Horákovi (TV seriál)

Komedie / Rodinný

Česko, 2006, 39x53 min

Adam Pražák

Martin Čech

Igor Bareš, Lucie Benešová, Hana Vagnerová, Jan Hraběta, Jakub Chromeček, Jan Komínek, Marek Zeman, Ctirad Götz, Nela Boudová, Jakub Prachař, Jana Šulcová, Michal Zelenka, Dana Batulková, Lucie Černíková, Jiří Ployhar ml., Jiří Bábek, Oldřich Navrátil, Markéta Coufalová, Pavel Vondruška, Jan Kašpar, Eva Jiroušková, Milan Enčev, Martin Učík, Norbert Lichý, Václav Marhoul, Kateřina Lojdová, Miloň Čepelka, Tomáš Krejčí, Pavla Tomicová, Lada Jelínková, Bořivoj Navrátil, Pavel Nový, Karel Janák, Dany Mesároš, Otakar Brousek ml., Jana Bernášková, Daniel Rous, Jiří Maria Sieber, Irena Máchová, Marek Galló, Lukáš Jůza, Věra Janků, Mariana Prachařová, Lucie Kožinová, Miroslav Čermák, Pavel Novotný, Dominik Hybler, Gabriela Hyrmanová, Zdeněk Izer, Jan Rosák, Josef Zyka, Petra Hobzová, Kateřina Velebová, Josef Wiesner, Otta Tesař, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Dagmar Krejčí, Vladimír Gut, Viktor Dvořák, Eva Kodešová, Jan Monczka, Petr Halíček, Helena Vlačihovská, Iva Frühlingová, Jiří Kuba, Jan Holík, Monika Hašková, Petr Pěknic, Milan Peroutka ml., Petr Janda, Vilma Frantová, Marek Šimon, Petr Reidinger, Ruth Frydrychová, Tereza Richtrová, Kateřina Šildová, Vojtěch Rohlíček

Filip Bobinski
  • kOCOUR

Evil dead.(26.10.2006)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 4/10 Efekty 1/10/// +první pořádná česká situační komedie -nejsem si jist zda i další části budou tak zábavné a co nám scénáristé připraví.../// Po příběhové stránce krásný případ jak dát dohromady rodinu, která bude čítat 7 členů. Kromě rodičů a vedlejších postav se zde nachází tři kluci (cca 20, 12 a 9 let) z otcovi strany a 2 holky (cca 18 a 12) ze strany protějšku. A teď si dejte tyhle dvě nesourodé skupinky sourozenců k sobě a vznikne nespočet komických situací. Seriál dále těží z prostředí fotbalu, školy, rodinné hospůdky...a já si tak říkám, jak jsem rád, že vznikl konečně seriál (sit-com) z tradičního českého prostředí. Svým zpracováním trošku připomíná seriál Krok za krokem, je vystaven očividně z dekorací a i tak působí. Jinak trošku nechápu zařazení seriálu jako drama, ale možná se bude děj dále odvíjet tímto směrem. Celkově jsem po prvním díle velmi potěšen a dobře jsem se u sledování celých 50 min bavil, proto nechápu hodnocení "odpad" od 4 uživatelů z 6, to asi jen z principu a možná i já změním názor, každopádně tomu dávám šanci./// Celkem 54%///(7.9.2006)

• paascha

Už se to blíží, ale stále ještě nelze říci:" Horákovi, co to je?" Brzy to bude jen zapomenutá položka ve filmografii jinak ucházejícího Bareše(31.5.2010)

• Spinosaurus

Tohle se nepovedlo. Taky jsem od toho nic nečekal.(7.1.2007)

• NinadeL

Na začátku se mi zdála nadějná ta vedlejší hospodská linie, ale ne. Jen škoda Jana Hraběty.(1.5.2009)