poster

Americký vlkodlak v Paříži

 • Velká Británie

  An American Werewolf in Paris

 • USA

  An American Werewolf in Paris

 • Francie

  Le loup-garou de Paris

 • Slovensko

  Americký vlkolak v Paríži

Horor / Romantický / Thriller / Komedie

Velká Británie / Nizozemsko / Lucembursko / USA / Francie, 1997, 105 min

 • fcreading
  ***

  Škoda tých digitálnych efektov, šiel by som s hodnotenim na 4, pretože dej to má dobrý, nenadväzuje to na prvý diel, ale čerpá sa nový dej ktorý sa odohráva v Paríži. Po kým sa nedostaneme na samotné efekty vlkodlaka, ktorého urobili otrasne, v jednotke vyzeral strašidelne pretože režisér Landis má skúsenosti kdežto o Walkerovi sa to povedať nedá. Jediné čo tu ostalo je miestami vtipná komédia s pár dobrými scénkami 60 percent.(23.1.2009)

 • JohnnyD
  ****

  Strašne ma to bavilo, i keď to bola viac komédia ako horor. Napríklad vidieť to na scéne, keď banda vlvkodlakov naháňa hlavného hrdinu a v pozadí nám hraje nejaký americký neopunk, alebo v horšom prípade grunge. Film má odľachčenú atmosféru, čo síce uberá filmu na atmosfére, ale dostatok humoru to zacvhraňuje. Je tu silno čierný humor, ale zároveň aj teenagerské vtípky (scéna v bare). Ale bavil som sa. Jedinou fakt otrasnou vecou je digitálny vlkodlak a následné scény s nočným videním. Niet nad klasické maskérstvo ...(3.9.2006)

 • cariada
  ****

  Tohle bylo poměrně povedené, nesnaží se to podobat se prvnímu dílu, či jeho předchůdci. Velice příjemní jsou herci zvláště Julie Delpy. Dějově je to taky dobré. Jediný mínus bych viděl v té digitální proměně ve vlkodlaka ta vypadá až moc uměle. Líbí se mě že je to víc do komedie, ale zase tak akorát.(21.5.2012)

 • BoredSeal
  **

  Strašlivá pitomost. Tenhle horor může sloužit jako ukázka toho, co bylo v hororovém žánru v druhé půlce posledního desetiletí špatně. Jednička - Londýn - i přes spoustu černého humoru nabízela zajímavý příběh a nefalšovanou napínavou atmosféru, Stupidně klišovatá Paříž nemá šanci - je to prostě příšerná puberťácká komedie s pár hezouny a roztomilou blondýnkou o vlkodlacích s hrůznými CGI efekty, které v té době vypadaly hůř než počítačová hra. Ten humor je opravdu na zabití, ale ne vlkodlaka, ale tvůrců.(14.10.2008)

 • Caelos
  ***

  Původně jsem dal hvězdičky dvě, ale nakonec jsem se rozhodl pro tři, jelikož to místy byla fakt neskutečná sranda. Nejvíce mne pobavily zombie, když se ta blondýna snažila zapískat, tak jsem se smíchy válel po podlaze. Nicméně, trochu bych přehodil zdejší žánry, mělo by to být Komedie/Horor/Romantický, poněvadž ona je to převážně komedie. Černá, krvavá, ale pořád komedie. Co se týče technického zpracování, vlkodlaci byli skutečně příšerní, proměnu ve vlkodlaka jsem neviděl žádnou a to jsem ji očekával, po tom co jsem slyšel o Vlkodlakovi v Londýně (neviděl jsem ho). I to pozadí a kulisy filmu se mi moc nelíbily, bylo to takové hodně laciné a hloupé, stejně jako celé finále, to měli páni tvůrci provést jinak. Herecky to také není žádná báseň, z takových 60% mi herci připadli jako amatéři. Na druhou stranu, Serafine byla celkem sexy, takový ten prototyp nevinné dívenky (dle vzhledu). Také musím říct, že má parádní metodu na uklidnění, ta by se měla aplikovat všude:) Nuže Americký vlkodlak v Paříži je jako horor nefunkční, ale jako komedie, převážně pro diváky hororů ujde, podíváním rozhodně nic nezkazíte.(19.11.2009)