Major Maisner, svérázný policista a v současné době šéf Interpolu pro "střední Evropu a přilehlé asijské oblasti", nejprve brilantním způsobem dostane v Bangkoku asijské mafiány do blázince a poté se vrací do vlasti, aby se opět ujal svého místa ve Svitavách i v Praze, kde je pobočka Interpolu maskována jako psychiatrická léčebna. Před náměstkem ministra vnitra a kapitánem Hrubcem se však musí nejprve prokázat vytetovaným drakem. Ve skutečnosti totiž nejde o majora Meisnera, ale o jeho dokonalého dvojníka. Pravý major sedí ve vězení v Bangkoku, což zařídil právě náměstek s Hrubcem, kteří se ho chtěli nadobro zbavit. Jenže to neznají nezničitelného českého poldu. Tomu se samozřejmě podaří uprchnout a v přestrojení za asijského zemědělce dorazí do vlasti. Ani on, ani jeho dvojník, nemají o tom druhém nejmenší ponětí, což vede k celé řadě omylů, záměn a nedorozumění. Náměstek s Hrubcem se sice pokusí dvojníka přinutit, aby skutečného Meisnera zabil, ten to však nedokáže. Místo toho zřídí na policejní stanici tajný nevěstinec, kam se mu podaří naverbovat nejen věčně neukojenou psychiatričku Kudlákovou, ale také starostovu ženu. Bláznivé situace a překvapivá odhalení se kupí takovým tempem, že občas ztrácí přehled i sám Meisner. Přesto však dokáže dotáhnout celou záležitost s dvojníkem do absolutně nečekaného a pochopitelně zdárného konce. (oficiální text distributora)

Bones! odpad!

Myslím, že horší už to být nemohlo...!A pravděpodobně nebudu sám, ale když jsem tak prohlížel hodnocení tohoto filmu, zaujal mě uživatel"znalec"...Pokud se chcete někdo pobavit PODSTATNĚ lépe než u tohoto filmu, prohlédněte si jeho hodnocení......Dotyčný buď nerozumí systému hodnocení, nebo je to jeden z vtipálků, který sráží hodnocení skvělým filmům, naopak vynáší do nebes jinak příšerné filmy a není rozhodně sám...:-( Nechápu ho, stejně jako jsem nepochopil důvod vzniku tohoto filmu................ ()

L_O_U_S

Ztřeštěná konina se stupidní zápletkou. Nicméně tohle je ještě jeden z těch filmů, kde se můžete smát tomu, jak je to hloupé. U nových komedií Zdeňka Trošky už tomu tak není. „Maisner tu má pořádek!“ (23.) ()

Colonist

Je to stupidní, nemá to pořádný děj a dost věcí je trapných, ale do odpadu bych to neházel. Potměšil je solidní a některé fóry jsou povedené. Není to inteligentní zábava, ale jednou za čas se na to s vypnutým mozkem dívat dá. Jsou mnohem horší filmy (nejen české). ()

Aleee89

Tyhle komedie mi k srdci nijak nepřirostly (možná první dva díly v útlém věku). Tento třetí díl jsem dneska viděla asi poprvé, protože si ho vůbec nepamatuju... Už první dva díly byly hrůza, na hranici vtipu, trapnosti. Třetí díl jde ještě dál. Horší už to snad ani být nemůže. Přepínám, nemám ani sílu to dokoukat, protože tenhle film je fakt hrozný. ()

GILLWANDER odpad!

Absurdné, odporné, hnusné, lacné, antivtipné. Dokonalá ukážka toho ako dopadnete, keď ste zakomplexovaná nula. Toto nemalo nikdy vzniknúť. Hanba a potupa národa. 0% ()

cariada

No je to sice blbost. Ale koukat se na to docela dá. Pořád lepší než Kamenák. Služenbí koza či bordel na policejní stanici to nemělo chybu. Je třeba nebrat to vážně. Pak se možná zasmějete. ()

Nach odpad!

Jedna z nejnudnějších her na filmové dvojníky. Čím bavil Byl jednou polda I. a trochu i II., tomu už poslední díl této trilogie za žádnou cenu nestačí. Děj je nudný, postavy nezajímavé i nudně zahrané. Jakoby herci sami věděli v jakém odpadu hrají a otravovalo je to. Já už v době premiéry byl též otráven. A čas tomu nijak neubral. Pokud chcete zabít 82 minut svého času nudou, Byl jednou jeden polda III. to jistě splní. 20% ()

agathon odpad!

Brrrrr... Ale pro mě osobně platí, že i na ten nejnablblejší počin se dá koukat různými brýlemi. Proto bych tomu klidně dal i pět, ale to by mi asi ruka upadla. Brrrrr.... ()

MarekT odpad!

Přiznám se, že v deseti letech mi první díl s též laciným humorem, kde není zapotřebí využívat mozkových buněk, přišel celkem dobrý. Toto pokračování mě přišlo trapné a příšerné už tehdy, a to už o něčem svědčí. Mimochodem, před asi dvěma roky jsem slyšel i informaci, že se chystalo natáčení čtvrtého dílu, kde Maisner bojuje s duchy. Zaplaťpánbůh, naštěstí z toho sešlo. ()

Davosh odpad!

Pokud jednička byla lehounce koukatelná a dal jsem ji jednu * a dvojce, která byla strašná jsem dal odpad!... potom mi na třetí díl nestačí zdejší stupnice. Odpad odpadů zahrabanej v odpadu. ()

EstéCaňa odpad!

Jaroslav Soukup a Ladislav Potměšil! Na jejich hlavy bych vydal za takové zvěrstva zatykač! Tím čím nás krmí už několik let nemá hranice! Vydám odměnu 30ti stravenek tomu, komu se podaří těchto dvou zbavit.... -10/10 ()

WolfR odpad!

U předchozích filmů jsem se alespoň usmál. U jedničky dokonce i párkrát přišel upřímný záchvat smíchu. Ale tady? Dvojník? Dvojitá trapnost! Naprosto ubohý scénář! Odpad! ()

tomeek

Dá se to vydržet, ale situace se záměnou dvojníků po sto páté už opravdu nikoho nezajímá. Aspoň mě ne. ()

Nivenx

Nejhorší díl o Maisnerovi. Fóry a zábava, která mě bavila na prvních dvou dílech zmizela a stala se z toho kravina. Pár hlášek tam sice je, ale hodně málo. ()