Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

mosnak

Skvělá akční jízda, plná zabijáckých dementů, která vás celého vcucne a nepustí dokuď neuvite titulky! A proč jsem nedal plný počet bodů? Kvůli začátku,který je trochu ukecaný a seznamuje nás s postavama! 85% - výborná práce! ()

LordGrayDog

Veľká pecka. Zo začiatku sa síce moc kecá a zoznamuje s postavami, ale od takej pol hodiny sa to začne rozbiehať a vyvrcholí to parádnym masakrom. Ku koncu sa dostavia aj nejaké emócie. Navyše tu hrá asi 10 známych hercov (Reynolds bol top a vlastne všetci ostatní taktiež). ()

Jendus

Proč se za každou cenu snaží všichni vypadat tak neuvěřitelně cyhtře!?Závěr filmu až moc krkolomnej a na mně to spíš působilo, jako by pan Joe Carnahan hledal kdejakou skulinku, s kterou by mohl diváka ještě překvapit....Jinak prostě oddechová akčňárna...Mám asi pozitivní náladu=dávám 3*. ()

jckl

Naprosto praštěně ulítlej akční chaos se čtyřiceti postavama. Asi sem byl už hodně ospalej, ale v ten moment mi to tak praštěný nepřišlo. A tu roli tří německých mušketýrů, sem nepobral už vůbec. ŠÍLENOST! ()

Betmän

Konec je pro mě zklamání, ale napodruhý se mi jinak zbytek filmu líbil ještě víc a je to prostě jízda. Nehledejte za tim nic víc, než zábavu. Dostala mě hlavně trojka buranskejch bráchů (rozhovor s Affleckem) a Matthew Fox. A navíc špičková hudba. --- Napotřetí jsem zjistil, že ten konec je taky skvělej, že jinej konec by tomu asi smysl nedal, ačkoliv si hodně lidí myslí, že to žádnej smysl nemá. ()

Koláč

Spousta "známých" tváří... to je tak jediné, co je na tomhle filmu zajímavé... Trailer mě nabudil na šilenou akční řežbu, na kterou jsem cekal po cely film... nepřišla... ona "akční část" která se ve filmu vyskytuje je naprota "blbost" s prominutím... Na postavách mi celou dobu vůbec nezáleželo a bylo mi šumák, která z nich zemře... Tohle ma podle mě k filmům Gue Ritchieho hooodně přehooodně daleko... (timhle se omlouvam vsem, kterym se to libilo :-) ) ()

kowalski

Pěkně zvládnutá akční klipofka. Ovšem některé scény hodně přitažené za vlasy. Přiblblý feministický kecy tý černošky, který tam vůbec neměli místo. A toho malýho karatistu jsem taky nezkousnul. Když tak přemýšlím tak to je tak 2,5 hvězdy. Domino bylo zajímavější... ()

Šmoula

No musím říct, že to byla parádní řežba. Tohle skoro překonává Tarantinovy krvavý filmečky. Na začátku na mě bylo trochu moc informací, hlavně se pořádně zorientovat kdo používá jaký metody zabíjení a vo co jim vlastně jde. Ale jakmile se děj trochu pohnul dál, bylo mi hned jasný, jakým směrem se film bude pohybovat. Je to jako byste nastoupili do rychlíku a nemohli zastavit. Všechno nabíralo velkých obrátek až k samotnému závěru. Samotné vyvrcholení krvavé jízdy mě trochu překvapilo, bylo až moc klidné, ale na druhou stranu to bylo originální. I tak musím dát jen 3 hvězdičky, jelikož nebýt těch stříleček a plno krve. Bylo by to naprosto o ničem. ()

honelnik

1. Tak dnes sa mi splnil sen a videl som film s najpomalším výťahom na svete. 2. Neviem či ste sa šecii zbláznili ale 67%? A to nehovorím o nápade hodnotiť Smokin' Aces horšie ako retarda Slevina. Neviem, asi je to tu v poslednom čase samí znalec Tarkovského a milovník kúzelného sveta Tima Burtona. Film minimálne o triedu lepší ako slevin, poväčšine výborne zahraný (ak mala postava nejaký väčší dopad na hlavný príbeh, tak poväčšine k svetu), výborne zrežírovaný, občas s atmosférou "k posráni" jak praví bratr čech, a niečim o čom sa môže väčšine filmárov len snívať - hudba od Clinta Mansella.3. Ben Affleck vo svojej životnej úlohe... Nečakal som nič, dostal som solídnu gangsterku, ktorá by si zaslúžila nový (dlhší) zostrih, aby sa mohla zapísať do filmovej histórie. ()

Bull.Nulla

Bez duše, ani zavěrečný Mansell nedosahuj sveho typickho emočního vrcholu. Jako technicko-filmové cvičení však bezchybné. ()

ViktorEl

Dobrý film, pestré a dobré herecké obsadenie, nájomní vrahovia, vynikajúci Ryan Reynolds, dobre vybraná hudba. To všetko je super a nemá to ďaleko na poriadny adrenalínový nárez. Neviem prečo, ale ten koniec mi nejako ušiel, možno som nedával dosť pozor, keby som si to ešte raz pozrel tak by mi možno vysvitlo, ale na prvýkrát som to na konci už prestal chápať. Tá posledná scénka s rozuzlením mi ušla. Ale celý film som sa bavil. Pre mňa film na tých 70% ()

Gašpar

Já si prostě nemůžu pomoc, mě se ten film líbí. Velký hvězdy malých rolí. Naprostá jednoduchost a čistá řežba. Mnoho vtipných momentů, jednoduchý konec. Co ale oceňuji nejvíc je, že se děj s nikým nemaže. Víceméně zde není hlavní hrdina a celý film jen čekáme kdo z koho :-) ()

sebo9629

Potenciál tu bol, ale nepodarilo sa ho tu naplniť... Ale popravde som čakal slabší priemer a tak ma film milo prekvapil. Hlavne casting bol excelentný a film bol celkom solídne natočený, aj keď to mohlo byť dejovo trochu priehľadnejšie a scenár mohol byť ešte lepší a vtipnejší... Hodnotenie: 7.3/10 ()

Bozvav

Skvělá akční podívaná se spoustou brutální řežby, trochou solidních hlášek a velmi dobrým koncem. Adrenalin cáká z většiny záběrů jako o život, hraje k tomu velmi hustá muzika. Slušný počin za čtyři hvězdičky. ()

Joll

Spíš 3 a půl hvězdičky.dobře natočené, ale jaksi bez humoru richieho, nějak mi tam chyběly nějaký ty hlášky a ten konec taky mi moc neseděl:) Podívaná co neurazí když moc nečekáte. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel