Americký vlkodlak v Paříži

• Velká Británie An American Werewolf in Paris (více)

Tři mladí Američané, kteří cestují po světě a hledají dobrodružství, sedí na špičce Eiffelovky v Paříži. Andy, Brad a Chris sem přišli na piknik, popít víno a zaskákat si bungee jumping. Kde se vzala, tu se vzala, najednou se tam objevila také krásná Serafine, kterou naopak život omrzel. Skočila dolů a doufala, že tím všechno skončí. Andy ji zachránil, ale ona zmizela. Začal ji hledat a tím udělal první krok do pekla, které se otervírá každým úplňkem. Vlkodlak vyrazil z klece! (oficiální text distributora)

Bozvav

Docela pitomoučká komedie s nechtěně vtipnými hororovými prvky. Vlkodlak vypadl jak obří zubatý lenochod, no prostě sranda. Akce sem tam, sranda občas, napětí vůbec, logika nulová. Televizní jednohubka, kterou ihned zapomenete. 40% ()

Besyn

Směšné (asi úmyslně) a bidné (asi neumyslně) snad po všech stránkách.Ale jako film na půlnoc,když nemůžu usnout a chci se podívat na něco,u čeho můžu vypnou mozek,tak se to docela dá.A ta hlavní vlkodlačice byla docela dobrá kost. ()

helraiser

Prakticky to samé jako jeho příbuzný v Londýně, ale vlkodlak už není tak hezký, on totiž není vůbec hezký, digitální triky dělají svoje. V tomto případě se spíše než o horor už jedná o komedii, ale koukat se na to ještě dá. ()

horor2

Půjčil jsem si to kdysi z videopůjčovny na VHS a moc mě to nechytalo. Později jsem to znova viděl na DVD a příjemně jsem se pobavil. Člověk to musí brát trochu s rezervou :-) ()

DaleCoper

Tenhle film jsem si pustil jen proto že jsem před časem viděl londynského vlkodlaka. Horory zrovna nevyhledávám ale ten film mi přišel kvalitní. Pařížské pokračování které vlastně pokračování není a není to ani moc horor tak dobré není a rozumím tomu že hororfans a ti co mají londynského předchúdce v oblíbených to muselo zklamat. Ale je to celkem vtipné místy trochu trapné a infantilní ale slušelo by tomu vyšší hodnoceni než 54 procent.  Taky tam hraje Julča Delpy. Pro francouzské herečky a Francouzky vůbec mám slabost. Taky si tam navážejí do fašounů prosazujících eugeniku takže jednu hvězdu přihazuji. Tohle je z roku 1997 Tim Burton natočil Mrtvou nevěstu 2005. ()

Aywes

Blbost jak řemen.Oproti prvnímu dílu se snažily udělat tento film dost do komedie.V té době rapidně letěli hororové komedie (Evil Dead forever!) a tak si řekli "proč neztrapnit vlkodlaky a udělat z toho jízdu pro vyžraný amíky?Hlavně že budou prachy". Slavný název byl vypíchnut a děj s kvalitou je kde?Tam kam musí i anglická královna sama.Vlastně ani pořádně nevím kde v tom zmatku chyb a blbosti jsem našel jednu hvězdu.Snad možná některé scény.Ne žádné scény nebyli dobré, ale tak alespoň se to neprodlužovalo a utíkalo to rychle. ()

Desmi

Rozpočet 25 miliónů dolarů absolutně nechápu, poněvadž tenhle film vypadá fakt amatérsky.. Serafine je asi jeho nejlepším prvkem a možná taky jediným, který stojí za pozornost. Ve výsledku film není ani vtipný, náležitě napínavý nebo snad romantický, jak slibuje nadpis. Fakt nic z toho... ()

live evil odpad!

strasne cosi... ako horor nepozeratelne, ako komedia trapne, odporne digitalne vlkodlaky... jediny film, kde mi sadla kombinacia hororu a komedie bolo evil dead II., inak tuto kombinaciu z duse nenavidim ()

Svadbos

Film začína dobre, ale čoskoro je zahataný príliš veľkým množstvom komédie, romantiky a zápletky. Vlkodlačie efekty sú plodné, ale druhej kvality. Zápletka nemá spojenie s Landisovým originálom. ()

Fenk

Kámoš navíc, změna lokality a loutková bestie se změnila v počítačovou mrchu. Příjemné kratochvíle jako bungee z Ajfelovky nebo žvýkání primerosu dávají tušit, že s nadsázkou se rozhodně nešetřilo a mnohdy se jde ještě dál nežli u předchůdce z Londýna. Vřele doporučuji všem majitelům vlka. ()

dexempa

Ošklivě udělaný digitální vlkodlak, ale jinak docela slušná hororová komedie s poměrně ucházejícím dějem. Podruhé už to ale vidět nemusím. ()

Dancihal

Ale tak pobavil jsem se....zasmál a to je tak nějak vše....ne zrovna něco co bych čekal od "hororu" jako komedie dobrý. Animace strašný.... Road trip který se vymkl kontrole no :) ()

drkaldj

Velká škoda těch digitálních vlkodlaků. Začátek mě štval a některé pasáže během filmu vyloženě nudily. Tři hlavní američané působily nesympaticky. Jediná postava na kterou se dalo dívat byla Serafine. ()