Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. (Filmbox)

showxman

Vynikající komedie těžící ze zcela absurdních situací, které jsem rozhodně nečekal. Vtipné dialogy se spoustou narážek na úplně cokoliv, možná překomplikovaný scénář, který Vás ovšem donutí se na tuto pecku podívat ještě jednou, alespoň u mě tak zafungoval. No a v neposlední řadě vtipná ústřední dvojice neřku-li trojice a zejména Downey Jr., který mě dostával pod stůl při každé druhé replice. Tak to je prosím pěkně Kiss Kiss Bang Bang. ()

7trpasliku

Neuvěřitelná směska všeho možnýho, co mě na filmech podobného ražení baví! Ironický humor, akční děj a sympaťák v hlavní roli :-) Všechno spojené ve skvělej film, který má fakt ránu! ()

RichardLev

Šílená krimi komedie, při které si neustále budete říkat „co to sakra…?“ a budete vyjeveně koukat na každý další nepochopitelný zvrat. Nechápu, že tenhle film ještě nedosáhl statusu kultu. Jenom 76 %? Tak to ani omylem. Pět hvězdiček jasných. Downey Jr. nezavře klapačku snad ani na chvíli a Val Kilmer je mu důstojným teplým parťákem. Několikrát jsem si při sledování poprskal monitor, takže raději nedoporučuji u filmu pít – výbuchy smíchu přicházejí absolutně nečekaně. Třeba i Downeyho návštěvou toalety. ()

farfalla

Robert Downey Jr. je výborný, i když jeho postava Harryho mě prvních 15 minut strašně znervózňovala. Byla jsem ráda, že mu na chvíli zavřeli pusu. Pak už jsem se jenom smála. V tomto filmu je všechno možné. Je zbytečné přemýšlet, co je třeba udělat a co by bylo nejlepší. Někdy na přemýšlení není čas, věci se zkrátka dějí a je potřeba je jenom přežít. V takových chvílích se i babrák může stát hrdinou. Děj byl opravdu nacpaný vtipy, gagy a zvraty. Nezbývá mi nic jiného, než že sa na to budu muset podívat ještě jednou. ()

SpaceOdyseus

Slusna kriminalka, kde jsou hlasky, fungujici humor a super sympaticka hlavni dvojice. Jen skoda, ze Black nezustal jen u psani, dravejsi rezijni styl by tomu slusel vic, ale i tak je to slusna porce zabavy. ()

defagoo

Film se snaží vyvracet veškerá klišé akčních filmů, které nás poslední dobou tak sžírají. Perfektní scény jako useknutý prst, ruská ruleta a sex s kámoškou opravdu příjemně potěší a nadchnou. Velká škoda, že tvůrci tu parodii divákovi příšerně cpou a komentují ji i Downeyho vypravěčem. Jen nechte diváka, aby si to vychutnal sám bez popostrkování! Jinak mezi Downeyim a Kilmerem to funguje bezvadně a oba dva film vyloženě táhnou. Tohle se opravdu povedlo. ()

DannyBoy80

Nemůžu jinak. Sledoval jsem to docela unavený, ale neprobudilo mě to. Herecké výkony byly hodně průměrné až slabé. Vstupy a vysvětlování hlavní postavy, hlavně na začátku a na konci filmu mě vyloženě lezly na nervy. Mohla to být zajímavá černá krimi komedie, ale to záůstalo jen v náznaku. A to jsem se na to hodné těšil. ()

FARGO

Od začátku parádní komedie, které se ale dokonce nepovede udržet nastavenou laťku. Downey i Kilmet jsou parádní! ()

Marrty3

Výborně udělaný snímek.Zajímávě vyprávěný hlavní postavou.Postavou která je trošku zmatená a zapomíná.A to je na tom asi nejlepší.Downey jo opravdu herec každým coulem těla a tohle byla jeho asi životní role.Dlouho sem se tak nepobavil a nemusel myslet najednou.No a Val Kilmer jako buzík je jasná třešnička na dortu ! ()

angloumene

Nemůžu říct, že by zde nebylo pár momentů, které mě minuly, ale jinak je Kiss Kiss Bang Bang prostě geniální. Celý film je dost extrémně vyšroubován do výšin absurdity, ale o to právě jde. Jedna hláška střídá druhou, náhradní zbraně jsou ukryty na těch nej(ne)očekávanějších místech a vůbec prostě pecka. Podobný styl humoru opravdu můžu. ()

