Americký vlkodlak v Paříži

Le loup-garou de Paris

Americký vlkolak v Paríži

Horor / Romantický / Thriller / Komedie

Velká Británie / Nizozemsko / Lucembursko / USA / Francie, 1997, 105 min

Strašne ma to bavilo, i keď to bola viac komédia ako horor. Napríklad vidieť to na scéne, keď banda vlvkodlakov naháňa hlavného hrdinu a v pozadí nám hraje nejaký americký neopunk, alebo v horšom prípade grunge. Film má odľachčenú atmosféru, čo síce uberá filmu na atmosfére, ale dostatok humoru to zacvhraňuje. Je tu silno čierný humor, ale zároveň aj teenagerské vtípky (scéna v bare). Ale bavil som sa. Jedinou fakt otrasnou vecou je digitálny vlkodlak a následné scény s nočným videním. Niet nad klasické maskérstvo ...(3.9.2006)

Ze začátku jsem se skvěle bavil a vypadalo to, že i když to bříběhem moc neoslní, teda spíš vůbec, tak by z toho nakonec mohla vylézt slušná bláznivá komedie, jenže od poloviny film trochu zvážní a vytratí se vtipný situace a tim to přestává i bavit a přichází už jenom nuda a všechno to už jenom zhoršujou pěkně amatérský triky vlkodlaků a přeměny ve vlkodlaka. Zůstat to u žánru hororový komedie, tak to mohl být skvělý, ale takhle spíš slabší průměr a to jenom za tu zábavnou první část(22.9.2005)

• xaver

Vzít si nádhernou Paříž jako rukojmí k natočení tak primitivního snímku, to je snad zločin. Rádoby thriller, nebo snad horor? Není to ani komedie, je to ubohá slátanina bez ladu a skladu, která uráží inteligenci i průměrného diváka. Jenom kvůli Pařiži dávám 1* a neházím film do kanálu, kam jinak nepochybně takovéto snímky patří.(15.4.2012)

Tak tohle byla fakt slusna vymastenost. Fakt sem nepochopil jesli to mel bejt horor nebo komedie. Vetsinu casu je to komedie, pak se zacnou menit lidi ve vlky, do toho naka krev a zacne to bejt celkem napinavy a pak se objevi vlkodlaci a zacne to bejt opet komedie, protoze na jejich vzhledu se fakt nekdo vyradil. Kdyz pominu fakt, ze sout silene pocitacovy, tak se mi nezdali ty jejich "obliceje", protoze kazdej vlkodlak ma tlamu, ktera vypada jako naka hodne chlupata lidska huba. Pokud to ale budu brat jako hororovou teen komedii, ktera mi diky otravnejm duchum pripadala jako film Ruka zabijak, tak musim rict, ze jsem se docela dobre bavil a film je navic dostatecne sviznej a s dobrou hudbou aby moc nenudil.(18.9.2005)

Další z řady těch lepších vlkodlačích filmů, které jsem viděl i víckrát než jen jednou. Příběhově to nebylo špatné, ale filmu hodně ublížili samotné specialní efekty, které byli místy opravdu hrozné. Herecké výkony jsou hodně dobré, ale všem zde vládla představitelka krásné Serafine - Julie Delpy. Jako hororová komedie však tenhle snímek divákům nabídne několik opravdu nezapomenutelných okamžiků, které vás donutí si jej za čas pustit zase znovu.(12.12.2010)