Gone in 60 Seconds

USA, 1974, 98 min

H.B. Halicki

H.B. Halicki
  • Eldrick

Zastřelte mě, ale remake s Cagem a Jolie je lepší.(5.10.2009)

První polovina filmu je zajímavá (odehrává se děj a mezitím do pozadí někdo s někým nebo sám mluví), ale hlavně osti nudná (skoro nic se tam neděje, no jo kradou auta, ale jak). Ale pak příjde finále, které je naprosto jedinečné a skvostné, prostě pastva pro oči. Honička, která trvá více než půl hodiny a v takovém autu jako je "Eleanor" (1973 Ford Mustang) je prostě lahoda pro fajnšmekry.(30.9.2008)

První polovina je vinou neherců v podstatě o ničem, druhá je naopak zásluhou jejich řidičského umu pastvou pro oči.(27.8.2008)

7/10 Podstatne lepsi - jak uz to ostatne byva - original nez ta srackoidni predelavka s Cagem, ktera se snazila o pribeh ;]] To je ale ovsem u takovehoto filmu uplne zbytecne... Na rozdil od originalniho Vanishing Pointu.(5.6.2012)

• havLord

Myslel jsem si, že si tímhle spravím chuť po mizerném remaku z roku 2000, ale to jsem se přepočítal, toto se mi líbilo daleko méně, pro mě absolutní NUDA, které ta fádní čtyřicetiminutová honička už pouze zabila poslední hřebík do rakve. Ten remake vlastně tak špatný nebyl :)(4.7.2008)

• - Za 97 minút filmu sa zničilo 93 áut. (fishki)

• - „Eleanor“ je krycí kód pro jedno z aut na seznamu. V tomto snímku je „Eleanor“ Mustang Mach 1, v pozdějším remaku z roku 2000 je „Eleanor“ upravený Mustang Shelby GT 500. (Tony.cs)

• - Kaskadér H.B. Halicki napsal scénář, chopil se režie, film produkoval a zahrál si hlavní roli. (Tony.cs)