DOA: Na život a na smrt

• Česko Na život a na smrt (více)

Čtyři krásné, sexy ženy jsou sokyněmi v tajném zápasu bojových umění, ale brzy se spojí proti zlým silám. Tina Armstrong je superstar v oblasti ženského wrestlingu. Christie je okouzlující zlodějka a nájemná vražedkyně. Princezna Kasumi je asijskou mistryní bojových umění. Helena Douglas je milovnicí extrémních sportů a její tragická minulost ji spojuje s malým palácem v jihovýchodní Asii, kde se také odehrává turnaj Dead or Alive. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kaylin

Díky té akci, která je místy tak krásně ujetá, že je prostě parádní, jsem si snímek užíval. Navíc je zde Jaime Pressly, pro kterou mám z nějakého důvodu slabost. Tím důvodem bude asi "My Name Is Earl". Příběh je celkem jednoduchý a vlastně mě ani nějak moc nebavil, ale ty souboje a postavy jsou tu prostě dobré a celý film je příjemně namachrovaný. ()

Philcze

Pravděpodobně nejstupidnější film, který jsem kdy viděl. Ale "guilty pleasure" faktor samozřejmě na maximu... ()

ja.rebel

Naprosto nenáročný, odpočinkový film. Nic Vám sice nedá, ale celou dobu máte možnost sledovat čtyři krásky v akci. Pánové, vřele doporučuji. Dost nepovedený Mortal Kombat, ale mne docela pobavil. ()

runner85

Presne tak ako píše doktor zverolekár alias medvedík. "Väčšina z nás by nato aj tak nepozerala,keby hrali hlavné úlohy chlapi." Presne je to tak. Na musculusovaných chlapov v trenkách čo bojujú proti sebe sme sa predsa pozerali už dosť. I keď väčšina z chlapov tu fandila Holly Valance(Christie) no ja som fandil Devon Aoki (Kasumi) Krásna somarina to bola :))) ()

fmash

Nu što. Kdyby v tomhle snímku bylo víc střelných zbraní, možná bych váhal, jestli to není reklama nějaké zbrojovky. Takhle nevím, nač je to reklama - ale rozhodně to je natočené stylem reklamního šotu. Spoře oděné lepé děvy se tu ohánějí, jen což, ale všechno působí nadmíru sterilně. Od prostředí, kamery, přes herecké výkony až po scénář. Až má chvílemi člověk pochybnosti, jestli jsou alespoň ta děvčata fertilní. Na druhou stranu - DOA je naprosto přiznaná pokleslost a co bych vyzdvihl, je, že máte-li ratolesti v prepubertálním věku, nemusíte se moc bát jim to pustit. No blood, no gore, almost no sex and nudity :). Sečteno a podtrženo, je to prča pro děti, co už se jim začínají líbit jejich protějšky a nejste-li přehnaně puritánští, nebojte se toho. Jestli pro ně ale chcete něco jiného než prachsprostou komerci, byť tahle je ve vizuálně šumném hávu, ruce pryč. A pro dospělé? No… jedině jestli máte fakt náladu, protože zase tak vysokooktanová mlátička to není a DOA navíc trpí absencí všeho, co má dospělý příběh mít. 50 %. ()

kagemush

To jsem onehdy poslal mozek včetně míchy a téměř všech nervových zakončení na procházku.Jako bezmozek jsem byl značně statečný a tak jsem si vypláchl dutiny tímhle.Bolelo to jen trochu a už to víckrát neudělám.--Tváří se to tváří hodně akčně snad jako že kultovní jednou(?),leč kapku krve ni bradavku jeden nezahlídne-to aby se nám rejtingy nezhroutili a protože jsem se nedokázal donutit přistoupit na hru jakože klipová bžunda,tak skoro nic.Fakt je , že i když naprosto o ničem,uteklo to. ()

