Gone in 60 Seconds

USA, 1974, 98 min

H.B. Halicki

H.B. Halicki
  • havLord

Myslel jsem si, že si tímhle spravím chuť po mizerném remaku z roku 2000, ale to jsem se přepočítal, toto se mi líbilo daleko méně, pro mě absolutní NUDA, které ta fádní čtyřicetiminutová honička už pouze zabila poslední hřebík do rakve. Ten remake vlastně tak špatný nebyl :)(4.7.2008)

Ale kdepak jen honička. Celý film je skvělý... Jen by mě zajímalo, jestli byly destrukce Challengeru narážkou na Vanishing Point, či pouze čistě náhodné...(19.5.2013)

Ta honička je tak reálná, až je prostě skvělá. No a znáte jiný film, ve kterém jsou hlavními herci auta (tedy kromě animáků)?(25.11.2007)

Herecky nic moc, filmařsky taky žádný zázrak, ale ta honička s Mustangem v celé druhé polovině filmu je prostě parádní. Žádné stojící auta před předtočeným pozadím nebo snad zelené plátno. Tohle je čistá kaskadéřina.(15.4.2012)

´´Úvodná´´ hodinka filmu je dosť nudná a ani samotné krádeže áut nemajú spád či nápad. Najväčším lákadlom sú automobilové naháňačky, lepšie povedané záverečná ultranaháňačka, ktorá je naozaj slušne zrežírovaná a ´´zahraná´´.(23.9.2012)