poster

Horákovi (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2006, 39x53 min

Scénář:

Adam Pražák

Kamera:

Martin Čech

Hrají:

Igor Bareš, Lucie Benešová, Hana Vagnerová, Jan Hraběta, Jakub Chromeček, Jan Komínek, Marek Zeman, Ctirad Götz, Nela Boudová, Jakub Prachař, Jana Šulcová, Michal Zelenka, Dana Batulková, Lucie Černíková, Jiří Ployhar ml., Jiří Bábek, Oldřich Navrátil, Markéta Coufalová, Pavel Vondruška, Jan Kašpar, Eva Jiroušková, Milan Enčev, Martin Učík, Norbert Lichý, Václav Marhoul, Kateřina Lojdová, Miloň Čepelka, Tomáš Krejčí, Pavla Tomicová, Lada Jelínková, Bořivoj Navrátil, Pavel Nový, Karel Janák, Dany Mesároš, Otakar Brousek ml., Jana Bernášková, Daniel Rous, Jiří Maria Sieber, Irena Máchová, Marek Galló, Lukáš Jůza, Věra Janků, Mariana Prachařová, Lucie Kožinová, Miroslav Čermák, Pavel Novotný, Dominik Hybler, Gabriela Hyrmanová, Zdeněk Izer, Jan Rosák, Josef Zyka, Petra Hobzová, Kateřina Velebová, Josef Wiesner, Otta Tesař, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Dagmar Krejčí, Vladimír Gut, Viktor Dvořák, Eva Kodešová, Jan Monczka, Petr Halíček, Helena Vlačihovská, Iva Frühlingová, Jiří Kuba, Jan Holík, Monika Hašková, Petr Pěknic, Milan Peroutka ml., Petr Janda, Vilma Frantová, Marek Šimon, Petr Reidinger, Ruth Frydrychová, Tereza Richtrová, Kateřina Šildová, Vojtěch Rohlíček, Alexander Hemala

Producenti:

Filip Bobinski
(další profese)
 • Orlau32
  odpad!

  Také by se to mohlo jmenovat : "Jak přijít rychle k prachům bez nejmenší námahy". Kdo to, proboha, napsal ?(1.11.2007)

 • Handle
  ****

  A myslete si co chcete - tenhle seriál mě prostě hodně bavil. V mých očích velmi podceněné, to nízké hodnocení nechápu. Opravdu jeden z nejlepších českých novodobých seriálů - raději tohle než Ordinace apod. Sice trochu naivní a dětské, ale v mých očích prostě mnohdy i velmi vtipné! Mimochodem je to komediální seriál, nikoli Drama.. :)(21.7.2009)

 • Ivoshek
  odpad!

  brrr(2.8.2007)

 • Dudek
  *

  Příjemné zpracování se snaží ubýt dějovou plytkost, daří se mu to jen částečně, každopádně ze současně české seriálové produkce vychází tohle dílko skoro vítězně. Tvůrcům bych doporučil nebrnkat na vážné nitky, neboť to působí neskutečně trapně. Herecký koncert se sice nekoná, ale zdejší osazenstvo se předvádí v mnohem lepším světle, než mnozí jiní. Škoda těch stupdních dialogů a snahy navázat na americké kolegy. 30%(9.12.2006)

 • StarsFan
  **

  V porovnání s novými českými seriály je tohle klenot. V porovnání se zahraniční produkcí hodně slabej odvar. Dvě hvězdičky jsou tady myslím zasloužené.(31.1.2007)

 • - Na klučičích záchodech bylo napsán nápis "Zach je posera", ale postupem dílů byl nápis přepsán na "Mach je posera". (lardko)

 • - Při natáčení scény na nádraží v pražských Holešovicích štáb přemluvil strojvedoucího rychlíkové lokomotivy, která stála na přilehlé koleji a zrovna nebyla vytížená, aby jezdil tam a zpátky na pozadí scény (iMovie)

 • - Herec Igor Bareš a Daniel Rous si společně zahráli již v seriálu Pojišťovna štěstí (od r. 2004). (LEGACY)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace