poster

Svět zítřka

 • USA

  Sky Captain and the World of Tomorrow

 • Velká Británie

  Sky Captain and the World of Tomorrow

 • Slovensko

  Svet zajtrajška

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční / Thriller

USA / Velká Británie / Itálie, 2004, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  *****

  Možno to bude trošku odvážne tvrdenie, ale Svet zajtrajška je jeden z najlepších filmov aké som videl. Retro, ktoré je retro a nie len napodobenina doby. Skvelé naivné efekty, hlášky, romantika, úžasný príbeh a akcia. Pre filmových fanúšikov zaručená dokonalá zábava, podobne ako podľa mňa famózny King Kong. Tieto dva retrá sú skvostnou ukážkou lásky filmu.(2.12.2006)

 • igi B.
  *****

  Toť vpravdě F A N T A S T I C K Ý film. Všetečka Polly a statečný kapitán Sky Captain se všemi soudruhy v lepém boji s zlodušným Dr. Totenkopfem. Krásné jako Jude Law, půvabné jako Gwyneth Paltrow, akční jako Angelina Jolie... Staromilé. Milské... :-) Jářku! To musíte viděti - nehledejte hnídy, uvařte si šálek britského tea, otevřte oči zeširoka dokořán - a sundejte si krytku!(11.11.2005)

 • novoten
  ***

  Spousta pomrkávání, rozverné dialogy a jedna velká hračka, se kterou si neumím hrát. Jude Law je pro mě navždy charakterní herec, který nemá s vysmátým akčním hrdinou nic společného a chladná Angelina je tentokrát vyloženým utrpením. Jediným zásadním kladem je to, že se na plátně pořád něco hýbe, rozbíjí či létá, ale na to, kolik se o filmu při vzniku namluvilo a jak se tvůrci chvástali řečmi o historickém milníku, se po něm velmi brzy zaslouženě slehla zem.(11.9.2007)

 • Ruut
  ***

  UPDATE 2018: Na blučku to po letech už takový zázrak není. Celkem fajn výplň při nějakých domácích pracech a light verze Indyho a jiných prověřených dobrodružných klasik. -------- Vizualní bomba. Pocta dobrodružným scifárnám padesátých let se všim všudy. Nejlépe tento snímek vynikne na velkém plátně.(28.5.2006)

 • gogo76
  ***

  Zvláštny film, ktorý po celý čas pripomína nejakú lacnú zadnú projekciu. Natočený možno inak, možno lacno, možno ako pocta, ale mňa to veľmi nenadchlo. Postava pilota a jeho dobrodružné kúsky vo vzduchu a prelety cez mesto udržiavali moju pozornosť v strehu, ale forma mi fakt nesadla. Obojživelné lietadlá boli zaujímavé, rovnako ako drsňáčka A. Jolie, ale napriek tomu u mňa film ani na chvíľu neprekročil hranicu priemeru. 60%.(6.4.2012)

 • - Kerry Conran nebyl v New Yorku během natáčení a dokonce ani nikdy předtím. Celé město vytvořil v počítačích podle starých fotografií. (imro)

 • - Zobrazenie Laurenca Oliviera ako Totenkopfa bolo vytvorené na základe archívnych záberoch z BBC a následne digitálne upravené. Táto istá metóda sa použila o dva roky neskôr vo filme Superman sa vracia (2006), kde podobne zobrazili Marlona Branda. (Greenpeacak)

 • - Ve filmu si zahrál otec Jude Lawa, Peter Law - jednoho z unesených vědců, s kterými se hlavní hrdinové vydali za dr. Totenkopfem. (HarveyDent)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace