Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

Lokutus

Solidní romantická komedie, kterou drží nad vodou pouze Fordovo kouzlo bez kterého by toho až tak moc nezbylo. Dalším zajímavým zpestřením je především David Schwimmer - ale pochopitelný pouze pro přívržence Přátel. ()

Adasin

Spolu se Špionáží asi nejslabší Fordův výkon. A zbytek herců taky zrovna nepředvedl, takže není moc na co koukat. Navíc mě nikdy moc nebavily tyhle filmy , kde je od začátku jasné, že nakonec budou spolu, jen předtím musíte přetrpět ten jejich seznamovací proces a očekávaný zvrat v podobě další hrozby. Nic pro mě. 4/10 ()

RasputincZ

Výborná komedie, kterou si vždycky rád pustím. Co se hereckých obsazení týče, výborný je jak Ford, Heche tak i David Schwimmer v roli nesnesitelného přítele. ()

Orlau32

Žáden zázrak, ale já se bavila, mě se to kupodivu líbilo. Fakt je, že tam hrál Harrison Ford ( tomu dával tu správnou šťávu), ale mladičká Anne HECHE mu byla opravdu rovnocenným partnerem. Dobré dialogy, vtipné scény a i trocha toho napětí. Mohu doporučit, žádná nuda. ()

Lum3n

Déměř dokonalá oddechová romantická komedie. V hlavních rolích sympaťáci, zajímavé, lehce netradiční prostředí, trocha romantiky, trocha dobrodružství a velká porce skvělých hlášek. ()

Makky

Pohodová dobrodružná komédia v perfektnom prostredí s výbornými hercami. Šesť dní a sedem nocí som videl asi milión krát. No nabúce si to opäť rád pozriem... "Pozri, čo mám." - "A čo to má byť?" - "No predsa plavky, ty somár!" - "Plavky? To je skôr páska na oko." ()

blackrain

Protiklady se přitahují. Co se škádlivá, rádo se mívá. To je svatá pravda, kterou potvrzuje jedna romatická komedie za druhou a nejen ony. Harrison Ford je tady trošičku opelichaný, ale stále vypadá dobře. S Anne Heche se výborně doplňují. ()

Bat55

Oddychovka ako vyšitá. Pre mňa top komédia môjho detstva. Harrison Ford a Anne Heche sa skutočne nemali príliš v láske, po ztroskotaní na pustom ostrove. Ale akosi sa to potom, po pár spolu strávených dňoch medzi nimi začne zlepšovať. Pre mňa asi najlepší moment filmu, keď strielali piráti z lodi na Quinna a Monreovú a nakoniec si prestrelili loď. Naozaj oddychovka, nič viac, nič menej v tomto filme nehľadajte. Film na uvoľnenie a pobavenie a vo svojom žánre nadpriemerne dobrý. Bohužial u mňa priemer, ktorý neurazí, ale v top filmoch nikdy nebude. /70%/ ()

Maq

Romantická dobrodružná komedie. --- Zdá se mi, že scénář měl ambice být především konverzační komedií a akční potenciál Indiany Jonese využít jen jako bonus. Jenže se to nepodařilo. Ve filmu je jen několik dobrých dialogů. Všechno ostatní nestojí za řeč. ()

Herr_Flick

Harrison Ford posbíral během kariéry tolik rolí a teď jako mrzutý pilot v romantické komedii. Střelba z kanónu nebo tahání hada z kalhotek nesmí chybět, to by nebyl Ford. Je to blbost, to je jasné. Ale jako oddechovka, proč ne. Příjemné prostředí, příjemné herečky a především: nenudí! ()

Colonist

Dobrodružná část se ztroskotáním na ostrově je povedená a poměrně vtipná, ale s návratem do civilizace film mohl skončit. Jenže protože je to i romantický film, posledních pekelně dlouhých 10 minut je samé klišé a už předem je jasné, jak to dopadne. Harrison Ford v některých chvílích vzdáleně připomíná svého Indiana Jonese, i když mu to už neběhá jako dřív. ()

kajas

Uznávám, že i mě už unavuje sledovat tento snímek několikrát do roka na jisté komerční TV, ale i tak mám film ráda, protože vím, jak skončí, takže se u něj hezky naladím a odreaguju. ()

Aleee89

Film jsem viděla dávno. Kdysi jsem si ho půjčila ve videopůjčovně. Námět docela klasický. Muž, drsňák, kterého nic neohrozí, hezká, ale pro život kapku nevhodná žena, počínající konflikty a následná milostná zápletka. Chtělo by to vymyslet něco originálnějšího, ale co, herci tu byli dobří a film stál docela za to. ()

dyfur

...vcelku príjemná komédia-nič extra ,ale pozrieť sa dá i opakovane.Samozrejme Harrison Ford tomu svojou prítomnosťou výrazne zvyšil úroveň. ()

kinderman

Po celou dobu projekce jsem myslel na dvě věci. Ta první byla, že poslední relevantní Indy (rozuměj: vzhledem k Fordově věku) měl vzniknout v průběhu devadesátek a že očekávaný Mangoldův příspěvek do série bude muset s ikonickou postavou pracovat asi stejně, jako svého času naložili Poláci s Hansem Klosem. Ta druhá, že ve 40. nebo 50. letech by Fordovu postavu hrál Bogart, a protože tenkrát pracovali v Hollywoodu lepší scenáristi, byl by to tím pádem i lepší film. Byť by v něm nebyl jediný záběr na hrdinku bez podprsenky. ()

applause

Kravina. To jsem si řekla hned, už když jsem viděla upoutávku na tento film. Ale v tv nebylo nic jiného, na co bych se mohla koukat s rodinou, tak jsem se koukala taky. Bylo to něco mezi Indiana Jones a Ztraceni, podané v idylické "lovestory". Během děje jsem přišla i na to, že jsem snímek viděla a i když jsem se chvíli nedívala, tak se nic nestalo, protože jste věděli, co se stane dál a jak to dopadne. Proto nemůžu dát ani vyšší hodnocení, ale jako rodinná komedie to ještě jde. ()

Wiikii

Příjemná oddychovka co neurazí. Kdyby ale neexistoval Indiana Jones a Harrison Ford v něm, tak by pravděpodobně nevznikl ani tento snímek s tímto hercem. Takže když nevíte co a chcete se jen tak dívat, tohle je dobrá volba. .... HODNOCENÍ: 67% (3*) ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche