BuddyO

Až jednou budu ležet na smrtelné posteli, nebude mě tížit svědomí, že jsem v životě něco propásl, protože jsem díky panu Q, měl možnost vidět dokonalost na vlastní oči. Může být něco úchvatnějšího, než je tento film? To si nemyslím... ()

Ještěřák

Našlapaný film od začátku až do konce, což si myslím nejen já, ale k 3. 2. 2009 také 15.681 dalších uživatelů, kteří PULP FICTION ke dnešnímu dni společnými silami posadili s 92% na skvostné 15. místo, takže není mnoho co řešit. Lepší vizitky není. ()

Ondis

Film založený na "kultovních" konverzačkách. Děj poslabší, i když mě udržel v pozornosti. Výborná byla Uma a vlastně celá plejáda skvělých herců. Jak říkám, gangstři na sebe furt blbě řvali, mleli pantem, to mě vůbec nebralo. Nejlepší by bylo, kdyby se hned postříleli, magoři. ()

ClimbVibe

Jestli něco pohlo s kinematografií 90.let tak je to jednoznačně tento snímek. Měl smůlu, že v ten samý rok měl v Oscarech za konkurenty dva další nejlepší filmy 10tiletí (Forrest, Shawshank). Brilantní scénář, skvělí herci, plno nezapomenutelných scén.... ()

Haymar

Jednoznačně tvůrčí vrchol jednoho z nejpřeceňovanějších filmařů současnosti... Vrchol především po scénáristické stránce (jako režisér - nebudeme si nic nalhávat, QT nikdy nijak zvlášť neexceloval - a namítejte si co chcete). Zároveň si QT tímto kultovním kouskem vytvořil můstr, podle něhož vznikaly všechny jeho násedující kusy - které však právem zůstávají jen hluboko ve stínu Pulp Fiction... Jinak totálně průměrný film, který ovšem posouvá do první ligy inovativní přístup vyprávění, obrovská dávka nadhledu a černého humoru a především skvělý hercký ansábl (hlavně trio: Willis/Travolta/Jackson). Našince navíc potěší též vynikající dabing, který s přehledem válcuje originál a povyšuje tím celou podívanou o další třídu výš! ()

Figy

Co jeste napsat k tak kultovnimu dilku jako je tohle? K filmu, ze ktereho si pamatujete vetsinu hlasek a vic jak polovinu scenek. Snad jen... co je sakra v tom kufru uzamcenem kodem 666? :oP ()

Midnite

Čo je na tomto kultovné? Obyčajná gangsterka. Nebyť poslednej časti s Brucom Willisom a pár dobrých dialógov, film má u mňa hviezdičky dve. ()

boro123

Co říct k filmu, jenž se stal kultem…vše podstatné už bylo řečeno, film vychválen po všech stránkách. Nezbývá mi než se připojit. Jedná se o precizní dílo promyšlené do posledního detailu. Pomalu každá druhá scéna je dnes kultovní záležitostí. Pro mě nejlepší Tarantino, který sám sebe už jen těžko překoná. ()

Piškotka

Tak tohle si dám líbit a vyloženě mi to sedí. Drsně vypointovaný humor, způsob uvažování a k tomu šíleně zmasakrované auto krví za asistence skvělého Vincenta a Julese. Tajemná Mia taky hodně cool. A soundtrack výtečný. Quentin je skvělý. ()

dormouse

Klasika a podle mne Tarrantinovo nejlepší dílo. Vhodné pro všechny věkové kategorie-ověřeno na mé malé (tehdy) dceři. ()

Zik2

Nejdřív jsem moc nechápal, co na tom všichni vidí. Časem jsem tomu přišel na chuť. Pulp Fiction je úplně divný film - postavy jsou jedna šílenější než druhá, jezdí a chodí po městě, blábolí nějaké nesmysly a pořád se v tom střílí. A hlavní problém je, jak dostat zbytky černocha ze zadního sedadla. Má to půvab absurdního dramatu - doufám, že v tom nevidím víc, než v tom je, ale připomíná mi to Plešatou zpěvačku nebo, a to také díky oné vyšinuté ústřední dvojici, Čekání na Godota. A taky je to celkem sranda. ()

