Epizody(10)

Emma Green musí opustit svého manžela a dospívající dceru, aby mohla velet mezinárodní posádce při zrádné misi na Mars. (Netflix)

kaza

Dalsi z nekonecne rady netflix zbytecnosti. Vzdavam v 5. dilu - rozplizle, nudne, o vztazich posadky a jejich rodinach nam toho serviruji otravne moc, ale o misi na Mars prakticky nic. Dobrou polovinu casu berou ubijejici vztahove dialogy na Zemi, druhou polovinu totez v raketce. V posadce je kapitankou americka mamca, nechybi cinska lesba, cernoch, ani rusky potizista. Velka "parada". ()

BFG2000

Hilary Swank je má oblíbená herečka. Cesta na Mars, lety do vesmíru a vůbec tato tematika je něco, co je mně hodně blízké a zajímá mě. Když jsem zjistil, že jsou tyhle dvě věci zkombinované do jednoho seriálu, byl jsem hodně natěšený. Po první epizodě méně. Po druhé jsem byl znechucený. Po třetí nasraný a čtvrtou už pouštět nebudu. Když si totiž pustíte seriál o cestě na Mars a místo toho dostanete díl, který se celý točí kolem ochrnutého manžela v nemocnici a jeho psychického stavu, o psychickém stavu dcery a jejích problémech se školou a hlavně, o lesbickém vztahu dvou Číňanek, přičemž o vesmíru či Marsu nepadne ani slovo a místo ve vesmírné stanici by se celý děj mohl odehrávat v laciném hotelu, máte důvod být znechuceně nasraní. Když pominu ten úplně mimo scénář, bohužel ani ostatní stránky nejsou ničím výjimečné či dokonce dobré a ty tři díly jsem tak regulérně protrpěl. Nezbývá, než litovat promarněného času a skutečně nechápu to zdejší vysoké hodnocení. Bohužel. Za mě - NE! ()

sethi

Ale tak proč ne? Hodně prvoplánově uplakané, málo výstupů do volného vesmíru. Postavy mají dost vyhraněné charaktery, tudíž je jejich vývoj víceméně předvídatelný. Ale jsou propracované a díky tomu seriál drží pokupě. Tři a chlup hvězdy. ()

Gamebler odpad!

Miluju vesmírnou tématiku. Nejspíš proto jsem to vydržel celé. Bohužel jsem byl akorát počas celého seriálu neuvěřitelně nasranej. Nechápu jak mohli na tak důležitou misi vybrat tu nejvíc psychicky nestabilní posádku co se našla. Zároveň tam po nekolikaletem treninku spolu na té lodi akorát snaží snad až schválně vzajemně nasírat a ojebávat. Drama příjde hrozně umělý. Charaktery radikálně zmení osobnost kvuli tomu aby se mohly hádat celou epizody s nekym a další epizodu jsou zas ti nejmoudřejší když sledují jak se jiný 2 členové posádky hadaj. O te casti ktera byla na zemi radši nemluvim to už vubec nemám slov a často jsem skipoval. Celej serial vubec nedává smysl a je mi líto že odpad jako tento seriál vyšel na svět. ()

cernakus

Nic moc. Snaží se to být puristickým sci-fi, ale moc to nefunguje. Posádka na sračky více, nežli skvadra z BH90210. Problémy a překážky zcela absurdní. Jejich řešení pak zcela hloupé. Rozpočet pak typicky netflixovsky nízký. je tam méně buzerantů, nežli je pro netflix běžné, ale dorovnávají to kriplové, ať už fyzičtí nebo mentální (je tam fakt holka s downem). Jako největší slabinu považuji linky mimo vesmír nebo vesmírné centrum. Zabírají dobrou polovinu stopáže a jsou zcela irelevantní pro hlavní děj. Dal jsem dvě hvězdy, ale ve skutečnosti to je na 30%. Hlavně za obstojné herecké výkony posádky a geniálního inženrského kripla na Zemi. ()

Sennhie

To vypadá, že mnoho uživatelů z CSFD už byla alespoň jednou ve vesmíru a mají na všechno odpovědi jak to ve vesmíru ve skutečnosti funguje... ()

DExUS

Prvé epizody, super. Nábeh na kvalitný seriál ktorý má skvelé efekty. Ale potom sa to zvrhne na katastrofu za katastrofou, takyto "crap" by žiaden človek neposlal do vesmíru. 1) psychologicke profily astronautov sú nevhodné 2) loď je nerealisticky komplikovana, po technickej stránke tvorcovia nemali asi žiadneho radcu z NASA 3) sice to je to to isté ako bod 1, ale velitel takejto posádky nemôže byť nikdy takto "fragile". Dopozeral som to celé, ale len preto že som chcel vedieť čím ma ešte prekvapia. ()

Benjamin_L

Prvni a poslední díly docela dobré, ale mezitím jsem z těch prázdných dialogů málem umřel nudou. Navíc mě rušila filmařská nedůslednost, kdy ve flashbacku vypadají postavy naprosto identicky jako v předchozí scéně o 15 let později, nebo směšné pohupování postav předstírajících stav beztíže, zatimco se jim houpou vlasy nebo sluchátka na krku. Nelogičností a nesmyslů tam je dost a jestli někdy lidé poletí na Mars, tak takhle to vypadat nebude. :) A Matta, toho jsem na konci už skutečně nenáviděl! ()

Han_Quintet odpad!

Neuvěřitelná píčovina(omlouvám se ale vhodnější slovo prostě neexistuje), jako film by to fungovalo suprově, jako seriál, kde v každém díle kňůčí austronauti a rodiny na zemi nad odloučením, je neuvěřitelně iritující záležitost. Nářky, fňukání, nářky, fňukání, takhle je to díl za dílem a to ještě mají takový luxus že jim z austronauti z mobilů volajří přímo domů( :D ), každopádně teď už se konečně dostávám přes tu nudu dále a už jsou v bodu kdy jim nebudou moci volat(HURÁ), ale mám prostě jen obavu, že se kňourání a fňukání přesune na emailovou korespondenci :D Zatím upřímný ODPAD --dodatek-- Měl jsem pravdu, mé obavy se plně naplnili fňukání pokračovalo po mailech až do konce. ()

Hopeman

Koment po 1. dílu: představte si Camerona nebo Scota a zamíchejte do toho tak jde čas, ulici nebo ordinaci v růžovce nebo nějakou jinou píč.vinu.....nééé.... ještě jinak..... pusťte větrák na 3tis otáček pak se vyserte do dlaně a mrskněte to přes něj a řekněte "Rembrandt"........1*za žánr a ty paracitový výlevy si vylejte do výlevky......a jako chápu že v dnešní době přijde před nějakou komisi retardovanej kretén a řekne : "Já ci naočit fify".... a voni mu ty peníze na to daj! ...páč sme přeci :multikultičupasupakorektnostsamasoběpohlavědoprdele!...... a malá technická: v zero G musíš mít tunu Lybaru abi ti vlasy drželi jako na zemi. ()

Tagccher

po 5. dile: Videl jsem horsi veci a urcite dokoukam, ale tolik problemu jsem ve scifi uz dlouho nevidel. Nejak mi nesedi logika v technickem provedeni spousty veci (nejdivnejsi je asi realtime videohovor napulcesty k marsu kde jen u mesice je zpozdeni tusim 2,5 vteriny). Absolutne nechapu vyber posadky. To ze je jeden z nich poprve ve vesmiru asi zkousnu (ikdyz si nemyslim ze by ho poslali na Mars bez zkusenosti), ale to ze by poslali dva clenyposadky, co maji rodinu s nedospelymi cleny...neverim, ze by riskovali takovouhle psychologickou zatez na takto dlouhe misi. Miluju vsak kdyz muzu nahlidnout na backstory postav, takze kdyz opomenu trochu fyziky a do cela NASA posadim idioty typu Trump, serial je koukatelny. Snad bude druha polovina lepsi. ()

jjjerry

Můj odhad dle traileru byl správný. Trochu agitační genderová záležitost. Trapné předobrazy národností, náboženstí, ordinace. Je tam od všeho trochu. Ordinace v růžové zahradě smíchaná se sci-fy. Plno citovek, náboženství, patriotismu. Ale jako celek to moc nefunguje. Teda pokuď od toho čekáte sci-fy a ne vtahovou citovku. ()

sinjakupre

Velmi zdařilé představení, co všechno může obnášet mise na Mars. Hnědopichové budou hledat nedokonalosti, ale je nutné si uvědomit, že sebe lépe vybraná posádka nemůže dopředu na zemi vědět, jak se bude chovat na cestě, kterou ještě nikdo před nimi nezkusil. ()

BroDan270

Výberové konanie astronautov NASA na jednu z najdôležitejších vesmírnych misií - cesta na Mars. Trpíš psychickou a emočnou nestabilitou? Máš v sebe vážne vírusové ochorenie? Máš potrebu volať svojej rodine 3x do dňa hneď po štarte vesmírnej lode a riešiť dcérinu trojku z písomky? V tom prípade chceme práve TEBA! ()

camomilla

Pred chvili jsem dokoukala posledni dil, ale reknu vam.. prokousat se k nemu bylo utrpeni. Psychologicke drama s pomalym, ale vazne pomalym, jakoze P-O-M-A-L-Y-M tempem. Skoda. Po par dilech jsem zacala byt vazne alergicka na "miluju te, jsi nejlepsi, to zvladnes, bude to dobry, jsme na teb hrdi" a uspesne jsem pasaze (predevsim ze Zeme) preskakovala. Jinak bych mozna jeste ted byla u 7-teho dilu. Pokud bude druha serie, rada na ni mrknu, ale uz ted si pripravuju prst na "preskocit o 10s dopredu" ktery zmacknu v prubehu jednoho dilu asi tak 20x. ()