Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

VanTom

Sympatická ústřední dvojice nezachází do extrémů a od začátku spolu vychází jako lidi, co si na první dobrou sice nepadli do noty, ale jen trošku… a občas "srandovně" zakopnou, břinknou se(bou) nebo přeberou Xanax. Na tropickém ostrově by na šest dní chtěl ztroskotat asi každý a jeho prvoplánové dobrodružné nástrahy nemají jiného významu, než trošku podmazat a okořenit nevyhnutelnost pohodové komediální romantiky. ()

-ELFKA-

Tento filmík ma prekvapil. Pohodovo si pláva vo svojom dovolenkovom tempe, ničím diváka neruší, ale zase ani ničím výnimočným nešokuje, dobre pobaví, netvári sa príliš vážne, Ford hoci už nieje mladík zostáva stále rovnako príťažlivý.. No čo viac si želať na pekné poobedie? ()

Elleannie

Skvělá komedie, u které se vždy dokonale pobavím. Můj oblíbený Harrison Ford, který ztroskotá se střeštěnou, ale zároveň milou a chytrou Anne Heche. Jejich neustálé pošťuchování a popichování je prostě senzační. Má asi nejoblíbenější scéna je ta s hadem v kalhotkách, kdy oba nahodí tak skvělý grimas, že vždy vybuchnu smíchy :-D ()

J-o-k-e-r

Příjemná dobrodružná komedie z exotického prostředí o dvou trosečnících, kteří si k sobě přes prvotní nesympatie přece jen najdou cestu. Charizmatický H. Ford a krásná A. Heche. ()

latvar

Pilot a redaktorka ztroskotají na opuštěném ostrově a po vzájemných apatiích se do sebe zamilujou, příjemná romantická komedie, která neurazí. 60% ()

giovanni3

No takový průměr co neurazí... Pohodlně si to plyne 2x se tam nic neděje, žádný herec nemá jak vyniknout... Hodně film srazily veškeré scény s ,,piráty,,... 3z5, ale do budoucna možná snížím na 2... ()

Jello Biafra

Nebyť Harrisona Forda tak tomuto skvostu tri hviezdy rozhodne nedám. On jediný zachraňuje tento filmeček plný prevarených klišé. ()

James87

Tento film mám ve velké oblibě. Krásný ostrov, dobré herecké obsazení a povedené dialogy. Myslím, že tento film má vše potřebné pro dobrou zábavu. ()

jondoe

Jena z tych lepsich komedii v ktorej Anne Heche na celej ciare prehrala Harrisona Forda. Bola vtipna a zabavna. Je velka skoda ze uz moc netoci filmy. ()

Loki_Six

"You know how a woman gets a man excited? She shows up. That's it. We're guys, we're easy. Of course for that you can't charge six bucks an issue, now can you?" ()

iXtr3m3

Slušné dobrodružstvo s bývalým Indym a lesbičkou Hecheovou v hlavných úlohách. Pekná výprava, slušný casting aj mimo dvoch hlavných postáv a štipka romantiky a zábava štýlu "ona a on" ako stvorená. :) ()

cab

Pro tento film mám slabost. Otázka je proč. Viděl jsem ho už tolikrát, ale pokaždé, když se na něj dívám, mě znovu něčím uchvátí a nemůžu pak odtrhnout oči. Takovým vyjímkám dávám plný počet. Shlédněte ho a možná pochopíte. 100% ()

dopita

Průměrnej, vcelku zábavnej romantickej film. Film měl rozhodně větší potenciál, je ale trestuhodně nevyužitej - škoda. ()

Bohemák

Takových hezkých 70%. Jako kulisa k žehlení či draní peří to ujde. Velmi obehraný námět v příjemně zábavném stylu. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche