Český James Bond :D Jan Kačer měl obrovské charisma... A tenhle film je neuvěřitelně vtipný! Jiří Sovák také geniální! Musím říct, že mi po shlédnutí tohoto filmu dělá problém zajít si do bazénu... Furt z toho mám takový divný pocit... Jinak píseň (v novém podání Support lesbiens) je jedna z mých oblíbených a velmi často si zpívám... Na tváři hraje lehký smích, duše je ale smutná...(22.6.2012)

• Biopler

Prvá polovica filmu je veľmi dobrá, aj parodické zvraty su veľmi dobré a stále sa bavíte. No keď je toho primerane dosť, tak to nekončí, ale kvázi komediálnych kúskov pribúda, a stále blbších a neuveriteľných. Mňa osobne druhá polovica vyslovene prestala baviť a mal som čoraz viac pocit, že sledujem strašnú béčkovinu. Umný výber hercov, hlavne Kačer a Sovák na mieste, štandardné výkony.(4.9.2012)

Jelikož jsem ohledně Bonda velkým amatérem, musel jsem něco nakoukat, abych se touto parodií pobavil. Dnes se mi film poprvé opravdu líbil. V československém bazénu zhynula světová špionážní síť a nejvetší agent všech dob byl zlikvidován účetním agentury jedné nejmenované podmocnosti. Akorát nevím, kolik lidí v době premiéry znalo Bonda. 80%(11.2.2015)

Dokonalá parodie na bondovky a špionážní filmy se skvělým obsazením (Sovák zkrátka uměl) a hlavně parádním scénářem. Hlavně kvůli tomu dávám plný počet, protože poslouchat takové skvělé hlášky a vypointované vtipy (scéna se svícnem) to zkrátka lahodí uchu a zároveň je vám smutno, že něco takové dneska už (asi) nikdo nenapíše. 90 %.(20.1.2013)

Clouseauovský (strašný konstrukt) Sovák zachránil co se dalo, ale na víc než tři hvězdičky to tentokrát nebude. Těch mínusů je zkrátka až přespříliš. Nevtipný scénář, toporný Kačer a především hlášky které byly nejspíš zamýšlené jako ikonické, jenže ve výsledku jsou vzájemně zaměnitelné, a vcelku průměrné. A navíc rvou uši. Po Kdo chce zabít Jessii? mi Vorlíček přinesl další polovičatý zážitek.(6.7.2013)