janulee_

když je výbornej scénář a někdo to pak , sakra dobře zrežíruje - nehledě na výborný herecký obsazení a skvělou hudbu .. je z toho silný filmový zážitek :) a jo, i já jsem uronila pár slz a nemusela jsem ani čekat na konec filmu :) ()

lulu37

Ok, to že Nick Cassavetes ma dokáže rozplakať, viem už dávno, ale že budem revať celý film, som fakt nečakala...Trhalo mi srdce. Nemám, čo dodať...Možno len to, že aj Cameron Diaz, ktorú nijak extra nemusím, sa vyšvihla a najtalentovanejšia malá herečka Abigail Breslin je skvelá. ()

IZFNP

Ťažko prerozprávať dej príbehu a to i kvôli prelínaniu časov (priznám sa, chvíľami som nevedela, ktorá bije). Každopádne je to film, ktorý ma skôr ako čokoľvek iné ukázať rodinu- rodinu, v ktorej raz niekoho obdivujete, raz milujete a raz nenávidíte. A i napriek očividnej hre s citmy diváka ma táto civilizovaná dojímačka nedonútila uroniť slzu. 7/10 ()

honzic

Smutný film, který hodně dojme, bohužel je často i realitou. Boj se zákeřnou nemocí je vždy těžký. Určitě kvalitní, ač herecké výkony a scénář dle mne nebyl ideální. Hodnocení: 65 % ()

fugyx

Veľmi emotívny film - od začiatku až po koniec. Nepovažujem to za "citové vydieranie". Každý film má vyjadrovať určitú myšlienku, hovorí príbeh, a ten tu bol. Príbeh reálny, ktorý sa môže kedykoľvek stať. Celá rodina stála pri sebe v tých najťažších časoch. Každá postava má svoj príbeh, či členovia rodiny, alebo sudkyňa, či právnik, doktor, atď. Dojalo ma to, som rád, že som to videl. Kvôli takýmto filmom sa oplatí všetko hodiť za hlavu... ()

rafix

Je to smutné a drastické. Vynikající herecký výkon Cameron Diaz (jak ji opravdu neznáme). Mě to dostalo a dojalo. ()

Anu.a

Ještě před shlédnutím jsem si přečetla několik komentářů siláků, chlapáků a drsňáků z CSFD a říkala jsem si, že já teda brečet taky NEBUDU. Nevyšlo mi to. I přes americké kýče (chytré děti atp.) se na mne všemožné emoce valily celých 105 minut. ()

Pavlin

Příběh je to velmi pěkný,ale to zpracování je jedna velká hra na dojímání.Chtělo by to lepší zpracování a bylo by to dokonalé.Nemám rád filmy,které účelově loudi z diváka slzy na to je to dost závažné téma. ()

Hammond

Dopředu dané, až příliš okatě hrající na city (tady to ale jinak asi nešlo), Cameron Diaz jsem tohle nevěřil. ()

Kahovcii3

Nádherný film, který mluví přímo ze života. Nejedná se o žádné přehnané americké filmy, myslím, že podobná věc se může stát komukoli. Tato tragédie spojí rodinu v nepřerušitelný řetěz. Filmové hlášky chytnou za srdce a jen ztěží se ubráníte slzám. Jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděla. ()

Swingie

To, čoo som robil na konci tohoto filmu sa dalo prirovnať k apokalypse. Veľmi dojemný, pozoruhodne natočený (páči sa mi tá retrospektíva) a smutný film o krutom osude. Deje sa to okolo nás, ale stále mi táto téma pripadá akosi tabu. Cameron Diaz som na začiatku filmu (a väčšinu filmu) nenávidel, neznášal som jej hysterickú postavu matky, no treba sa na to pozrieť aj z druhej strany, očami toho druhého a keď som to po druhom zhliadnutí urobil, slzy sa mi spustili z očí už o čosi skôr. Trápenie nie len dcéry, ale aj celej rodiny, ktorá ale drží pokope a zotrváva až do konca. ()

principessa

Tohle je jeden z filmů, po jehož závěrečných titulcích ještě asi 5 minut upřeně zírám na obrazovku a říkám si, jak já sem kurňa šťastná, že jsem zdravá a lidi, co mám ráda taky... Je to snímek, u kterého budete celý večer smáčet kapesníky, takže citlivějším jedincům bych dopuručila udělat si jejich slušnou zásobu ještě před začátkem (dva balíčky by měly stačit:-)))... ()

Sakyvanity

Na tento film se dá dívat dvěma způsoby. Jako na zrůdnost, kvůli faktu, že měli Annu měli jen kvůli orgánům nebo jako na doják kvůli Anninému chování. Ze začátku jsem měla chuť film vypnout, protože mi přišel příšerný. Potom se ale začal rozvíjet příběh Kate a Taylora a já začala brečet jako malá. Když už jsem byla tak daleko, dokoukala jsem ho. Znovu si film pustím, ale jen proto, abych viděla Kate a Taylora. A Cameron Diaz se mi tu znelíbila ještě víc. 80% ()

gemkio_cz

Pravý hák na city všech, kteří tento film uvidí. Možná, že na mě (jakožto na člověka, který prodělal onkologické onemocnění) film působí ještě více syrově. To nic nemění na faktu, že to rozhodně stojí za zkouknutí. ()

Pejska

teda tak tenhle film je fakt nápor ... prakticky od začátku do konce jsem brečela.... je to úchvatný film to bezpochyby u toho snad nemůže zůstat oko suché .. pro ty co si chtějí pobrečet tak toto je sázka na jistotu ()

t.b.kat

Solidní drama, musím říci, že i dobře postavené, provázané, s překvapivou "zápletkou" na závěr, emoční ždímačka, která člověka staví na obě strany pohledu na život, řešící etický problém dětských dárců a práva nezletilého dárcovství odmítnout. Na druhou stranu připouštím, že umírající dítě ve filmu beru jako čistou marketingovou vyčůranost. Také odmítnutí být dárce v rodině mě nikdy nenapadlo, což pro svůj názor beru jako obohacení. ()

Ducii

Zklamalo mne, že to vlastně celé byla jedna velká šaráda a postrádalo to hloubku, kterou film sliboval (dárkyně orgánů chce být hodnotným členem rodiny), nakonec se to rozplizlo jako ostatně každý americký film a ztratilo možné poselství, který ten film mít mohl. Takže žádný happy end v tom smyslu, že by si matka uvědomila, že má i druhou dceru, která je zdravá a živá a za kterou by měla být vděčná, se nekonal... Prostě měli se přidržet sloganu "je to i můj život"...ale jak tak koukám na původní název, tak to jsou zas Češi kdo to takhle zase zmatlal a vymyslel název, který k tomu vůbec nesedí... ()

Ivana_M

Sice doják jako blázen, ale to je tak všechno. Oproti knižní předloze nejen jiný konec, ale hlavně celkově úplně jiné vyznění a pointa příběhu. A Cameron Diaz tu matku dospívajících dětí prostě nevěřím. ()