Shadyside, rok 1978. Škola končí a letní aktivity v táboře „Nightwing“ právě začínají.  Jenže v okolí se potuluje místní psychopat, který je posedlý touhou zabíjet. (JasonCZ)

Strandmon

Určitě o level lepší než první díl, ale příběhově furt dost nestabilní a upovídané. Každopádně musím pochválit lepší herecké obsazení i volbu letního tábora. Sice tvůrci pořádnou atmosféru navodit nedokázali, ale i tak je to prostě pro slasher fajn výběr. Na závěr trilogie jsem zvědavý, rozjeté to je celkem zajímavě, tak doufám že půjdu s hodnocením zase minimálně o hvězdičku nahoru. ()

Kacitr

Snímek se snaží napodobit atmosféru takových těch klasických slasherů z osmdesátek. Kdo by nechtěl trávit prázdniny na táboře, kde po nocích pobíhá šílenec se sekerou? Béčková klasika. Na jedno shlédnutí asi fajn. Navíc tu hraje sympaťačka Sadie Sink ze Stranger Things. ()

tenebrae86

Kvalitou srovnatelné s prvním dílem. Opět tu není moc napětí, ale zábava je to dobrá. Nudil jsem se pouze při ubíjejících dialozích řešících naprosto nezajímavé vztahy mezi postavami. Ale jinak si nemám na co stěžovat. Odpočinkový krvavý slasher z táborového prostředí s fajn obsazením a skvělým soundtrackem. Hodnocení: 75%. ()

bozka10

No,Part 2 vypálila nakoniec velmi dobre,aj ked cez prvú polovicu som sa prekúsaval.Velmi atraktívne prostredie ala Crystal lake silno dýcha camp slashermi prevažne Piatok 13steho.V druhej polke slušná dávka napätia aj v celku dobrá porcia gore.Kym 1994 mi prišla trochu detská,1978 mi prišiel vyzretejší,napínavejší a krvavejší.Chuť napravená,celkom slušne som sa v konečnom dôsledku zabavil. ()

Warhorr

Tak nám to začíná nabírat pěkně na obrátkách. Dle prvního dílu jsem si myslel, že tady nebudu moc překvapen protože se dalo vědět jak to skončí ale jsem rád, že jsem se mýlil a na konci se dostavilo zajímavého překvapení. Celkově se mi tato epizoda líbila více než první. Přesouváme se o několik let zpět na tábor Nightwing, kde začne řádit zabiják se svojí krvelačnou sekerou. Trošku mě štvalo, že na první vraždu si musíme počkat ale pak se to solidně rozjelo, uříznuté hlavy tu jen létaly a dětičky byly náležitě likvidovány, gore tedy velice slušný. Funny scén tu moc není, ale za mě osobně to bylo spíše plus, jelikož v hororech si na to moc nepotrpím. '' Smrdíš jako hovno.''  ''Protože jsem celá od nich.'' Ani těch starých hitovek se člověk moc nedočká. Jenže ! Jakmile začalo hrát Carry on my wayward son, ihned jsem si vzpomněl na Supernatural, kde to hrálo na konci každé série a málem to se mnou šlehlo. Moc pěkná připomínka seriálu, který nedávno po 15ti letech skončil, takže pro mnohé třeba nepodstatné ale za mě příjemné plus. A jsem taky zatracené rád, že nás tentokrát tvůrci ušetřili nějakých genderových anomálií a snad to tak bude i v závěrečném díle, na který se setsakramentsky těším, jelikož se podíváme do roku 1666 na čarodejnické procesy. Že by tentokrát odkaz na The Witch ( 2015 ) ? Nechme se překvapit. ()

Davideeeekkk

Oproti 1. dílu, měl tadyten líp napsaný postavy a o trochu lepší příběh. Čekal jsem to horší, docela mě to překvapilo. Poslední díl vypadá zatím zajímavě.  | 70 % | ()

Flopik

V podstate veľmi podobné ako jednotka, akurát tu dostaneme letný tábor, logicky z roku 1978 a vraha so sekerou. Troška pripomenulo Piatok trinásteho. Postavy sympatické, Sadie mám rád už zo Stranger Things. Chýbal mi nejaký väčší vtipálek, ktorý by to troška spestril. Zabití je dosť, bohužiaľ väčšina je mimo kamery a z tých čo sú na kamere, stojí za pozornosť len pár. Hudba opäť super a atmosféra trafená ako inak skvelo. Posledný diel vyzerá najlepšie, tak som zvedavý. U mňa 3*. ()

DavidHolub

Lepší, než první díl po všech stránkách. Trochu mě mrzí, že rozjezd byl tak dlouhý, 40 minut je vážně dost. Ale pak to bylo skvělé, zábavnější, napínavější, brutálnější než první díl. Začíná nám to do sebe hezky zapadat, těším se na poslední díl, doufám, že nezklame. 8/10 ()

husokachna

Je to žánrově čistější a přímočařejší než jednička, což může být jak plus tak i výtka. U mě to zůstalo v konečném sčítání spíš mínusem, protože to do žánrů nepřináší nic nového a je to takový Pátek třináctého light, co neurazí nenadchne. Je to takový most mezi prvním a třetím dílem a doplnění bílých míst v mytologii čarodějnice Sarah Fier. Díky soundtracku a opět celkově nezávaznému fajn tónu se na to ale opět docela dobře kouká a tak bych dal takové průměrné tři červené lišejníky. ()

ViktorEl

Už to nie je také infantilné ako prvý diel, nerieši sa tu lesbická teen love story (nič proti), ale konečne to má nejaký príbeh, postavy na ktorých vám záleží a v neposlednom rade nechýba napätie. Scény v jaskyni vo mne vyvolali celkom nepríjemný pocit strachu. Po prvej časti som to chcel nechať tak, ale dal som tomu ešte šancu a bol som celkom prekvapený. Na poslednú časť sa začínam tešit. Jedna * za prvú časť, tu váham medzi 3 - 4, ale za to veľké zlepšenie trošku nadhodnotím. ()

Aurus

Za mě je 2 část stejně dobrá jako ta první, čistý nadprůměr ale zas dobrý nadprůměrný horor na který se 1 až 2 za rok kouknu. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela dost sympatické, hudba je na vysoké úrovni, atmosféry tu je dost, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je dobrá. No za mě 6/10. ()

fixaman

Takhle má vypadat poctivý slasher! Místo bezduchého gore pořádná porce napětí a lekaček. Tenhle díl Fear Street jednoznačně vzdává poctu Pátku třináctého. Jenže on je navíc dokonce lepší, a to o parník. Za mě nejzábavnější slasher od prvního Vřískotu a jestli nepodělají trojku, zaslouží si to být stejně kultovní série. ()

BOURQUE

Druhý diel trilógie „Fear Street“ ešte viac čerpá z klasických filmov daného žánru. Stačí sa všimnúť už len samotné prostredie. V porovnaní s prvým dielom však mierne lepší a dynamickejší. Podľa mňa tých cca 110 minút je zbytočných, dalo by sa to skrátiť o 20 minút. Z hereckej stránky mierne lepšie výkony (iní herci a iné herečky). Udalosti pred 16 rokmi čiastočne vysvetlia zopár chýbajúcich vecí z prvého diela. P.S.: Carry on Wayward Son od skupiny Kansas sa hodí len pre Supernatural. Sorry! Pravdepodobne režisérka L. Janiak je asi fanúšikom seriálu (k čomu by som sa nedivil). Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

Rockerman

Mnohem lepší, než první část. Sice i tady je hodně vaty a ty moralizující kecy a přetřásaná traumata z dětství jsou k nevydržení, ale je to mnohem hororovější a nepůsobí to jako parodie, jako první díl. Vzhůru do třetího dějství. ()

Lyžař

Po prvnim dilu jsem se trochu bal, ze to tvurci mohou podelat. Nakonec jsem byl mile prekvapen. Hudba je skvela..Muz co prodal svet a Cherry bomb :) no a jak se nam krasne rozkryva cely pribeh trilogie, to je krasa :) tesim se na vyvrcholeni. ()

helloween93

Prostřední díl trilogie Fear Street je táborový slasher ve stylu Friday the 13th situovaný do 70. let. Hlavní deviza dvojky je, že je jiná, moderní dobu střídá slasher v retro stylu s úplně jinými postavami. Divák má možnost se něco dozvědět o čarodějnici, děj je kontinuálně napojen na události prvního filmu a závěr je naopak cliffhanger na poslední část trilogie, kde bude záhada Sary Fier rozluštěna. 3* ()

helraiser

Tak tohle je o něco lepší než předchozí díl. Výlet do minulosti na tábor smrti se opravdu povedl. Ta nostalgie z toho přímo tříská. Člověk si při sledování téhle exkurze do osmdesátek nemůže nevzpomenout na Pátek třináctého či na Angelu. Má to spád, hodně slušnou atmosféru, parádní příběh, slušné Gore a jako bonus nějaké to čarodějnictví, které tu opravdu zapadá parádně. Už se nemůžu dočkat závěrečného dílu, který nás zavede přímo ke zrodu čarodějnice, do hluboké minulosti. Byl jsem opravdu nadmíru spokojen i když ani tentokrát to ještě na plnou palbu není, tak snad příště to už klapne. ()

pumpkinqueen

Po zklamání z první části jsem si tu druhou nesmírně užila. Možná proto, že pro prostředí a atmosféru kempů mám v hororových filmech slabost, ale i napětí fungovalo podstatně lépe a scénář dokázal udržet pozornost. Postavy byly vykreslenější, jejich příběhy záživnější a nakonec to byla parádní krvavá a zároveň zábavná jízda. Osmdesátky asi prostě nezklamou a atmosféra Pátku třináctého, který byl cítit ve vzduchu, je prostě zaručeným úspěchem. A co musím určitě podotknout je naprosto perfektně zvolený soundtrack, který všechny důležitější scény dokázal epicky podtrhnout. Já jsem se skvěle bavila. ()