Reklama

Reklama

Želvy Ninja: Mutantí chaos

  • USA Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (více)
Trailer 19

Kdyby nepřišli do kontaktu se záhadným zeleným slizem, byli by obyčejnými želvami z kanálu. Kdyby nepotkali zmutovaného krysáka Mistra Třísku, nestali by se mistry bojových umění a jmenovci legendárních renesančních umělců – Donatello (Donnie), Michelangelo (Micky), Leonardo (Leo) a Rafaelo (Raf). Jinak jsou to ale úplně normální teenageři, kteří milují dobrodružství a nesnášejí nudu. Té mají poslední dobou poměrně dost, protože Mistr Tříska je úzkostlivě střeží v jejich kanálovém doupěti. Má totiž celkem oprávněný strach, že by je lidi nepřijali. Jenže i sebelepší opatření má své skuliny a jednou takovou želví kluci proniknou a narazí na April, obyčejnou lidskou holku, která sní o tom, že se stane neohroženou reportérkou. Spolu s ní se rozhodnou vyrazit po stopách Supermouchy, tajemného vládce podsvětí, na kterého je policie krátká. April věří, že díky tomu konečně prorazí, a želví kluci zase doufají, že jako superhrdiny je svět snáz přijme. Nikdo z nich bohužel nepočítal s tím, že Supermoucha je obklopen armádou zmutovaných bouchačů, kteří se takových zelenáčů rozhodně neleknou. (Cinemart)

(více)

Videa (6)

Trailer 19

Recenze (148)

dO_od 

všechny recenze uživatele

// Nové Želvy Ninja jsou tak moc cool, až to většinu času spíš bolelo, než bavilo. Pubertální cílení se v jednu chvíli prostě vymklo z rukou a výsledkem je sice snaživý a vizuálně oslnivý animák, který by však kvalitám dospěle zpracovaného Spider-Man: Napříč paralelní světy nemohl být vzdálenější. Boží akce a soundtrack, víc jak 6/10 ale dát nezvládnu. Dabing verze je nightmare fuel. ()

NitroXcz 

všechny recenze uživatele

Je to svěží, je to vtipný a je to COOL! Každý by řekl, že příběh mutantích želv je už zcela „podojen" ale jak to vypadá, tak pár způsobů ještě zbylo a vypadá to na pěkně rozdané karty. Art-style je neskutečně hravý a utržený ze řetězu, který jde nečekaně ve stopách Soňáckýho Spider-Verse. Nečekal jsem, že to bude takový draiv a bude to odsejpat, jak má. ()

Reklama

panvasik 

všechny recenze uživatele

A já se bavil, jasně jde vidět, že je to dělané pro nejmenší a tak se to tak tváří. Jenom tak doufám, že to u nejmenších nezůstane, třeba po dekádu, než značka třeba zanikne a tak trochu doufám, že se tvůrci chystají dělat něco podobného, jako v případě Toy Story a to že mají v plánu s těmi nejmodernějšími vyrůstat a být s dalším snímkem víc "dospělejší", protože tak si to představuji já a tak bych to i rád viděl. Nevím kam se budou chtít dál dostat, ale doufám že to nebudou například jenom 2 filmy a že nám tady vznikne nový filmový vesmír. Příjemná podívaná, která malé bude bavit a starší neurazí. Animace je klasický víc než pěkná a já animaci vždycky považuji za tu nejdůležitější, co se animovaných filmů týče... Pořád musím říct, že se jedná o lepší kousek, než byly hrané želvy ninja. 8/10 ()

Muel 

všechny recenze uživatele

| Nickelodeon Movies | S týmto som uspokojený a výsledok mi príde dostatočne dobrý na to, aby som bol spokojný, ale v ďalšom dieli korytnačiek chcem viac osudovosti, viac emócií a hlbšie spoznávanie korytnačiek zvnútra. Tento film mi príde totiž miestami trocha plytký, nezabrdáva do živého a neriskuje dostatočne, ako napríklad tohtoročný Spider-Man a porovnavám to naschvál, pretože animácia je založená na podobnej technológii. A hej, aj tá animácia mi prišla miestami trocha pretemnelá, inak ale super. Celkovo dobré. Viac TU. | Hodnotenie: 7/10 | ()

geek.ondra 

všechny recenze uživatele

Přesně takhle jsem doufal že budou Želvy vypadat aby byli konečně funkční frančízou. Bláznivá atmosféra, zběsilé tempo, hodně gagů, svěží akce a vynalézává animace. Tvůrci to ale bohužel při cílení na puberťáky přehnali tak moc že jsou momenty kdy je Mutantí chaos neskutečně hloupý a otravný což pak ještě víc upozorňuje na hodně slabý scénář. Další film od stejných tvůrců bych ale s ráznějším uchopením necýleným tolik na jednu skupinu lidí i tak viděl rád. 5,5/10 ()

Galerie (85)

Zajímavosti (2)

  • Film obsahuje jednu potitulkovú scénu. (pds)

Související novinky

Paramount oznámil řadu nových projektů

Paramount oznámil řadu nových projektů

12.04.2024

Pokud přítomnost na letošní konferenci CinemaCon v Las Vegas pojalo nějaké hollywoodské studio ve velkém a hodlalo se co nejvíc předvést před kinaři z celého světa, byla to nejspíš společnost… (více)

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

Jak si zatím v létě vede Hollywood?

10.07.2023

V celkových číslech relativně dobře, ačkoliv za sebou má několik neuspokojivých výsledků z kin a novým titulům z úspěšných franšíz se nedařilo tolik, jako v minulosti. Celkově Hollywoodské filmy na… (více)

Comic-Con čelí krizi

Comic-Con čelí krizi

24.06.2023

Je to pár dní, co pořadatel herní akce E3 oznámil, že se letošní i ten příští ročník ruší. Důvody jsou zřejmé, většina herních společností si začala pořádat své vlastní online konference, a když už… (více)

Reklama

Reklama