Asi začínám senilnět, ale po letech jsem se dnes (25.1.2011) na film znovu podíval a ty ptákoviny jako tlustoprd ve svatebních šatech, Horáček na záchrance, či Obermajerová trenující si drbnu z Ulice v kombinaci s hudbou Michala Davida mne dostaly natolik, že jsem se rozbrečel jak stará kurva a dávám plný počet.(6.9.2008)

Úpadek to je oproti jedničce znatelný, ale až tak od půlky filmu. Do té doby je Potměšil pořád borec co by chtěl omládnout o 20 let a já mu to věřím. Tenhle herec mě s jeho mimikou a hláškama vždycky rozesměje a nic na tom nemění jinak stupidní "příběh". Ale jak už jsem psal, zábava je to bohužel jen asi 30-35 minut.(13.3.2012)

• herr_carter

hm, tenhle film už nemůže být dobrý, protože když si dám 5 piv a 3 míchačky, nesměju se stejně hurónsky, jako u jedničky....stejně je ta Čížkovská hnusná jak prdel, něco jako Irenka v Dědictví....akorát že v obou filmech jsou tyto děvy představovány jako krasavice,no potěš koště......................moje hodnocení = 3 z 10.(26.7.2015)

• smrtubohem

Jedna hvězda za blbosti vyvádějícího tátu Potměšila, jedna hvězda za město Plzeň a záběry z výstavby paneláků na Locháči. Zbytek filmu prakticky nestojí za řeč a je o poznání horší než první díl. Připitomnělá tupá hudba pro primitivy v podání Michala Davida začíná vadit po pěti minutách filmu, ale ještě mnohem víc vadí Hrušínský, který se marně snaží dělat věrohodný plejbek. Hlavní hrdina - vyzáblý diskofilní fracek je ostudou celého rodu Hrušínských(9.2.2009)

• StarsFan

První díl podle mě zachraňoval docela slušný scénář. Druhý díl už je jen přehlídka disko hudby (horší kvality než v původním Diskopříběhu), kterou se někdo snažil naskládat do osmdesáti minut a vytvořit tak něco, čemu se říká děj. Jestli tam byl nějaký příběh nebo vtip, tak jsem ho díky inovativní Soukupově režii přehlédla.(4.6.2011)

• - Film bol natáčaný s obrovskými problémami, nakoľko po amnestii vtedajšieho prezidenta Havla bola Plzeň plná kriminálnikov, ktorí liezli do záberov, a muselo sa čakať, až ich to prestane baviť a odídu. (Raccoon.city)

• - Sestru ze záchytné stanice Lucii (Veronika Kánská) předabovala Ljuba Krbová. (Amneris)

• - Přestože většina exteriérů se natáčela v Plzni, některé scény se natáčely na pražském sídlišti Řepy. (BrianStorker)