poster

Horákovi (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2006, 39x53 min

Scénář:

Adam Pražák

Kamera:

Martin Čech

Hrají:

Igor Bareš, Lucie Benešová, Hana Vagnerová, Jan Hraběta, Jakub Chromeček, Jan Komínek, Marek Zeman, Ctirad Götz, Nela Boudová, Jakub Prachař, Jana Šulcová, Michal Zelenka, Dana Batulková, Lucie Černíková, Jiří Ployhar ml., Jiří Bábek, Oldřich Navrátil, Markéta Coufalová, Pavel Vondruška, Jan Kašpar, Eva Jiroušková, Milan Enčev, Martin Učík, Norbert Lichý, Václav Marhoul, Kateřina Lojdová, Miloň Čepelka, Tomáš Krejčí, Pavla Tomicová, Lada Jelínková, Bořivoj Navrátil, Pavel Nový, Karel Janák, Dany Mesároš, Otakar Brousek ml., Jana Bernášková, Daniel Rous, Jiří Maria Sieber, Irena Máchová, Marek Galló, Lukáš Jůza, Věra Janků, Mariana Prachařová, Lucie Kožinová, Miroslav Čermák, Pavel Novotný, Dominik Hybler, Gabriela Hyrmanová, Zdeněk Izer, Jan Rosák, Josef Zyka, Petra Hobzová, Kateřina Velebová, Josef Wiesner, Otta Tesař, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Dagmar Krejčí, Vladimír Gut, Viktor Dvořák, Eva Kodešová, Jan Monczka, Petr Halíček, Helena Vlačihovská, Iva Frühlingová, Jiří Kuba, Jan Holík, Monika Hašková, Petr Pěknic, Milan Peroutka ml., Petr Janda, Vilma Frantová, Marek Šimon, Petr Reidinger, Ruth Frydrychová, Tereza Richtrová, Kateřina Šildová, Vojtěch Rohlíček, Alexander Hemala, Matyáš Rejthar

Producenti:

Filip Bobinski
(další profese)
 • Kothy
  ***

  Docela dobrý seriál o jedné velké rodině, jejich přátelích a každodenních starostech.(6.1.2014)

 • InJo
  ***

  Moje guilty pleasure. Po prvním díle jsem tomu moc šancí nedával, ale po třech dílech se mi to začíná docela zamlouvat... Taková trochu nadsazená pohodička, která s přehledem strčí do kapsy rádoby vážné slátaniny typu Ordinace v růžové zahradě. A přitom vážnější dějové linky (především vztah nejstarších nevlastních sourozenců) se tu také najdou (a nejsou nesnesitelné). Jediné, co mě vážně irituje (kromě klasicky podprůměrné formální stránky, samozřejmě), jsou někteří přehrávající (trapní) herci (největší peklo nastává ve chvílích, v nichž se po dětských představitelích požaduje seriózní a emocionálně zabarvené vystupování). Ovšem na druhou stranu je to někdy tak neuvěřitelně debilní, že se u toho prostě nejde neutřískat smíchy (pochopitelně nechtěně). 50 %(21.9.2006)

 • WANDRWALL
  odpad!

  Vždy jsem jen čekal, až začne Pan Tau,který ve všech směrech Horákovi tak převyšoval.(29.9.2010)

 • paascha
  *

  Už se to blíží, ale stále ještě nelze říci:" Horákovi, co to je?" Brzy to bude jen zapomenutá položka ve filmografii jinak ucházejícího Bareše(31.5.2010)

 • NinadeL
  *

  Na začátku se mi zdála nadějná ta vedlejší hospodská linie, ale ne. Jen škoda Jana Hraběty.(1.5.2009)

 • - Předlohou seriálu je španělský Los Serrano (od r. 2003). (MTHRFCKR)

 • - V 6. epizodě s názvem "Den dárků" se v čase 18:15 mihne v pravém rohu ruka s černým rukávem. (TheStitch630)

 • - Představitel Ondry Jan Komínek byl později znám také z reklamy na Kofolu, v němž dívka nastupuje do vlaku a on na ni později křičí, že ji bude milovat do konce dní (AnnaZakova)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace