Hlavní postavou příběhu je nenapravitelný smolař Standa (Jiří Macháček), se kterým si osud pěkně pohrává. Zrovna ho pustili z vězení a on věří, že karta jeho života se obrací. Bývalý šéf Zdeněk (Ivan Trojan) mu totiž něco dluží a Standa si konečně může splnit to, o čem snil. Jenže potká Ondřeje (Marek Taclík), a to je oproti Standovi ještě větší nešťastník a blázen. Jejich smůla se násobí, a to nemůže dopadnout dobře. Zdeněk má restauraci, manželku Sandru a dvě děti. Manželka je přísná, spolehlivá a ekologická. Děti jsou hodné, učí se a hrají si. Všechno se daří, než potká Standu a Ondřeje... (HBO Europe)

Spiker01

Dokonalý mix absurdních situací a načasované komedie, který mi perfektně sedl a hodně mě mrzí, že netočí více (dnes už vůbec) podobné povedené bizáry. Užil jsem si to moc. ()

castor

Dobře si pamatuju tu dobu, kdy jsem studoval prvák na VŠ, s kolegou z přednášek jsme se dohodli, že nového Ondříčka zkusíme.. a po projekci procedil jen prosté: "To byla sračka." ()

Niktorius

Jedna ruka netleská je pro mne milý, vtipný a především správným směrem ujetý film. Mám jej mnohem raději než většinu novodobých českých komedií. ()

troufalka

"Nemusíš říkat všechno co si mysíš!" "Aha! To mě nenapadlo!"                                                                                  Krásný absurdní humor, který mi přesně padl do noty. Vychytaná erotická scéna! ()

Spooner

Byla to dost dobrá crazy komedie.Hláška střídala hlášku,vtipná scénka vtipnou scénku no prostě super.Ale to bylo jenom (ani ne) první polovina filmu.Pak jakoby tvůrcům došli nápady a rázem je to s vtipy a hláškama mnohem chudší.Sice tam jsou ale ne tak hodně.A tak zase o další průměrně povedenou českou komedii,která jenom potvrzuje že českým scénáristům chybí nápady.Alespon že duo Macháček-Taclík funguje dokonale ()

Davies182

Velký kudos tvůrcům za to, co nakonec dokázali z týhle švihlý černý komédie vytřískat za twisty a situace. Oblíbený film Toma Cruise a Nicole Kidman. ()

Xmilden

Místy úchylné, ale docela často taky nesnesitelně směšné. Už úvodní "...a žádný orly si neviděl." stojí za pozornost. 75% ()

Tom_Lachtan

Jedna ruka netleská je podle nmě nejlepší český film dané pětiletky, už kvůli příjemně pološílenému scénáři, nebo dík přítomnosti mých hereckých oblíbenců (Trojan, Holub, Taclík..,), či snad díky vtipu v Čechách ojedinělému, zvrhlému a magořivému ("to je krásnej pejsek"). "Strome, kamaráde!" PS: Natočit tohle na severu, tak to má hodnocení o min. 10% vyšší. ()

Divočák

Po Samotářích opravdu velké zklamání. Filmu škodí především prázdný a stupidní scénář a naopak před úplným propadem jej zachraňuje několik povedených scén a hlášek. ()

kinej

Slovo, které vystihuje tenhle film téměř dokonale je:"prkotina." Ale i přes to, jaká je to blbost jsem se párkrát docela nasmál. Překvapily mě velmi slabé herecké výkony Taclíka, Matáska a i Trojanové. Naopak kvůli pánům hercům Trojanovi a Třískovi stojí za to tuhle ptákovinu vidět. ()

LiVentura

Hloupost s neutěšeným dějem a poselstvím.... pan Ondříček se dost dobře nevyjádřil.! Výstup pana Trojana opět na jedničku.. .-) ()

Jamal

Spíš zklamání než by mě to nadchlo, příběh se mi moc nelíbil a je to takové celé pochmurné a ty orli a tak, .... za dve ** ()

Jhershaw

Je tam dost vážně skvělých scén, momentů, gagů, hlášek... Ale dohromady to je poslepováno takovou "kaší" bez chutě (jednoduchý příběh, z nějž zaujme jen konec, nevýrazní herci -Macháček sází na to, že se mu lidi budou smát jen proto, že se tváří jako zhulenec ze Samotářů, atd). Celkově tak 7/10. ()

Big Bear

Půjdu proti proudu. Mně se tohle líbilo víc než Samotáři. Bylo to správně ujeté, plné černého až anglického humoru. Trochu mne mrzelo opakované nasazení Macháčka. To je taková česká nemoc. Stačí jeden úspěšný film např. s Holubovou a pak ji máme ve všem, včetně reklamy... Tak moc až se na ní nasereme a nechceme ji ani vidět. Chápu, že Ondříček ho má asi jako oblíbence. Mně také sedí už z dob rádia Limonádový Joe, ale člověk nutně musí srovnávat se Samotářema. Závěr byl úlet a Trojan je buď opravdickej šílenec, nebo neskutečnej herec :-). * * * * ()

Indiana

Na tomhle filmu mi ze všeho nejvíc vadilo, jak moc scénárista chtěl, aby ten film byl nabitej kultovníma hláškama, jenže mě skoro všechny přišly trapné. Jinak neni to zase taková katastrofa, nad vodou to drží hlavně Ivan Trojan. ()

SOUNDTRACK Poděbrady 2017

SOUNDTRACK Poděbrady 2017