Prochy38

Peckovní wtf komedie. Možná trochu tmavší. Nasmál jsem se ale solidně. V. Kilmer i R. Downey ze sebe tady fakt vymáčkli max. A musím říct, že jsem asi V. Kilmera v lepší roli neviděl. Malinko mě mrzelo, že z nádherné M. Monaghan udělali krom coury ještě i v podstatě blbku. Ale ty její nohy.... Vtipné, neskutečné svižné a možná škoda, že tak krátké. Super nápad a originální zpracování. Film stojí na R. Downeym a musím říct, že s tím, čím si aktuálně procházel, ten film prostě utáhl s naprostou noblesou. ()

Zombi

Shane Black is back! Scénárista Smrtonosných zbraní a dalších skvělých pecek se vrhnul na svůj vlastní film a asi nikoho nepřekvapí, že vznikla další výborná krimi komedie s dvěma parťákama, mezi kterýma létají hlášky na které by měli mít zbrojní pas, s absurdními situacemi, které vás dostanou do kolen a s výborným obsazením v podání Downeyho a Kilmera. Akce tu moc nečekejte, i když na nějaké střílení také dojde, je to jen takový doplněk. Zápletka je trochu víc zamotaná než jsme zvyklí a ke konci už je to možná trochu moc natahované, ale stejně jsem se bavil královsky. Cože?! tys pochcal mrtvolu? proč si to, proboha, udělal?! ()

sona123

Robert Downey báječný a čím dál lepší, o tom žádná. Je to docela svižné, co mi vadilo, to byly dialogy. A ty mi prostě pokazily celý film. Ohromilo mě, s jakým klidem člověk přijde o prst, no, proč ne. Pokoušela jsem se to brát s nadsázkou, ale na to je Simon Pegg a ne Val Kilmer. Tohle mi prostě nesedlo. ()

TheKiw

Fantastický Robert Downey jr. Skvělé hlášky. Výborný scénář. Překvapivě super Val Kilmer. Intermezzo, ne ztráta tempa. Pohrávání si s Fourth wall ("Čtvrtou zdí"?). Kopec srandy. Neortodoxní buddies. Složitý scénář. Nadšení. ()

ZippoFormo

Príjemne oddychový film, kde je veľmi dobre dotvorený rozprávač, ktorý diváka učite vtiahne do deja.Páči sa mi dosť ,,uvoľnený,, slovník postáv, ktorý umocňuje celkovú atmosféru filmu. R.Downey Jr. je v rolách detektíva ako ryba vo vode a inak to nie je ani v tejto snímke. V. Killmer v role súkromného očka ,, buzíka,, ktorý si vie zo seba spraviť srandu výborne sekunduje. Počas celého filmu som sa nenudil a dosť som sa nasmial, strih je úžasne skombinovaný s dejom , čo sa mi tiež veľmi páčilo a odlíšil sa tak od väčšiny filmov. Jednoznačne film doporučujem pozrieť. Film pobaví a aj donúti trošku premýšľať, šak čo by to inak bolo az detektívku. ()

Ollie235

Asi jsem čekal něco jiného. Film to není vysloveně špatný, ale jednoduše mě to nebavilo. Nelíbil se mi způsob vyprávění, ani příběh a popravdě jsem ke konci dost bojoval, abych snímek vůbec dokoukal. Naopak potěší dvojka Kilmer, Downey Jr., která funguje jak má, to se musí nechat. Navíc se sem tam objeví nějaká komická situace. Že bych měl ale potřebu tohle dílo vidět někdy znovu, to tedy ne. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

17.02.2016

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

12.07.2014

Scenáristický klasik Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) se před pár lety skamarádil s Robertem Downeym Jr. a dali dohromady hned dva chválené filmy. Kiss Kiss Bang Bang následoval… (více)

Smrtonosný skaut Tony Stark?

Smrtonosný skaut Tony Stark?

11.02.2011

Jon Favreau se vykašlal na Iron Mana 3 a raději natočí rodinnou fantasy komedii z Disneylandu Magic Kingdom. On tvrdí, že ho tahle látka naplňuje víc, zlí jazykové mají za to, že se skrblíci z Marvel… (více)