Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  ***

  Tomuhle filmu jsem se dlouho vyhýbal, protože nesnáším Nicolase Cageho a ani Travoltu nemám zrovna v lásce. Ikdyž Cage mi přišel stejně hrozný jako obvykle, tak musím jinak uznat hodně vysoké kvality Face/Off. Střílečky Johna Wooa mám nakoukané skoro všechny a i tady se mu, na dlouho naposledy, povedlo udělat kvalitní inteligentní akční film. Jenom scéna v kostele s holuby mi tentokrát vůbec nesedla.(29.1.2007)

 • petero
  *****

  Že sa predsa len John Woo zmohol na niečo kvalitné v Hollywoode a mal na to Travoltu a Cagea v plnej forme. Nápad originálny, vlastne už originálnejší byť ani nemohol aby to nebola úplná blbosť. Strieľa sa v lete ako za starých dobrých Hongkongských čias, obojruč aj z kríža, holuby lietajú v extrémne spomalenej prestrelke a je to fajn. Nezabudnuteľná je aj scéna na člnoch. A že sa to páčilo aj mojej matke, to je už čo povedať.(7.12.2004)

 • Kaka
  *****

  Zřejmě nejlepší akční film "zlaté éry" devadesátých let. Woo zde částečně odkazuje na své východní kousky, přičemž si zachovává typicky západní navoněnost a velkolepost - čili přesně tak, aby zaujal co největší spektrum diváctva. Akce je prakticky bezchybná a neskutečně strhující. Nápad s výměnou tváří je vcelku originální, což ještě umocňuje relativně "realistické" provedení. Jak Cage tak Travolta jsou dobře zvolení a svým postavám rozhodně nedělají ostudu. Face/Off je jednoduše jiný film, než většina ostatních v akčním žánru. Pocta hollywoodským blockbusterům a pravděpodobně nejlepší film Johna Woo.(22.11.2003)

 • genetique
  *****

  Nenormálny akčný film, ktorý je ikonou spomedzi akčných filmov, čo navyše s psychologickým rozmerom, hlavne, keď to prvýkrát vidíte ako desaťročný! Vyniká celkovo hustou atmosférou a divákov drží pripútaných k sedadlu od začiatku do konca! Abnormálne skvelá story, výnimočný svojou originalitou, navyše oboma hercami aj výborne zahraný (hlavne Cage je extramegacool), čo sa v akčných filmov tak často nevidí. Nezabudnem na jeho zlaté "double 9mm"!! 100%.(3.5.2006)

 • Spiker01
  *****

  Bomba. Devadesátky jsou vrcholem filmařské tvorby a vzniklo v nich mnoho legendárních filmů. Face/Off do té skupiny možná tak úplně nepatří, ale rozhodně se jedná o velmi nápaditou žánrovku (točil to skvělý John Woo, tak aby ne), ale fanoušky určitě má a i v dnešní době stojí za shlídnutí. Co dodat, Nicolas Cage v devadesátkách válel, John Travolta taky a vzájemně se skvěle doplňují...90%(24.5.2014)

 • - Nicolas Cage odmítl roli Castora Troye, protože nechtěl hrát záporáka. Až když mu producenti vysvětlili, že většinu času bude jeho postava kladná, přistoupil. (duklak2)

 • - Studio chtělo, aby z názvu filmu (Face/Off) zmizela šikmá čára, což John Woo odmítl údajně proto, aby si diváci nemysleli, že je film o hokeji (face off je v angličtině výraz pro vhazování puku). (-bad-mad-wolf-)

 • - Když ze začátku filmu pronásleduje policie letadlo s Castorem (Nicolas Cage) a jeho bratrem na palubě, Castor zastřelí pilota a pomocí kniplu navede letadlo do kolize s hangárem. Jenomže knipl ovládá klapky na křídlech, které se používají k manévrování ve vzduchu a na zemi by s nimi směr měnit nešlo. Od toho jsou vertikální směrovky na ocase ovládané pedály. (Thommy91)