Chyłka - Rewizja

Polsko, 2020, 5 h 6 min (Minutáž: 41–46 min)

Předloha:

Remigiusz Mróz (kniha)

Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Wojciech Zieliński, Ireneusz Czop, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Piotr Żurawski, Jacek Koman (více)

Epizody(7)

Chylke (Magdalena Cielecka) sa po neférovom zachovaní Zordona (Filip Plawiak) úplne zrúti svet. Odchádza z agentúry a poddáva sa beznádejne alkoholu. Berie prípad cigána Bukana (Wojciech Zielinski), ktorý  je obžalovaný z vraždy svojej dcérky a manželky, len kvôli tomu, aby sa pomstila a ponížila bývalých zamestnávateľov. Avšak do hry vstupuje Langer junior (Jakub Gierszal), ktorý sa silou mocou snaží zabrániť Chylke, aby obhajovala Bukana. (sochoking)

sochoking

Chyłka sa rozchlastala. Zordon urobil na ňu podlý ťah a jej sa zrútil svet. Odišla z firmy a zobrala prípad nejakého cigoša len kvôli tomu, aby to natrela všetkým bývalým zamestnávateľom. Do toho sa začal brutálne angažovať mladý Langer a silou mocou chce jej zabrániť, aby obhajovala cigoša. Výborná tretia séria iba potvrdzuje moju domnienku, že Chyłka patrí zatiaľ k tomu najlepšiemu medzi polskými seriálmi, ktoré som doposiaľ videl. ()