Davej

Leslie Nielsen sice dělá co může, ale všechny jeho komediální filmy jsou založené na stejném principu, který už se fakt okoukal. ()

Greenpeacak

Júj, ďalšie prznenie svetovej klasiky od mrzáka-spisovateľa. Tu sa musí aj samotný Drááácula obracať vo svojej zemou naplnenej truhle. Viac-menej Nielsen je zárukou nevkusného amerického absurdného humoru a jeho hlava digitálne uložená na telíčko lietajúceho potkana mi zostane naveky uložené v mozgových bunkách. ()

Junglista

I když se to dalším Brooksovým parodiím (Spaceballs, Robin) neblíží ani k patám, tak aspoň ty dvě * dát musim. Protože u scén zabíjení Lucy a tanec před zrcadlem sem se chechtal jak málokdy. Jinak je to bohužel docela zdlouhavá nuda a pokaždý, když se objevil přehrávající Peter MacNicol, měl sem chuť ho narazit na kůl. Leslie bohužel ani z 10% nedosahoval charizmatu Bely Lugosiho, což je přecejen potřeba, i když je to jenom parodie. ()

Paity odpad!

Leslieho Nielsena mám rád, jeho filmy mě rozhodně rozesmějí, ale tohle nebylo to pravé ořechové. Upířích parodií jsou mraky a mraky z nich jsou špatné a nejinak je tomu i u Drákulovin. ()

Guzmicz

Když jsem tento film viděl poprvé, musel jsem se pevně držet, abych nespadl smíchy. Při dalším shlédnutí už to nebylo ono, jelikož jsem víc sledoval celkovou kvalitu. Fanoušci Leslie Nielsena museli být však zklamáni. Tato parodie na Drákulu není až tak kvalitní, jako jiné parodie s tímto hercem (Připoutejte se, prosím nebo Bláznivá střela). V podstatě uvidíte to, co už jste nejspíše viděli v předchozích parodiích. Ale stejně si tento film uchovává svoje kouzlo. Lidem, kteří ještě neviděli, velmi doporučuji. ()

ti88na

Moja úplne najobľúbenejšia paródia s Lesliem Nielsenem. Aj po rokoch keď si ju pozriem, mám hneď lepšiu náladu a pri niektorých scénach idem puknúť smiechom aj keď som ich už videla niekoľkokrát. Veľmi šarmantné herecké obsadenie, ktorému kraľuje Nielsen a Brooks, čoby pľuvajúci Van Helsing, výborne vyskladaný príbeh, v ktorom nechýba nič z klasického Drakulu, ale zosmiešneného z každej možnej stránky. ()

Hanys_ odpad!

Tohle nebyla parodie ale tragédie. Nudná lacině vypadající slátanina, u které jsem se ani jednou nezasmál. Ne všechno s Nielsenem je prča. ()

Wishkah

Vím že to sice bláznivým střelám nesahá ani po pás ale mě se tahle komedie líbí. Sice spousta vtipů už tak nějak vyzní doprázdna a nebo jsou nuceně vtipné ale najde se tu pár skvělých kousků. Navíc Leslie Nielsen je tu ve formě a spousta těch polovičních ctipů je srandovních jen díky němu ()

PetkaW. odpad!

Tohle není ani horor, ani komedie, ani parodie. Spíš parodie na parodii. Naprosto zbytečný a nevkusný film... Bez jakéhokoliv nápadu nebo vtipu. ()

Spectre

Takže ešte raz: videl som totiž nedávno prvý krát film s Klausom Kinskím (a aj som čítal knihu, vôbec celé som si to zrekapitoloval, vrátane ostatných filmov s Lugosim, Leem a pod.), takže mením moje hodnotenie u draculovských filmov. Pôvodne som písal, že za paródiu hviezdička... ono dosť som sa mýlil. Pozrite si pred týmto Draculu s Lugosim z r. 1931 a Nielsen zaručene pobaví. ("Children of the night. What mess they make."). Na svoje si prídu aj priaznivci ostatných adaptácií. Jednoducho treba mať čerstvo v hlave ostatné filmy, inak to človek nevychytá. Jediná otázka však ostáva o tom, komu je film vlastne určený. Tvrdí priaznivci, ktorí budú napríklad ospevovať onen film s Kinskím (1979), ktorý je napr. podľa mňa veľmi blbo poskladaný a miestami aj trápny odvar pôvodného nemého Nosferatu, určite zavrhnú akýkoľvek pokus o paródiu. Naopak, bežný divák väčšinou nepozná všetky filmy o Draculovi, resp. si z nich nepamätá konkrétne dialógy a scény - v tom prípade táto paródia nebude mať efekt. ()

AIMÉE

Nielsen v Drákulově kůži.. škoda, že ta jízda občas ztrácela dech. Ale některé momenty byly k popukání. ()

Zyne

promarněná šance...ani snažící se Leslie a Peter a pár aspoň trochu vtipných scének to nezachrání...škoda ()

Marina111

Pre mňa KRÁĽOVNÁ PARÓDIÍ ... Malá ukážka svojrázneho humoru: "Páni, máme šťastie." "Prečo ?" "Je to úplny idiot." Inými slovami: Leslie Nielsen konečne vo filme, kde primerane zúročil svoj komediálny talent - bez toho, aby sa zbytočne strápnil (viď jeho ostatná tvorba). ()

Renfield

Nechápu, co se na této povedené parodii tolika lidem nelíbí. Leslie Nielsen jasně paroduje Belu Lugosiho a že mu to jde znamenitě, už jen ten přízvuk, pohledy. Peter MacNicol je dokonalý, šílený Renfield, navíc podobný Dwightu Fryeovi a Mel Brooks, taktéž skvělý Van Helsing. Je tedy jasné, že je to parodie především na Draculu z roku 1931 a já se u ni výborně bavil. She's Nosferatu! She's Italian? 70% ()