Horákovi (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2006, 39x53 min

Adam Pražák

Martin Čech

Igor Bareš, Lucie Benešová, Hana Vagnerová, Jan Hraběta, Jakub Chromeček, Jan Komínek, Marek Zeman, Ctirad Götz, Nela Boudová, Jakub Prachař, Jana Šulcová, Michal Zelenka, Dana Batulková, Lucie Černíková, Jiří Ployhar ml., Jiří Bábek, Oldřich Navrátil, Markéta Coufalová, Pavel Vondruška, Jan Kašpar, Eva Jiroušková, Milan Enčev, Martin Učík, Norbert Lichý, Václav Marhoul, Kateřina Lojdová, Miloň Čepelka, Tomáš Krejčí, Pavla Tomicová, Lada Jelínková, Bořivoj Navrátil, Pavel Nový, Karel Janák, Dany Mesároš, Otakar Brousek ml., Jana Bernášková, Daniel Rous, Jiří Maria Sieber, Irena Máchová, Marek Galló, Lukáš Jůza, Věra Janků, Mariana Prachařová, Lucie Kožinová, Miroslav Čermák, Pavel Novotný, Dominik Hybler, Gabriela Hyrmanová, Zdeněk Izer, Jan Rosák, Josef Zyka, Petra Hobzová, Kateřina Velebová, Josef Wiesner, Otta Tesař, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Dagmar Krejčí, Vladimír Gut, Viktor Dvořák, Eva Kodešová, Jan Monczka, Petr Halíček, Helena Vlačihovská, Iva Frühlingová, Jiří Kuba, Jan Holík, Monika Hašková, Petr Pěknic, Milan Peroutka ml., Petr Janda, Vilma Frantová, Marek Šimon, Petr Reidinger, Ruth Frydrychová, Tereza Richtrová, Kateřina Šildová

Filip Bobinski
  • Orlau32

Také by se to mohlo jmenovat : "Jak přijít rychle k prachům bez nejmenší námahy". Kdo to, proboha, napsal ?(1.11.2007)

Super český moderní rodinný seriál, který u nás dlouho chyběl. Je zde citelná láska stejně jako nevraživost, porozumění stzejně jako nepochopení, humor stejně jako vážné situace. Prostě seriál, který se mi líbí a z nějž jsem si nenechal ujít ještě ani jediný díl a dokonce jsem mu poslal asi pět hlasů do TýTý a budu pro něj hlasovat znovu. Nechápu, jak se Horákovi mohou někomu nelíbit, já je považuji za vtipný, humorný a moderní český seriál. A nestydím se za své hodnocení, protože tento seriál vážně mám rád a otevřeně se hlásím k jeho pravidelným divákům...(10.8.2007)

• Tosim

Komediálně dostačující a Igor Bareš hraje čím dál líp. Ovšem po dílu "Sexuální výchova" se cit pro míru a realitu s tvůrci definitivně rozloučil. Obzvlášť protahování peripetií vztahu mezi Tomášem a Evou je ubohé. 50%.(1.2.2007)

Docela dobrý seriál o jedné velké rodině, jejich přátelích a každodenních starostech.(6.1.2014)

• WANDRWALL

Vždy jsem jen čekal, až začne Pan Tau,který ve všech směrech Horákovi tak převyšoval.(29.9.2010)