The Hire: Beat the Devil

Pán James Brown starne. Požiada preto šoféra (Clive Owen), aby ho zaviezol k Satanovi (Gary Oldman) s ktorým sa pokúsi ujednať zmluvu. Ďalších 50 rokov slávy, mladosti a bohatstva. U Diabla však nič nie je zadarmo... Všetko bude závisieť od jediného závodu v ktorom môže zvíťaziť len jeden... (Avathar)

kitano

Preafektovana rezia robi z tohto kratasu skor Scottovu exibiciu, avsak vdaka skvelemu obsadeniu a cameu Mansona je to aj tak vysoko zabane. (7/10) ()

Lavran

Recepčně nejnáročnější, vizuálně "nejnašlapanější" a vůbec nejpraštěnější díl z Hire série. Obsazení ďábelsky prohnané. Nabudilo mě to jako deset energy drinků. ()

viperblade

Lepší zakončení si snad tyto krátké filmečky ani nemohly přát. Nekompromisní ďábel Gary Oldman, kterého děsí… to nebudu prozrazovat, ale řeknu jen, že tohle byl podařený vtípek. :-) A taky to byl podařený závod (ďáblova šoféra hraje "zahradník" Trejo :-)). Je jen škoda, že Jamesovi nevyšlo těch dalších 50 let… Poslední ze série The Hire můžete s českými titulky zhlédnout zde. ()

D.Moore

Nikdo jiný netočí filmy, které vypadají takhle... Jen Tony Scott. Špičkový vizuál, ďábelský Gary Oldman (po vzoru Angel Heart stylově pojídající natvrdo vařené vejce), švihácký Clive Owen, James Brown, Danny Trejo, kterému stačí stát, mlčet a dívat se... A na konec Marilyn Manson. Kraťas sice není tak nabušený akcí, jako jiné Hire (třeba Frankenheimerův), ale atmosférou patří k těm nejlepším. A závod - ten závod.... ()

petero

Tony Scott a jeho šialený vizuál je samozrejme to hlavné čo dodáva tomuto minifilmíku šmrnc. Asi iba on jediný to dokáže tak natočiť a pritom sa v tom nestratiť. Vynikajúci je ale aj Gary Oldman – upír. A partička Trejo a Manson sú tou čerešňou na torte. ()

Davies182

Neslabší BMW propagační kraťas, který doplácí na Scottovu - jak se tomu vlastně dá říci - snahu být za každou cenu originální. A nebo se to už stává typickým znakem umění tohoto režiséra, jeho poznávacím znamením? Klipovitost by až tak nevadila, stejně jako zvýrazňované hlášky titulkami, ale ono je to prostě celé takové nemastné neslané... Gary Oldman rulez. ()

Mahalik

James Brown se v téhle roli necítil Good, ale přímo Amazing. Sice Owen dostane prostor až při bombastické finálně štaci napříč Las "pozor lidi chceme vám vypálit reflektorama oči" Vegas, ale to nic nemění na faktu, že se jedná o vážně vydařenou skládačku z řady BMW. A závěr, kdy Gary Oldman cení satanský zuby, byl jednoduše skvostný. P.S.- Myslíte si, že je máma Marilyna Mansona na své dítko pyšná? Já myslím, že jo, akorát ji určitě sralo, že ji synátor bral jako děcko šminky pro vlastní účely ( °°the lol °°)!!!!!! ()

darkrobyk

Zábavné a vizuálně třaskavé, jak už to Scott umí. Tony Scott. A vtipný Manson jako závěrečný hřeb do Oldmanovy ďábelské rakve. ()

Gimp

Nemám co bych vytknul. Perfektní klipový střih, výborní herci, obrovský výbuch na konci. Já nic víc od filmů ani nečekám. A Manson chybu nemá! ()

cheyene

I Tony Scott si pro diváky nachystal zajímavou podívanou, resp. reklamu na BMW. Co se zpracování týká, nemám výtky, námětem už pro mě tato epizoda trochu pokulhává, ale závěrečný vtípek se docela podařil. 4*. ()

HAL

Gary Oldman jako Satan! Danny Trejo v automobilovém závodě s Clivem Owenem! Marilyn Manson mávající Biblí !?! Ďábelský kraťas který pozvedá médium reklamy na úplně jiný level. ()

Vavča

Dobrý srandčika, skvlěý závod alá fast and furios k tomu James Brown a Satan v podání Garyho OIdmana. Velmi zajímavá kompozice scén a obrazu, hudba k tomu dobře sedí. ()

Payushka

Rikejte si, co chcete, ale TOHLE je nejlepsi Hire ze vsech :) A muze za to Scott, Owen, Oldman, Brown a v neposledni rade muj milovany MM :D "On si stezuje na randal?! Byls nekdy na jeho koncerte???" ()

Legas

Bláznivě zrežírovaná a ujetě ďábelská story. Marylin Manson s Biblí nemá chybu. Celkový dojem pouze průměrný (ale režií to není). ()