Hammond

Dopředu dané, až příliš okatě hrající na city (tady to ale jinak asi nešlo), Cameron Diaz jsem tohle nevěřil. ()

JackieBliz

Nádherně a dojemně podaný příběh o rodině, vzájemných vztazích a lásce. Hlavně lásce - k životu, k lidem - k lásce tak nepřekonatelné, že se chce malá holka stát "tou špatnou" jen, aby její sestra mohla klidně umřít. O lásky matky k dceři, hluboké a nesmrtelné. Ale pokud musím říct, to co mě dojalo nejvíc byl příběh lásky Tylera a Kate. Páni, ukápla mi slza. Znovu. ()

Lenny.cz

Je jenom hodně málo filmů, které mě dokážou rozbrečet a tomuhle se to povedlo.. Dokonalé zpracování, dojemný a tak krutě opravdové.. nemám slov, dokonalé! ()

Retimo

Ke konci mi bylo stejně na hovno jako u Requiem za sen-takže film splnil co měl......a Cameron dokonce umí hrát. ()

Svet_P

Doporučuju lidem, kteří si neváží svýho života a jsou i zlí! Slza po slze mi padala už od samého začátku filmu.Nic emotivnějšího jsem zatím neviděla. ()

WoodoX

Pekná dráma, na ktorej sa mi najviac páčilo "odhalenie" malej sestričky Abigail. Pár razy dojalo, ale viac nie, žiaľ. ()

Kxxx

No sakra..... tak tomu říkám námět! Vůbec jsem netušila, že se něco takového ve světě dějě (natožpak v USA). Tohle člověku rozšíří obzory i do směrů, kam se hodně nerad dívá. Je to sice v poněkud Hollywoodském pojetí a slabší povahy (jako já) probrečí polovinu filmu, ale to musíte vidět! ()

MFJD

Už dávno ma tak niečo nedojalo ako práve toto. Od Diaz som to nečakal, to že dokáže vcítene hrať rolu, ktorú si v osobnom živote ešte nemala čas vyskúšať. Preto plných päť aj za dve mladé protagonistky. ()

Fericious

Tento film má našliapnuté na 5 hviezd. Ale nikdy ich nebude mať. Bráni mu v tom veľa amerických somarín. Rodičia sa pobozkajú, a dcéra od radosti zatlieska, a podobne žvásty. Strašne to ničí kvalitu. Aj všetky tie umelé útoky na city. No a posledná vec, je tu veľmi slabé herecké obsadenie v mužskom zastúpení. Otec, brat aj frajer sú nevýrazní. Najlepší je jej doktor, a celú mužskú líniu ťahá vysoko prevysoko Alec Baldwin. Keby už nič, tak aspoň preňho si ten film pozrite. Je super. Pozeral by som sa naňho celý deň. Ináč po všetkých stránkach vysoko nadpriemerný film, dobre natočený a dobre zahraný. ()

Ilus

Věřili byste, že jsem si ze začátku vážně myslela, že to bude o dívce, která nechce přijít v jedenácti letech o ledvinu? A o hloupých zákonech, které umožňují rodičům dítě k něčemu takovému přinutit? Ale ne, je to jen další americký doják... ()

Jyrka

Naprosto souhlasím s J*A*S*M (Tento film ve mně vyvolal ryze negativní pocity, méně sympatický snímek jsem už pěknou řádku dní neviděl. My Sister´s Keeper je citové vydírání ve své nejčistší podobě a považuju za svůj osobní úspěch, že to na mne nefungovalo. Ve "smrtelně vážných" dramatech by podle mne prostě děti neměli být vyspělejší než dospělí, tečka. Herci a režie výtečná.) Lépe bych to nepopsal ()

suboss

Mám rád filmy, ktoré nútia človeka zamyslieť sa nad tým, aký je život krátky a pripomínajú, že jedného dňa musí každý človek tento svet opustiť. Myslím, že takéto myšlienky robia ľudí lepšími. Teda až na výnimky, ktoré si myslia, že im Boh všetko odpustí, stačí len oľutovať svoje hriechy. Všetci raz zomrieme a koniec, tma, nič viac už nie je. Záleží len na tom, ako tento život prežijeme a s akým pocitom budeme zomierať ()

Miska2712

Naj smutnejší film aký som doteraz asi videla. S hereckými výkonmi som bola naozaj spokojná, ale ani to nezmenilo to čo to vo mne vyvolalo. Všimla som si ako niektorí píšu, že celý film preplakali a ja sa pripájam. Asi od 30 tej minúty som ustavične plakala. Najhoršie na tom je to, že keď sa človeku takéto niečo prihodí, okrem toho, že ostane silný nijako viac nič nedokáže zmeniť. Buď sa vylieči alebo nie. A keď ide ešte o dieťa, tak o to je to horšie. Neviem a ani si nechcem predstaviť že by som sa ocitla v takejto situácii. Všetkým ktorí si tým prešli patrí moja jedna veľká poklona a uznanie za ich silu. Vrelo odporúčam pozrieť si tento film, pretože bola to určite dobre a ťažko vykonaná práca, ale ani to na tom nemení , že je to hrozné. ()

anti.rybka

Autoři se snaží vzít diváka představit si ho jako žínku a mačkat z něho neúprosně potoky slz. Ovšem tak neskutečně přehnaným způsobem, že pro mě se film stal zážitkem plným osobního utrpení. Cameron Diaz, která celou dobu lpí na tom, aby nebyla neupravená (pominu - li její naoko plešatost v minutovém záběru) tak poztrácí dojem psychicky vykolejené matky z blížící se ztráty své dcery. Nesmyslně volená hudba ve filmu, kdy v naprosto banální scéně, hraje smutná píseň od Grega Laswella. O finanční situaci rodiny asi raději pomlčet. Matka nepracuje otec je "pouhým" hasičem a přesto jsou schopni uživit tři děti a zajistit skvělou péči nemocné dceři. Každá následující scéna je již předvídatelná, takže konec filmu už nikoho nepřekvapí, možná jen tím, že opravdu film skončil. Bohužel pro mě jednoznačně zklamání. "Opravdovost" jsem nepocítila ani v jedné scéně. Škoda. ()

Jenn

Poměrně zbytečně dlouhý natohování filmu, mohli to ustřihnout, když holka vyhrála soud (mimochodem, nechápu, proč to tam vlastně dali, komu teď dá svý vnitřnosti??). To, že tam přidaj, jak sou všichni šťastní (což v knize samozřejmě není), je důkaz "americkýho snu", všechno prostě dopadne dobře, tak se nebojte rakoviny a připravte si hromadu kapesníků (fakt to hraje na city, spokojená rodinka a tak dále). Velmi dobrej soundtrack a úžasnej Taylor. ()

Kozlowski8

Mohou rodiče nutit své nezletilé dítě k opakovanému "dárcovství" orgánů, byť je to pro jeho sourozence, bojujícího od malička se smrtelnou nemocí? To je hlavní otázka, kolem níž se film točí. Velice, velice dojemný příběh, který silně útočí na divákovy city a emoce, ale nemyslím si, že diváka citově vydírá. Pouze ukazuje, jaká kurva může někdy život být. Skvělé dětské i dospělácké role toto podtrhují. Jen ten přepjatý a za vlasy přitažený způsob amerického soudnictví těžce trávím (nejen v tomto filmu) 80%. ()