Znovu přicházejí na plátna našich kin: odvážný romantik D´Artagnan, melancholický cynik Athos, krásný a tajnůstkářský Aramis a ješitný dobrák Porthos. Vracejí se a s nimi všechny lásky, dobrodružství a intriky, tak jak je ve své legendární knize popsal nespoutaný bouřlivák Alexandre Dumas. D´Artagnan znovu zahoří láskou ke krásné paní Bonacieuxové, Anna Rakouská ještě jednou věnuje své diamantové závěsky vévodovi z Buckinghamu a nade všemi se bude vznášet temný stín hrozivého kardinála Richelieu. Čtyři přátelé opět vyskočí do sedel, aby se bili za čest Francie a srdce krásných žen, sledováni otcovským zrakem pana de Tréville a hněvivýma (byť krásnýma) očima zrádné Mylady. Doprovodíme je na cestě do Londýna i k La Rochelle, prožijeme s nimi dobrodružství soubojů i tajných výprav, nebezpečí dvorských intrik i romantiku lásky. Ale hlavně přátelství, hluboké a věrné, které, jak dobře víme, vzniklo díky Athosově rameni, Porthosově zlatému pasu a Aramisově kapesníku... (Magic Box)

helloween93

Knihu jsem nečetl a doposud jsem viděl pouze Andersonovu digitální verzi z roku 2011, takže mi tohle zpracování přišlo mnohem lepší. Líbilo se mi, že je to celé zabalené v takovém vtipném obalu, navíc s písní All of Love od B. Adamse, Stinga a R. Stewarta. 3* ()

Hermi14

Já tedy nevím jak vy, ale opravdu jste si mysleli, že tři mušketýři s Charlie Sheenem budou zpracováni jako klasické dílo světové literatury? Já rozhodně ne a možná proto mě výsledek nepřekvapil asi tolik jako vás. Dočkal jsem se pohodového filmu, který je plný humoru a akce a já nemohu tvrdit, že bych se u něj chvíli nudil. Vše navíc podtrhuje velkolepá výprava podtržená skvělou hudbou Michaela Kamena, takže co víc si přát? Klasiku mám rád, ale tahle verze mne rozhodně neurazila. ()

Rathalos

Videl som uz viacero verzii o Troch musketieroch,ale tato sa mi paci jednoznacne najviac,musim pochvalit vyber hercov,genialny soundtrack a film,v ktorom nechyba akcia,dobrodruzstvo,laska,odvaha a priatelstvo...:-) ()

BOURQUE

Možno to viacerých prekvapí, ale ja tento malý film z produkcie Disney mám rád. V mojich očiach je to adaptácia klasického románu A. Dumasa v tej najľahšej a najnenáročnejšej forme (aj keď s niekoľkými úpravami). Film má svoje chyby, ale napriek týmto chybám to funguje. Hlavne za to môže celkom prekvapivý a na záver vydarený casting. Trojica K. Sutherland, O. Platt a Ch. Sheen hrá spolu dobre a chémia medzi nimi funguje. A je tu v malej roli aj prekrásna J. Delpy. Čo viac by som očakával od filmu, ktorý mal len jednu ambíciu – ľahkým dobrodružným filmom zabaviť diváka? Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

L'Alpagueur

Moje nejoblíbenější verze Tří mušketýrů. Úplně se nedrží předlohy, vystupují tam i zbytečně přidané postavy, které mi vadí - hloupý bratr dívky svedené D'Artagnanem, samuraj ve službách Milady. Naproti tomu mi nevadí vypuštění motivu královniných přívěsků, protože jsem dosud nepochopil, proč vlastně potřebuje Richelieu prokázat její nevěru. V téhle verzi Richelieu usiluje rovnou o trůn a jsem asi kulturní barbar, ale mně to přijde srozumitelnější. Milady pojatá jako kladná hrdinka mi také nevadí, její postavě to dodává psychologickou hloubku. ()

Torgal

Amíci urobili s dejom také veci, že Dumas by sa mal v hrobe namiesto otáčania priam rotovať. Ak sa však odmyslí to, že je to podľa predlohy, je to celkom pozerateľný akčný príbeh o mušketieroch. 6-/10 ()

Kultak

Evropské dějiny zkomolené nejdříve knihou a pak také Hollywoodem. A tyhle paskvily dnes utváří obraz historie v očích lidstva.... ()

Carreen

Hrdinství, statečnost, vznešenost a "neboj můj synu, stojíme při tobě:Jeden za všechny všichni za jednoho.". Uf! Já vím, že to byla blbost, ale mě tohle vždycky tak citově dostává... V každém případě mě to přimělo si konečně přečíst Tři mušketýry. Dost jsem se divila;o) No ale aspoň ten film byla fakt super komedie. ()

fandalehy

Kam se tahle fraška hrabe na opravdové mušketýry v podání Micheala Yorka, Olivera Reeda, Richarda Chamberlaina a Franka Finlaye??? ()

Aldamir

Sheena se Sutherlandem jsem v Mladých puškách doslova žral, ale nápad nahrát ve stejným stylu evropskou filmovou a literární klasiku byl těžkej úlet... Ty dvě hvězdy jsou za dva výše jmenovaný, protože nic jinýho si je nezaslouží... ()

Psycho.R

Moc dobře vim, že s knihou to má společné málo, avšak mi bylo cca. šest, když jsem to viděl poprvé a bavil jsem se víc než u starších zpracování. Vím, bylo to dané věkem, ale i tak si neodpustim dát tohle hodnocení. ()

Nix

Rochefor? to je nějaký smradlavý sýr. Tohle zpracování mne baví. Je tu skvělé herecké obsazení a Wincott je super. Taková oddychovka. ()

BigBang

Před 30 lety se lidi pohoršovali, že Hollywood przní klasiku; ano, děj románu byl maximálně zjednodušen a poameričtěn, ale film zůstává i po 30 letech svižný, vtipný, pozitivní, lidský. Dnes by v Hollywoodu tento film již vzniknout nemohl. ()

PaRi odpad!

Je to k uzoufání jak někdo může zprasit klasiku. Inu režisér béčkových a céčkových srágor jen těžko může natočit dobrý film. Zavedl bych paragraf na prznění klasiky. Doufám, že režiséra a scénáristu bude chodit Dumas strašit. ()

playboy_05

možná ne nejlepší, ale rozhodně nejoriginálnější a nejvtipnější verze Mušketýrů...hlavně Charlie Sheen se mi líbil ()