Rychlá rota (TV seriál)

Rýchla rota Chipa a Dala

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1989, 65x22 min

Ron Jones

Kto by nepoznal Chipa a Dala? Po Duck Tales bol toto mô naj animovaný seriál od Walta Disneyho na Tv Nova:)(14.6.2010)

Totální základ pro vzdělání každého filmového diváka. No uznejte sami v parťe se nám objevuje : vtipálek se skvělými hláškami (Bruce Willis), silák (Arny Schwarzenegger), elegán (James Bond), tichý a spolehlivý pomocník (postava v každém filmu) a jako poslední vynálezce (v tomto případě myška) (dejme tomu MacGyver). No a máme rotu. Mezi disneyovkami byla tohle má nej.(10.5.2007)

Jeden z oblíbených animovaných seriálů mého dětství. Chip a Dale a jejich zapeklité případy. / Viděné epizody *65.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 9/10 )(17.5.2012)

No jejda :-) Můj oblíbený animovaný seriál z dětství :-) Pokaždé jsem se na něj těšila, na kačery a na Rychlou rotu :-)(29.10.2012)

Rýchla rota bola vždy zaujímavou detektívnou jazdou malých hlodavcov bojujúcich za dobrú vec a hlavne pre pobavenie tých čo si radi sadali k rozprávkovému programu od Walt Disney.(21.5.2005)

• - Monty (v originále Monterey Jack), velká myš kamarádící se s Chipem a Daleem, dostal své jméno podle slavného druhu sýra. (HappySmile)

• - Původně seriál začínal dvouhodinovým filmem Chip 'N Dale's Rescue Rangers to the Rescue (1989), který byl později rozdělen na 5 kratších pilotních dílů. (Olík)

• - Rychlá rota byla v období 1989 - 1990 nejúspěšnějším seriálem na americkém trhu. (HappySmile)