Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

Murphy722

Mě se toto dílko velmi líbilo. Už jen svým sympatickým obsazením a podané celkem vtipnou formou. Vše jaksi tak pěkně ubíhá a odsýpá a nebudu tohle hodnotit s předchozími díly. Vše by mělo vystupovat samo za sebe i když inspirace je zřejmá a jednoznačná. Ale hold když dva dělají totéž, není to totéž. ()

mirliflore odpad!

Tohle bylo údajně natočeno tak, aby děj a zápletku pochopil i průměrný americký divák. V tom případě jsou Američani nejidiotštější národ na světě. ()

Eva_Krejcova

Civale podívej se na nový trailer k novým Mušketýrům který je z letošního roku to je 2011 tak to je odpad že to fak není pravda to se jinak říci nedá samý výbuch samý mrtvoly a nic jínýho je to prostě děs to tyhle Mušktetýři jsou proti tomu úžasní.Jo Cívale a ty píšeš že Muž se železnou maskou s Di Capriem není paskvil tak to teda je podívej se na Muž se železnou maskou z roku 1962 s Jean Maraisem tak to je jiná káva. ()

Bozvav

Jak se do něčeho historického pustí Amíci, je to děs. Ubohá výprava, šílení herci. Jen Tim Curry jako kardinál to trochu drží nad vodou a taky hudba, ta je skvělá. Viděno znova a musím přisadit jednu hvězďuli navíc. Za a proto, že dnes se točí daleko větší a komerčně úspěšnější sračky a za b proto, že je to vlastně docela sranda, jistě není to Dumas, ale jako parodie na historický film docela slušné. Souboje jsou výborné a Tim co by kardinál prostě září (i díky skvělému dabingu). Takže suma sumárum dvě a půl. ()

djfun

Hnus velebnosti... Dumas se obrací v hrobě... Tohle se nedá ani jako parodie! A casting? Tam museli bejt všichni zhulený, tohle obsazení je fakt na hranici zločinu, jediná snad ujde Mylady (Rebecca De Mornay). Nechápu, proč má furt někdo zapotřebí točit tyhle prostoduchý remaky, zlatá klasika s Yorkem! ()

Johnny

Na túto verziu jednoducho nedám dopustiť. Je pravda že klasika je klasika, ale vychutnať si Porthosa hádžuceho bolas tiež nie je na zahodenie. ()

hitcher

Klasická dumasovská látka v běžném hollywoodském provedení. Výsledek - nenáročná popcornová zábava se slabšími i lepšími momenty, která neurazí pokud nejste opravdoví dumasovští fanoušci a nenadchne pokud očekáváté nabušené akční scény a vipné hlášky na každém kroku = průměr. ()

wictoria

Tuhle verzi mám moc ráda. Sice je to taková ta klasická americká "pohádka" s happy endem, ale snad nikdy jsem neviděla úžasnějšího kardinála Richelieu než je Tim Curry (toho jsem snad ještě v životě neviděla hrát klaďase). A Porthos v provedení Olivera Platta mi tu příjde taky povedený, stejně jako Athos, který se mi líbí víc než v podání Johna Malkoviche. ()

Hapretor

Normálka. Na brainwash dobré. Herci jsou fajn. Na těch to stojí. Akce s nadsázkou, vtip je tam taky. Víc na večer nepotřebuju. ()

Hopkins

Po mnoha a mnoha letech cca 15 . jsem se na tento film kouknul znovu. Donutilo mě k tomu nedávné shlédnutí nových tří mušketýrů no a uvědomil jsem si že staré původní verzi z roku 1976 ? Na rok si nevzpomínám přesně ale znalci ví kterou verzi myslím se žádná z těch nových nevyrovná. U této verze jsem hodně ovlivněný hereckými výkony všech mušketýrů které mám všechny rád a Curry coby kardinál byl dobře nechutný :o) Nová verze bych řekl že hraničí s parodii :o) tato verze není špatná ale přeci jen něco málo tomu schází ale kdy to porovnám s mnoha jinými filmy tenhle se drží dost vysoko. 3 hvězdičky 60% ()

Gaia.M

Pro mě jeden z nejkrásnějších příběhů a stejně tak filmů. Co tak koukám, tak jsem jedna z mála s tímto názorem :P Ale pro mě je to skvěle zahrané. U tohoto filmu si oddechnu, stejně tak se u něj bavím. Pro mě pětka. ()

Wolvie

Dodnes nechápu,jak se Herekovi povedlo ten film zprasit.Měl k dispozici typově velmi dobré herce,skvělou ústřední píseň a především silnou předlohu,která se jen tak nevyčerpá.Přesto natočil Tři mušketýry jako hloupoučkou rádoby disneyovku,ve které chybí jakákoliv osudovost či výpravnost a potenciál látky je totálně zazděný snahou přiblížit se co nejširšímu publiku,především pak po zábavě lačícím teenagerům.Ano,takhle se točí hit.A taky asi nejhorší adaptace Dumase vůbec.I když Anderson se jí loni velmi limitně přiblížil. ()