Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Ako je možné, že som toto doteraz nekomentoval? Jasné, na Friends to nemá, resp. na plnú palbu ako som dal im, ale na druhú stranu, Matt LeBlanc je borec a ja som mu tie jeho eskapády žral aj tu. Síce tam chýbal Chandler a zbytok party, ale fakt to stálo za to a škoda, že vznikli len dve série. ()

Rssa

Špatná napodobenina Friends, více konzervativnější a méně zábavné. Výběr hlavních představitelů špatný. Na volný večer ujde, ale rozhodně to není žádné terno... 65 % ()

xmozek

Podle mě je to křečovitá snaha ještě něco vytřískat z fenoménu Přátelé. I když Matt LeBlanc je prostě Joey, je vtipný a všechno ostantí co by měl být, nemůžu se zbavit dojmu, že už to měli nechat spát. ()

pavlikv

Tam kde přátelé skončily tam Joey pokračuje. Sice to není už ono, ale Matt ze sebe děla blba velmi dobře.Důstojné ikdyž na Přátelé to nemá. ()

divak84

Slabší ze spin-offů. Nic originalního co se postav týče, slabší manevrovací prostory (prostředí, množství postav) ()

Mičl

Joey se přestěhoval do hollywoodu super škoda, že jen na dvě série. Jasně Přátelé byli jeho vrchol z tý party jsem měl rád každýho, nicméně Joeyho jsem měl nejradši, tak jsem byl nadšen, když jsem se dozvěděl, že bude mít svůj seriál a nedokážu si představit název Chandler, Ross, či Phoebe. Joey má stále co říct, druhá řada pro mě vtipnější, nové postavy se skvěle hodí do party. Hlavně Zack. 4a1/2*. ()

Paity

Matt LeBlanc sice není bůh ví jaký herec, ale komediální seriály mu sedí asi nejvíc. Trochu mi vadí ten jeho jedinný přitroublý výraz, ale když máte v USA něco originálního, můžete prorazit i s tím, tak proč ne. Joeyho beru jednoduše jako pokračování Přátel, kteří se jak si nějak zatoulali. ()

Guzmicz

Nedosahuje kvality Přátel, ale i tak dokáže skvěle pobavit. Jen mě mrzí, že tento seriál po ukončení druhé série zrušili. Minimálně další dvě série by ještě přišli vhod. ()

Janega

Joey to skrátka nedokázal sám utiahnuť. V podstate celý seriál stál a padal na ňom. A ono to už vlastne ani nebol ten starý dobrý Joey z Priateľov. Seriál sa snažil hlavne napodobniť druh humoru zo spomínaného seriálu Priatelia, avšak ak nemáte dobre charakterizované postavy, tak je to zbytočné. Seriál Joey sa snažil participovať na Priateľoch, no postava Joeyho v Priateľoch bola len súčasťou celku a sám akosi nemá dlhodobo čo ponúknuť. ()

HonzysKISS

Mě to teda moc nebavilo. Spíš jsem se na to díval jenom z donucení, protože Přátelé jsou samozřejmě srdcovka. Viděl jsem přes dvacet prvních dílů, ale celou sérii jsem už neměl sílu dokoukat. Kdyby tam aspoň bylo víc narážek na Přátelé, na Joeyo minulost. Tady se chová skoro úplně jinak, jako by to prostě nebyl ten starý známý Joey. Spíš tomu měli dát jiný název, to bychom od toho pak tolik nečekali. ()

Ještěřák

První sezóna JOEYho je výborná, druhá zase na hovno (ať žije černobílost), z toho co jsem viděl - jen tak z voleje - 3 hvězdičky a 4 chlupy. Když nad tím tak přemítám, je to hlavně nevyrovaná kvalita scénářů a frků (ty, ruku na srdce, tu a tam kolísaly už v Přátelích) než nevyrovnaná kvalita herců, co mi dělá starosti. Až na toho vlezlýho negra, pochopitelně, ten je vážně zoufalá herecká šmíra. Aktuálně moje nemalá nemilá rodinka sjíždí po Přátelích Joeyho, a i když mě k bedně nepřilákají celé scénky či dokonce díly (jako u Přátel), pořád je to celkem koukatelný. A vůbec - škoda, že to nakonec zabalili. --- PS: Joeyho agentka FTW! Kam se hrabe Estelle, uvnitř to krásná žena. To se nedá srovnat! :-)) ()

Tristaver

Oblíbená postava: Jimmy Costa (Adam Goldberg). Joey mě silně překvapil, skoro může konkurovat Přátelům. Na rozdíl právě od Přátel je silně založený na postavách, dopředu jej táhnou hlavně Joey s Ginou (LeBlanc a de Matteo), přičemž postavy Michaela s Alex jsou spíše slabší odvar (zvláště Alex). V první sérii se vyskytují téměř pouze tyto postavy kromě několika cameo roliček (vyniká Lucy Liu) a celý štáb se s přítomností nemnoha charakterů porval vskutku dobře. V druhé sérii je to úplně jinak, do seriálu vstoupí Zach, který patří ke slabším charakterům. Mým hlavním hrdinou je zde ovšem Adam Goldberg v roli Jimmyho Costy. To, co tu předvádí tenhle cholerik, mě vždycky naprosto uzemní ("Ta bloncka? Na tu nemám názor!!!" "Tak proč řveš?!"). Druhá série se víceméně poněkud usadí - Joey je pořád u jednoho filmu (mimochodem dobré cameo J. Larroquettea), vztahy se vícemeně točí jen kolem něj a Alex. Plusy Joeyho jsou v tempu - díky menšímu počtu postav je děj svižný. Joey nemá sestupnou tendenci, pouze se modifikuje dějová linie. Jako fanoušek Přátel bych možná ocenil více odkazů na ně nebo - v lepším případě - cameo Kudrowové nebo Perryho. ()

vodafone

Skvělé pokračování příběhu Joeyho.. a však chybí mi jeho parta i když herci co sním sdílí seriál nejsou špatní, už to není to pravé ořechové. Tři a půl hvězdy. ()

derryl

Nic proti ničemu, kdo měl rád seriál Přátelé a nevadila mu postava sukničkáře Joeyho, tomu bude seriál Joey vyhovovat. ()

Hanes88

Zde jsem byl docela skeptický. Jenom Joey a nějací noví herci. To nevypadalo moc dobře. Ale dělal jsem si zbytečné obavy. Matt LeBlanc zde opět perlí a noví herci zapadli opravdu skvěle :-). Jsem velice rád, že jsem tento seriál celý viděl. 80%. ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)