku sledovania tohto filmu postupne nadobúdate nefalšovaný pocit, že jeho úspech ťaží len z obsadenia ostrieľaného a po všetkých tých rokoch stále perfektného Jacka Nicholsona v hlavnej roli. A už len kvôli nemu odporúčam každému zhliadnuť tento film. Adam Sandler má narozdiel od Nicholsona bezpochyby ešte stále dosť daleko od hereckej elity, no napriek tomu medzi hlavných protagonistami cítiť určitú chémiu, ktorá však napočudovanie výborne funguje. Režisér Peter Segal má už na konte nejaký ten omyl ako napr. Zamilovaný profesor 2, no pokiaľ nebudete od tejto snímky očakávať veľa, určite vás príjemne prekvapí. ()

Šmoula

Perfektní komedie u který se človek opravdu nenudil. Nicholson i Sandler podali parádní výkon, mohli ze sebe sice dát ještě trochu víc, ale i tak byli dobře sehraný. 65% ()

Mallyyy

Adam Sandler s Jackem Nicholsonem zajimavá dvojice. Ale v tomto filmu docela fungovalo. Klasická Sandlerova vtipná kaše. ()

KosiR_ksr

Je škoda, že některá místa nebyla lépe dotažena. Autoři až příliš zneužívali možnosti "zahladit" nedotažené scény hlavní myšlenkou snímku, která se tak mnohému divákovi začne drát na mysl dříve než by měla, čímž přijde o kýžené překvapení v závěru. Nedoladěné scény tak zbytečně film degradují. Nebýt kvalitního obsazení, možná bych film kvůli slabší první polovině a (zdánlivě?) slabému scénáři nedokoukal, a proto hodnocení 60%. ()

Untentrauer

Má ten film nějakou chybu? Nemá! Dokonce ani ten Sandler mi nevadí! Podstatné je, že ústřední dvojici Sandler Nicholson to sedne. Ostatně Nicholson se zrodil pro role podobného tipu - psychopatické maniaky. ()

Johnny

Veľmi dobrá Sandlerovka. Aj keď asi najviac sa o to pričinil pán herec - Jack Nícholson a taktiež výborne obsadenie ďalších rolí. Mimoriadne som si vychutnal cameo Woodyho Harrelsona... Film ako taký je dobrý, zábavný, možno až na zopár absurdných scén. Zábava zaručená. ()

Puol

Ako taká zábava pre mňa začala až v druhej polovici filmu, keď sa začal Buddy navážať do Davevoj priateľkyne. Potešia rôzne camea a absolutne (neprekvapí skôr) zhnusí závarečná scéna na štadióne. V každom prípade Jack Nicholson nesklamal. ()

Lyžař

Po dlouhé době je tohle pro mě zase film, který získává plný počet hvězdiček. Už od začátku jsem byl skoro každou minutou překvapený, jakou smůlu může člověk v životě mít (trojnásobné neoprávněné obvinění je prostě mazec, který se jen tak někomu nestane). Dave Buznik dokonce příjde o svou milovanou dívku, kterou si už už chtěl vzít. Navíc s ní začíná chodit Daveův psychiatr, což už je vrchol všeho. Když se pak ale film blíží ke konci, konečně přichází rozuzlení, které je pohádkou pro oko, ucho i mysl..teda spoň mě to tak přišlo. O co na mě ze začátku film působil depresivněji, o to jsem teď po shlédnutí celého snímku pozitivněji naladěn. Můžu jen doporučit. No, a byl by hřích, nezmínit se o hereckém obsazení: pro mě naprosto excelentní Jack Nicholson a Adam Sandler..a Woody Harrelson tady má zase jednou dost ujetou roličku:-) ()

Vodny

Co dodat - Nicholson je šílený psychouš a lépe by ho nikdo jiný nezahrál. Sandler je Nicholsonův pacient a těžce snáší, když se proti němu všichni spiknou a ono to vypadá, že se neumí ovládat. Jak by se vám líbilo, kdyby vám někdo v letadle říkal: "Uklidněte se pane.", když jste naprosto v klidu? To by rozčílilo i toho největšího flegmouše. Léčba hněvu hněvem může začít. ()

SpeedyCZ

Až na ten konec s tanečkem a trochu delším začátkem opravdu dobrá podívaná. Vynikající Nicholson a Sandler. Typickej americkej film? No a co ;-) ()

Mattezs

Solidní komedie, kterou táhne hlavně Jack Nicholson, vtipné cameo role (jsi tlustá jako prase!!! - Heather Graham) a taky pohodář John Turturro...prostě lepší průměr... ()