Frank Martin, bývalý příslušník speciálních jednotek vycvičený k zabíjení, si jde do podzemních garáží pro auto. U okénka se zastaví krásná dívka a žádá o pomoc s pneumatikou. Je komplicem skupiny zlodějů aut. Frank se s nimi ovšem rychle vypořádá a jede vyzvednout malého Jacka do školy… Frank krátkodobě pracuje jako řidič u vysoce postaveného příslušníka protidrogové policie v Miami Jeffersona Billingse. S malým Jackem se rychle spřátelil, což oceňuje i jeho půvabná matka Audrey. Otec, který se po roce vrátil domů, se zajímá jen o svou práci: právě se chystá významná konference šéfů světových protidrogových centrál. A právě v této souvislosti byl najat i jistý Gianni Chellini, který má za úkol unést malého Jacka… Má se to stát během návštěvy lékaře, kam Frank chlapce veze. Gianni a jeho kumpáni doktora i sestru zabili a vydávají se za ně. Chystají se chlapci píchnout injekci s nově vynalezeným virem, který po čtyřech hodinách aktivace začne působit. Navíc se nakazí každý, na koho chlapec později dýchne. Cílem gangsterů ale není chlapec, nýbrž jeho otec: právě Billings má být synem nakažen a následně nakazit všechny účastníky konference. To ovšem zatím Frank ještě neví… (TV Prima)

Psycho.R

Tady už je o dost víc cejtit klasická Bessonova zběsilost a "německá běsnící extremistka" se snad taky objevuje pravidelně v jeho filmech. Ale nenudil jsem se a Jason je v poho. ()

Zuchy

Jako parodie na Jackieho Chana možná dobré, ale jako regulérní akční film? Triky hodně mizerné, akční scény k smíchu... ()

rublik05

Oproti jedničce se teda jedná o slušný kvalitativní sešup. Kurýr 2 je sice víc akčnější, nicméně je také mnohem hloupější, a to se netýká jen scénáře, ale také akčních scén, kdy některé jsou dotažené skutečně až do absurdna, až jsem místy nestačil zírat. Jak už jsem zmínil, akce je opravdu dostatek, je na co koukat, bohužel si nešlo nevšimnout, jak ji ve většině případů zabíjí laciné efekty a všudypřítomná nelogičnost, čest několika výjimkám. Zápletka mi přišla neskutečně hloupá, hlavní záporák je až komický, Statham si odjede tak nějak to svoje, po celou dobu mně strašně lezl na nervy ten odporný kamerový filtr, hnus. Stejně jako trojka, naprosto zbytečné pokračování. 3/10. ()

Nix

Akční scény a honičky v autech jsou dobře natočeny, jen je škoda, že bitek není zas tolik a film ztrácel tempo, ale na konci ho nabral. Ale pořád se jedná o fajn jednohubku, ale já se radši budu vracet k prvnímu dílu. ()

TSZ

Po skvělé jedničce přišel druhý útok Francie na Hollywood,který však těží jen z charisma Jasona Stathama a slušně natočené akce.Většina akčních scén je zde velice nereálná (víc než u těchto filmů bývá obvyklé) a dějově se navíc jedná o jednoznačnou vykrádačku Muže v ohni Tonyho Scotta,který je však o několik tříd nad touto slátaninou.Škoda, na film jsem se opravdu těšil i proto,že jak první Kurýr,tak ze řetězu utržený JetLi se mi velice líbili.. ()

Dreadlord

Velkoplosna reklama na audi a na ostatni restizni firmy at uz jde o jakekoliv odvetvi... Jinak sem uz dlouho nevidel tolik nadsazky jako v tomto filmu.Bral jsem to jako komedii a doufam, ze to tak tvurci i mysleli protoze jstli ne tak si to zaslouzi pouze jednu hvezdu:) ()

Railman

O dost šílenější než jednička. James Bond je proti tomu realistické drama ze špionážního prostředí. Ale prča to byla :). ()

fojtas

milí kolegové nemužu si pomoci, ale přes všechny nesmysly tohodle filmu, to byla tak hdoně dobrá zábava, že mi nezbývá než takto hodnotit.Ve většině filmů by mě podobné nonsence strašně naštvaly, ale tady to působilo podle mého skvěle a tak tak zábavně!jak tady někdo zmínil, na propláchnuti SKVĚLÝ film! ()

Threepwood

Jednoznačně horší než jednička.Jason je celkem cool,dvě až tři akce jsou lehce nadprůměrné,zbytek slabsí a ten konec je vyloženě podělany.Celkově nic moc akční film. ()

DonTommy

Lucu Bessonovi by měl někdo už zakázat psaní scénářů. Nevim jakým žije stylem, jaká je jeho strava ani jestli něco bere, ale ať je to cokoliv, rozežralo mu to definitivně mozek a pohřbilo naděje že se ještě dočkáme filmů na úrovni Leona. Ve chvíli kdy Frank s tím Audi přeskočil mezi dvěma barákama jsem napůl vstal z křesla, ale ještě sem si dokázal zase sednout. Ve chvíli kdy si z Audi sundal bombu pomocí háku jeřábu uprostřed toho šílenýho kotrmelce jsem odešel definitivně protože to byl finální hřebík do rakve inteligence v masové zábavě. A ještě tam hrají Statham a Flemyng z mých milovaných gangsterek Guye Ritchieho, to fakt zabolelo ()

KdG

Je to mnohem víc akční než jendička, až bych řekl přitažené za vlasy. Ale má to spád a když nad dějem nepřemýšlíte je to celkem povedená podívaná. ()

frredy

Taková pěkná jednohubka, člověk se u těchto filmu nesmí divit ničemu a tak jsem se na to taky díval samozřejmně že jsem se usmál pří tom jak Frank Martin odborně sundá bombu ze svého auta:), ale bojové scény byli udělány na jedničku a to je oč tu běží... ()

john.h

Tři hvězdičky jen proto, že to má v pohodě stopáž a hezky to odsejpalo. Úvodní bitka hustá, Statham i jeho postava hustý, pár akčních scén a vyobrazení létajících kulek hustý. Já jsem tedy viděl přijemný akční film a dávám tři hvězdičky. Nad třemi hvězdičkami jsem však váhal a to především kvůli nedotaženému závěru, ze kterého není úplně jasné, jak se to všechno vyřešilo a jak už zde někdo napsal, tak také kvůli havárii letadla, při které do něj šplouchne jen trochu vody, ale jinak je všechno absolutně oukej. ()

Martini98

Děj trapný, akce výtečná, ale někdy totálně přehnaná! Jason je prostě superhrdina a kvůli tomu se na to přeci čumíme!!! :D ()

MRPitivier

Co se dá čekat od pokračovaní mizerného filmu Kurýr než ještě větší matlaninu. Znovu nadpřirozený výkon Franka Martina, ten člověk se asi nedá zabít a rovnou začne uhýbat kulkám. Další postavy bezcharakterní. A opět pobráno pár scén ze starších akčních filmu, měli by jim napsat dopis nebo mail NO COPY PLEASE! Neoriginální, bez nápadu, chudé... Scénář, režie příběh, no blamáž jako jednička, nic nečekejte! A raději rychle zapomeňte, že jste se na něco takového dívali!!! ()

godspeed

jason statham docela žeru a baštím mu kde co, ale tohle zachránit nemohl. dílko docela k posrání, ideální tedy při zácpě a nadýmání. ()