• HateBreeder

To co autori nestihli podelat v jednicce napravili zde. Bravo, Jarda Soukup, BRAVO!!!. Koukam ze se tedka s Troskou predhani kdo natoci nejvetsi shit. Zatim ale asi vede Troska a jeho trilogie Kamenak. No tohle je ale taky ukazkovy flus, rezie vari z vody, nema uz co nabidnout a tak kdyz uz neni co natocit, proc to aspon dobre neposrat, ze pane Soukup. Doufam, ze neplanujete dobyt i hollywood, protoze tamni lidi sou zvykli aspon na jakes takes prumer, a kdyby ste jim tam naserviroval tohle, klidne by mohli i skonat. -ODPAD-(6.6.2006)

• lardko

Bylo to jako když ležím v posteli a koukám se do stropu , není tam nic zajímavého ani nic nového. Přesně tak jsem se cítil u tohohle pokračování DISCOPŘÍBĚHU. Jednotka byla podprůměrná , ale tohle bylo mnohem horší ! Michala Davida z duše nesnáším , vtip ve filmu nestál za nic. Trapné , nudné , nekoukatelné. ODPAD !(10.4.2016)

Jedno lepší kotě než druhý, k úplný spokojenosti mi chybí už jenom scénka Kánská/Čížkovská na tý plovoucí posteli. Janka Čížkovská je beztak božská jako česká Jennifer Beals. Tý jsem propadla už v před pubertálním věku. A dnes? Jeden z nejkouzelnějších a nejpoplatnějších porevolučních filmů z kolekce Dědictví aneb Kurvahošigutntág - Kamarád do deště II - Příběh z Brooklynu a Playgirls 1 a 2. To je panečku skanzen.(28.2.2009)

Nemyslím, že bych měl nějaký zvrácený humor, když hodně lidí dává "odpad". Přesto film stojí opět na výtečné diskohudbě Michala Davida, stabilní herecké sestavě a i ději. Pan Horáček chytne druhou mízu a film se přesouvá od puberťáckých vrtochů juniora na jeho otce. Ve filmu zazní mnoho dialogů, které si stejně jako v Dědictví a jiných pamatuji nazpaměť a rozesmějí (např. jak se přimotá tchýně do rozhovoru a řekne otci ženicha, že není již místo v autě, ale že za nimi může přijet tramvají, ....).(9.8.2016)

• Savo

Důkaz že Michal David je dobrý zpěvák jsme zjistili už v díle prvním, takže zde už k žádnému dalšímu nemilému překvapení nedojde. Celý tenhle blábol pro "mladé" nakonec trochu zachranujě Ladislav Potměšil, ale ve scénáři pro něj bylo nachystáno pár nepěkných až trapných situací. Takže suma sumárum je to stejné jako jednička - prostě vrchol nevkusu.(25.7.2003)

• - Přestože většina exteriérů se natáčela v Plzni, některé scény se natáčely na pražském sídlišti Řepy. (BrianStorker)

• - Po Tankovém praporu (1991) se jedná o druhý film v tehdejším Československu, který byl financován ze soukromých zdrojů. Jedním ze sponzorů byla RENATA film, jež je uvedena v úvodních titulcích. (cinemag)

• - Film bol natáčaný s obrovskými problémami, nakoľko po amnestii vtedajšieho prezidenta Havla bola Plzeň plná kriminálnikov, ktorí liezli do záberov, a muselo sa čakať, až ich to prestane baviť a odídu. (Raccoon.city)