Chen

Corey Yuen na nás utočí dost lacinými triky - sexy (hoooodně sexy) holky v bikinách, které umí kopat zatraceně vysoko. Bojové scény jsou docela slušné, i když je pravda, že se zdá, že hlavní hrdinové bez závěsného lana ani nechodí. Ovšem, všechny představitelky ústředních postav jsou překvapivě mrštné a jejich pohyby působí skoro jako by trénovaly bojová umění minimálně od školky. DOA je šílenost, pestrobarevně kýčovitá, ale vcelku vtipná a sestříhaná do zběsilého tempa. Jestli je některý film téměř dokonalým převedením hry na filmové plátno, tak určitě DOA: Na život a na smrt (ne v každém titulu se po souboji objeví nápis oznamující, kdo je vítěz). A stejně jako hra, tak i film sází na to, že prsa bojovnic při boji pěkně hopsají. Jestli čekáte něco vy stylu Kurýra nebo Smrtících andílků (So Close), tak to máte smůlu, Yuen vytvořit něco, v čem nenajdete rukopis jeho původních titulů. Přesto se ale u DOA můžete slušně pobavit, pokud tedy disponujete hodně velkým nadhledem. ()

MartinNDL

Mortal Kombat je kult, co si budeme povídat. A jestli jsem ho hodnotil ***, pak nemám jinou možnost než jít tady o stupeň výš. Bojový scény jsou asi tak stejně zábavný a je vidět, že deset let navrch se pozitivně podepsalo. Hlavní rozdíl je ale jinde. DOA je prakticky po celou dobu z různých důvodů hodně sexy. Nejčastějším důvodem je podle mě Devon Aoki. A i když někteří nebudou souhlasit, tak ten její divnej asijskej kukuč přesně odpovídá mýmu gustu a sem rád, že už to nebude jenom ta sexy vražedkyně ze Sin City, ale budu se na ní moc podívat v dalším filmu. Pro konzervativnější vkusy tu je ale Holly Valance, která není o moc míň kočičkojidní holka. Vsadím se o cokoliv, že až to budou dávat za léta v bedně, rádi si to pustíme. ()

kaposlav

Dať tomuto filmu 3* by bola urážka filmov, ktorým som zaslúžene 3* udelil. Takýto film mali natočiť koncom 80tých rokov a distribuovať ho po revolúcií do postkomunistických štátov na VHSkach. Laciny scenár a hromada nezmyslov, ale v onej spomínanej dobe to po revolúcií viac ako stačilo. Ináč pri sledovaní som mal pocit, že som to už videl. ()

marcek

Na to co jsem od toho čekal, tak mě to mile překvapilo. Je to spíše něco jako Mortal Kombat nebo Tekken, ale jsou tam o 100% lepší baby :) Děj stojí totálně za prd, ale počítačové triky a akčnost je dost dobrá ()

Skleena

Za včasného varování vypneme mozek, přidáme trochu hlasitosti a za stálého míchání prdelek, blonďatých kadeří a krásných těl přidáváme zhusta nějaký ten kop, výskok, či otočku. Dle gusta každého z nás dochutíme další pěknou prdelkou či zadečkem. Podáváme horké a ozdobené nějakou tou prdelkou nebo prsíčkem v bikinách. Už jsem zmiňoval prdelky? ()

cubajz

jako nechci být za teplouše (holky jsou v tomhle ultra béčkovém béčku fakt nádherný), ale když je v bojovém akčňáku nejakčnější scénou ta s plážovým volejbalem, tak je něco špatně. Kvůli soubojům teda jen tři hvězdy, jinak se na spoře oděné holčiny kouká moc dobře a dokonce se dá překousnout i ultra sračkovitá hudba a "moderní" videoherní stylizace - nenáročná oddychovka jak má být. ()

TomikZlesa

Tak u tohodle sem se fakt skvěle bavil, bohužel mam takový pocit, že to nebyl záměr tvůrců.Souboje, ačkoliv z nich bylo jasné že nedaleký obchod s provazy měl během natáčení nemalé tržby, byly celkem slušné, hlavně v podání dam na které bylo opravdu blaho koukat :). No a scéna s ručníkem a podprsenkou, díky který sem se na to rozhodl podívat mě fakt nezklamala :)) ()

Pajky3

Těžko hodnotit. Mě to bavilo, koukalo se na to dobře. Je fakt, že hlavní element bylo ženské tělo. To co nám bylo servírováno, tak na to se koukat dalo. Nicméně videoherní prvek odsud nezmizel. Víc se mi líbil Tekken, a ještě mnohem víc Mortal Kombat, ale tohle jsem si zase užil, protože tolik neznám předlohu. Boje byly sice hodně nastřihané, ale i tak si myslim, že nyyly poměrně dost zajímavé a nebylo jich uplne malo. ()