Sekmen

Kultovní film od Quentina Tarantina, který se mi vryl pod kůži a bez váhání jsem ho zařadil do mé TOP 10, s božskými hláškami, které když říkaté před lidmi co je neznaji, tak vypadáte jak naprostej magor. ()

Káronoš

„Co mi není rovno, potom je mi hovno". Pulp Fiction je kultovní krimi v kterém vše tiká přesně jako švýcarské hodinky a vůbec, jedná o nezdolný vrchol Tarantinovi tvorby. Quentin zde trochu navázal na svůj předešlý počin Reservoir Dogs (avšak jako sequel bych to nepovažoval) a ve svých vzájemně propojených povídkách, předložil divákům to nejlepší, co se kdy v daném žánru krimi natočilo. Pohledy na životy "gangsterů", jejich zajímavý styl práce i na to jak svoji práci berou a jak ji psychicky prožívají. Od svého minulého filmového díla si vzal ponaučení a vše co neklepalo do sebemenších detailů, zde vypiloval. Již legendární dialogy a typické prasárničky po Quentinově stylu nestojí ani komentovat a vůbec propracovanost všech filmových aspektů, které dělají z "historek" naprostou filmovou klasiku a povinost každého náročného diváka. K závěru bych podotknul, že mi nejvíce přirostla k srdci povídka o hodinkách z konečníku, kde byl osudový sargasmus přímo neúprosný. Jeden z nejlepších filmů celé kinematografie a posunutí Travolty mezi hereckou špičku. Hodnocení: 10/10. ()

Tristaver

Od Pomády nejlepší role Travolty, skvělá role Tarantina, výborný Keitel, Jackson, Thurman, Roth... a k tomu kupa rozhovorů o ničem. To je Pulp Fiction. ()

Greny

na první pohled zcela neuspořádaný děj, ale přitom nakonec vše vyplyne..geniálně natočený film a jak už tu padlo bezpochybu mu sedí titul ,,kultovní,, ()

Schuldiner

Vymyslet tenhle film, vymyslet tyhle monology a dialogy, a herci...takhle ladně a přirozeně se zhostit každý role.. hmm.. co bych tomu vytknul? ..asi nic.. Klasika! Klasika, u který se bavim a směju i přes její občasnou brutalitu. Možná právě proto... ()

Wishkah

Výborný film s mistrovsky ukecaným scénářem a vynikajícími hereckými výkony. Zejména dvojka John Travolta a Samuel L. Jackson jsou výborní a Jackson hraje bezpochyby svou nejlepší roli v kariéře. Dodnes žasnu nad závěrečnou scénou, kdy Vincent a Jules odcházejí z bistra a celé tři historky se najednou spojí do jednoho skvělého filmu. Navíc podle mě je to jeden z nejlépe nadabovaných filmů. Originální verzi si téměř nepouštím. Miluju dabing tohodle filmu ()

kobe6

Asi neexistuje žádný jiný film, který musíte vidět několikrát abyste pochopili úplně každý detail. Vrchol Tarantina s obrovským počtem kultovních scén, hlášek a především skvělych výkonů jak před tak za kamerou. Bohužel je zde pár hluchých míst, nicméně jsou pro důležitost příběhu nezbytné. Film se vám libí víc každým shlédnutím, proto je tak unikátní. ()

Lionheart

Chápu, že to je kult, ale nějak tomu nemůžu přijít na chuť. Určitě tam je mnoho dobrých a vtipných scén, ale i hodně těch nudných a rádoby hlubokých. Za nadávajícího Vaška Vydru (dabing Marcelluse), dávám o půl hvězdičky navíc. Rád bych dal aspoň 4*, ale nemohu jinak.____Po čase se mi to uleželo a zvedám hodnocení. Asi na to fakt člověk potřebuje trochu času a pár dalších projekcí :) ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra