• bestlama
  *

  Opravdu tohle pokračování nemuselo nikdy vzniknout ... Doufám, že nikdy nebude Discopříběh 3-D ... :-D(19.5.2009)

 • choze
  **

  Po synovi si svůj discopříběh prožívá i otec, kterého chytla druhá míza a který neopomene zopakovat žádný ze synátorových průšvihů a trapasů. Sice je to jen dost sterilně a staticky (na hudební film) vylouhovaný sáček čaje plný laciných fórků, přehrávání a oproti jedničce podstatně slabších písniček, ale stále nenáročně pobaví. Jako ve správném porevolučním filmu ani tady nemůže chybět návštěva erotického podniku.(20.5.2008)

 • mzss1
  ****

  Film je celkem na úrovni jako jednička, ikdyž klasika je jedničkou, kterou nic nepřekoná. Ve dvojce má hlavní úlohu Ladislav Potměšil což mě těší ze všeho na tomto filmu nejvíc. Je zde opět dost vtipných momentů jako v jedničce, i hudba je skvělá. V jedničce bylo vše o trochu lepší, to ale neznamená, že je dvojka propadák. Film hodnotím na 85% = ****(3.11.2012)

 • Rembrant
  *

  Po ucházející jedničce příšerná dvojka, která se nehodí už ani na nedělní odpoledne.(22.2.2012)

 • Tosim
  odpad!

  Soukup to vzal přes kopírák. Navrhuju, že by třetí Discopříběh byl o synovi Jirky Horáčka, který má podobné "trable." Dědeček a otec už jsou polepšení a mohli by dávat pozor na růst a výchovu svého nejmladšího. Vše tomu nahrává - disco pořád letí a Michal David se bohužel nedostal do propadliště dějin tak rychle, jak by rozumný člověk soudil...(2.6.2003)

 • - Aby režisér Jaroslav Soukup sehnal peněžní prostředky k filmu, podal si do novin inzerát, ve kterém sháněl sponzory. Snímek je proto možné popsat jako "film na inzerát". (cinemag)

 • - Film bol natáčaný s obrovskými problémami, nakoľko po amnestii vtedajšieho prezidenta Havla bola Plzeň plná kriminálnikov, ktorí liezli do záberov, a muselo sa čakať, až ich to prestane baviť a odídu. (Raccoon.city)

 • - Ve scéně, kdy otec Jirky (Láďa Potměšil) vytáhne v kuchyni z kastrolu 100 tisíc, jde o poměrně objemný balíček. Když však poté Jirka (Rudolf Hrušínský) mává balíčkem na skládce, je jeho objem sotva poloviční. (Armin82)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace