Juri-Sai.

Na to že to je pokračování tak musím uznat že film nikterak nestratil na lesku a akceleraci. Jedina věc co mi vadila bylo objasnění kde se nákaza vzala a jakého je původu (Spoiler Alert) mnohem víc by mi přišlo zajímavjejší nebo logičtější fakt že se jedná o biologickou zbraň nebo podobně a ne o náboženské mantýry... Jinak není co vytknout. Na Španěli který jsou pověstný svím až přehráváním rolí to dost ušlo ()

Toumyk

Pokračuje v duchu jedničky akorát se objevuje pár nečekaných zvratů. Otevřený konec jasně naznačuje že se můžeme těšit na pokračování. Rohodně opět kvalitní horor. ()

CrazymanM

Opět jsem velmi spokojen,i když absolutnímu hodnocení kousek chybí,přesto velice dobrý horor,plný svíravého napětí,i když tady jdou tvůrci rovnou k věci(však to taky pokračuje tam,kde původní film skončil).Už jsem velmi zvědavý na ohlášené dva prequely,sequely či co?Jo,také bych chtěl souhlasit s Djkoma,Jaume a Paco by asi opravdu zvládli Dooma,že bychom se z toho posrali. ()

djbarrel

Po fantastické jedničce přichází dvojka, která se odehrává jen v rámci minut a hodin po prvním díle. Děj je přenesen velmi plynule až má člověk víceméně pocit, že se nedívá na dva filmy, ale na dva navazující díly seriálu. To je velké plus, dalším plusem je, že atmosféru si film dokázal udržet na vysoké úrovni, opravdu vynikající. Nicméně jako jistý krok mimo vidím fakt, že zatímco jednička byla situována jako zombie horor, tak do dvojky se vkrádají démoni, nadpřirozené mocnosti, zarputilý kněz atd. Což mě trochu zklamalo, sice chápu, že v jedničce to zase tolik vysvětlené nebylo, byli tam jen vodítka, tudíž se to takhle zvrtnout mohlo, ale ani nemuselo. Možná bych dal plný počet kdyby byla zachována původní linie, ne že by tahle byla špatná, ale trochu mě to v tom nesedělo. Každopádně i tak opět skvělý horor, který rozhodně nezklamal a nesklouzl do vod klišé a parodií, ve kterých se ocitá většina dvojek. 85 % ()

Kazisvet III.

Velmi zajímavě natočeno - first person camera chvílema navozuje dojem, že se jedná o hru. Jinak logika postupu té speciální jednotky je hodně ubohá + některé scény jsou již milionkrát ohrané "klišé". 3/5 ()

Pimpy odpad!

Od půlnoci sem přepínal programy a nic na co by se dalo koukat. Jeden filmík dával, ale ten už sem viděl.Takže dvě ráno. Pustím si nákej horror, nákej krvák, něco u čeho se poseru, něco s napětím Orphanato a řezničinou cokoli typu „of the dead“. Takže REC 2. Jednička stála za prd. Jaká bude dvojka? Za hovno a velký, ani sem jí nedokoukal do konce. Herecekýmu výkovu toho věřícího tatíka sem nevěřil ani za mák. Kamera mě připada hrozně nepřirozená. No prostě nic z toho mi nesedlo. ()

elanista1

Technicky to bolo uplne to iste ako jednotka, len nie s timom hasicov ale skupinou policajtov. Rovnaky dej, ini herci, viac hororovejsich prvkov, viac akcie + opat nechutna kamera, to by mi mozno az tak nevadilo, ale ten zadychcany kameraman uz hej, hrozne funel. Dvojka ma zabavila viac ako prvy diel, takmer po cely cas sa nieco deje a to o prvom diely nemozem povedat. ()

Tweety11

Oceňuji navázání na první díl, velmi oceňuji způsob, jakým je film natočen, ale tím končím. (Spoiler) Ten nápad s posedlostí se mi bůh ví proč nelíbí, ale na druhou stranu právě to je to, co REC odlišuje od Resident Evil a tak ... I přestože druhé části dávám pouhé 2* tak se na třetí určitě podívám, protože mi něco říká že teď, když je ďábel venku to bude hodně zajímavé :-) (Konec spoileru) ()

heavy66

Výborně! Katolická komplikace přidá příběhu nový potenciál veselých scének a příjemných překvapení. A na závěr se objeví sličná reportérka, tentokrát mnohem klidnější než v prvním díle. Tak, Otče, příště už ven z baráku! ()

Crybaby

O veľa lepšia ako jednotka, čakal som od toho presne toto, napätie, strach a všetko zlúčene dohromady, a to všetko som aj dostal. Bál som sa síce menej ako v jednotke, ale preto dvojku hodnotím lepšie ako jednotku, koniec bol tiež celkom zaujimavý. Najlepšie natom bolo že 10 minút pred koncom filmu som takýto koniec nepredpokladal, no nakoniec to bolo trošku ináč. Teším sa na trojku :) ()

MrBaker

Nevím proč, ale přijde mi, že je to stále to samé. Popravdě jsem se celkem nudil u tohoto filmu. Nějak mě to neoslovilo. SPOILER _____ Možná by bylo lepší, kdyby se to stále neodehrávalo na stejném místě, ale odehrávalo se to i jinde, než jen v jednom baráku. ()

ShortyIC

Dovolím si tvrdiť, že u REC 2 som sa o niečo viac bál ako pri jednotke, pretože som nečakal až taký "nátlak" napätia. Skvelé pokračovanie vynikajúcej jednotky. Až do poslednej sekundy filmu som sa bál a bol som napätý. Opäť ma prekvapili skvelé premyslené scénky. Taktiež viac kamier, keďže vojenské jednotky mali na zbraniach kamery. Taktiež tomu filmu dal menšiu "šťavu" aj príchod tínedžerov. Film ma veľmi bavil, priniesol veľké hororové napätie, vynikajúce scénky, pokračovanie príbehu z jednotky = 5 HVIEZD ! ()

Shorty20

Pokračování, které vůbec nemuselo být. Atmosféra sice pořád hustá tak že by se dala krájet, ale když se vše zase odehrává v úplně stejném prostředí, tak už tvíte, že za těmato dveřma na nás v jedničce bafnul bubák a nečekaně ve dvojce za stejnýma dveřma vybafnul taky. A dost mi taky vadila přítomnost kněze a posedlost démonů. Ztratilo to ten původní nápad nákazy a zombie. Dvojka to mohla jen spíše rozvinout, než z toho udělat film o vymítání ďábla. Škoda... ()

DePompon

Nerada plytvám písmenkami na nepriaznivú kritiku, ale túto si neodpustím. Rec je nepochybne jeden z kvalitnejších hororov. Jeho pokračovanie je však natoľko prekombinované, že démonmi posadnutí zombie pôsobia smiešne no a zbytočné krviprelievanie je pre mňa faktor, ktorý horor posúva po priečkach priamo úmerne dolu. Dve hviezdičky za vstup do budovy a krvavú kaluž pri zábradlí - tvoria aspoň sčasti hororovú atmosféru. Zvyšok ju však zmasakroval viac, než démon policajnú jednotku, či vyšetrovateľa-farára. Apage Apocalypse (2013) ! Pokojne oželiem. ()

zdeci

Chvílemi to bylo jako Duke Nukem 3D v nejlepší formě, když tam pobíhal ten fízl se sapíkem; jen tam dát kolonku životy a zbraně a bylo by to "dokonalé." No a ten prachbídný exorcismus, to byl děs! ()

sidcom odpad!

jestli vás stejně jako mě irituje debilní a nelogické chování postav ve filmech, tak na tohle ani nekoukejte, té Španělské speciální jenotce bych totiž nesvěřil ani otevření konzervy bez víčka, natož boj se zombíky a záchranu světa ()