...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiální text distributora)

Chamyl odpad!

Chacha, chichi, chocho... A tohle má být legrace? České Prcičky, které se opravdu nepovedly. Kdepak panic, film je nanic! ()

WScully odpad!

Blbost to je! Jediný důvod, proč se k tomu vůbec vyjadřuji, tak je Šárka Vaňková. Škoda, že hrála v takovéhle volovině, jinak Šárka je zábavná, působí mile a kdyby byla doba jemných hudebních filmů typu Noc na Karlštejně nebo zčásti hudebních Šíleně smutná princezna, tak věřím, že by zazářila a nějaká ta píseň by pro ni přišla vhod. ()

_aandyy_ odpad!

DVDčko rozřezat na malé kousíčky, videokazetu rozdupat, v televizi nepouštět. Snad jen, pokud se chcete zbavit staré televize, rozmlátit ji a vyměnit ji za jinou, kde byste si pustili normální film. ()

m0lL!sS odpad!

"Vojta Kotek" a "Jiří Mádl" opět zasahují! Tentokrát však v tříčlené totálně nevtipné, netalentované a značně prozíravé sestavě. A jako kdyby toho všeho nebylo málo...do děje vstupuje "zářivá hvězdička" Šárka Vaňková, která se pokusila v době své největší "slávy" zúročit vše, co se dá...netřeba komentovat, jaký je výsledek...Kdyby se radši držela toho, co umí...nebo snad neumí? Ať tak, či onak, tohle byl hodně solidní průser a snaha o navázení na něco, co je na nesrovnatelně vyšší úrovni.. ()

Masety odpad!

Za ty peníze na film, kterých jistě nebylo mnoho, si radši měli nakoupit lízátka a jít si vylízat... Rozhodně nedoporučuju, je to ztráta času. ()

ANTYCHRYST

Samozřejmě že ti 3 vocaskove...to je tragédie nebeských rozměrů..ty jejich žvásty ... samý hovna.... ale jinak tak hrozný to nejní :) vzpomínky na mládí a hvězdičky za pohlednou ...mladou čárku Vaňkovou :) která tam všechny ojede... Hudba od UDG též potěšila... :) Stupidní scénář..ale prdelky tam jsou dobrý..:) dá se to přežít.. když se člověk zaměří jen na ty dívčiny :) :) ()

chlebo

Nič extrémne výnimočné, premyslené, scenáristicky chytré alebo inak nadpriemerné, ale rozhodne nie taká katastrofa ako je to tu vykreslené, miestami je to dokonca fakt vtipné a pobavil som sa. Jednorazovečka na nudný večer, prečo nie? Tretia hviezda za všetky tie odpady ()

FunnyXis

Ale jo, přiznejme si,... není to vtipný, nemá to pointu, není to žádný režisérský super počin, ale krásně to reflektuje dnešní dobu co se zahýbání týče. Dávám jednu hvězdu, ale jenom díky prsoum Vaňkový. ()

MarkysDeSade odpad!

Jako vrchni deflorator a agitator za nadrazenost pornograficke literatury nad literaturou fikce a faktu, skutecne uznavam, ze byti panicem je vskutku na nic, stejne na nic je videt tenhle film o nicem za ucasti nanicovatych hercu s potencialem impotenta. ()

Rattlehead

Ubohé, ale žaludek se mi zvedal jenom z neustálé propagace Evropy 2, největšího rádobyhudebního průjmu v naší zemi. Jinak překvapivě relativně málo úchylné, jenom zoufale amatérské... ()

Prejza odpad!

Tak sem si myslel, že českej film zatím není - aspoň co se témat tejče - úplný bahno. Hodlá-li ale pokračovat v tomhle stylu, pánbů nás vochraňuj. To sem těhle sraček neteče dost ze zámoří i vod západních nachbárů? A Vaňková. Jestli tu krávu někdo musí, ať si třeba koupí ty její hudební škváry! Co ale pohledává na plátně. To ať s ní aspoň Troška natočí nějaký porno!!! ()

nula87 odpad!

Pitomý scénář, žádný děj, žádný styl, dialogy příšerné, amatérská režie (což by mohlo urazit spoustu amatérských filmařů), herecké výkony: Když film skončí a začnou titulky, na prvním řádku je Hráli a následuje výčet "účinkujících". To mi přišlo jako nejvtipnější na celém "filmu", protože tvrdit, že tam ta banda hrála, je příliš silná káva. Když Šárka Vaňková v jedné "povedené" scéně tvrdí: "Trošku to bolelo. Ale jenom ze začátku", rozhodně nemá pravdu. Bolelo to pořádně a to od začátku do konce. ()

mikhail odpad!

Pôvodný komentár mal byť nasledovný: "Tak toto by asi aj nahúlený snehuliak lepšie natočil." Ale keď som sa 5 minút :-o zamýšlal nad touto snímkou dospel som k názoru, že sa jedná o zhodu náhod. Proste herci nestoja ani za figu borovú a scenár fakticky nejestvuje. Obdivujem režiséra, že sa vôbec podujal pracovať na takejto "ftákovine". ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (více)