Martynez

Tak tohle byl film k nevydržení!! Opravdu nevidim žádné umění v tom točit film o malé holce s rakovinou a dohánět slabší povahy k pláči. Jediná světlá chvilka přijde v momentě, kdy vyjde na povrch proč opravdu Anna nehce sestře ledvinu darovat.... to je ale taky bohužel vše. Nic dalšího co by vás mohlo přinutit třeba jen pozvednout obočí se ale nestane a tak je pro mě tenhle film jen další nutná slátanina! Ale herecky je to fakt povedený to se musí nechat! ()

camomilla

Dopredu jsem vedela, ze ze mne tenhle film vyzdima emoce a nejakou tu slzu. Vyzdimal a slza ukapla, ale nemam mu to za zle. Pribehy, ktery donuti k zamysleni mam rada. Abigail je "mala velka" herecka a Cameron v roli matky perfektni. ()

dratkovani

Překrásné drama o životě a smrti,poutavý snímek o sourozenectví a místě v rodině,proč někteří rodiče dělají rozdíly??Cameron Diaz konečně ve svělé herecké roli,ač negativní....shlédnout tento film mohu jen doporučit!!!!! ()

lencok

Cameron Diaz ma jednoznačne prekvapila! Od momentu, kedy sa skončil film, som ju konečne začala považovať za herečku, ktorá dokáže stvárniť aj iné postavy ako len, pre mňa, trápne americké pipky. Myslím si, že vážnosť v tejto úlohe jej veľmi pristala. Určite ma presvedčila o príbehu, ktorý nevtieravou a nevydierajúcou formou podal príbeh mladej onkologickej pacientky. Dojímavá dráma ma chytila za srdce. Na jednej strane mi bolo ľúto osudu Kate, ktorý ma doháňal k slzám, ale na druhej strane oceňujem, že ma do toho nikto nenútil. Napriek rozcíteniu a slzám som si plne uvedomovala každý jeden okamih chorej Kate, ktorá svoj boj prehrala. ()

breebee

Ačkoli měl tento film velice smutné téma, musím uznat, že mi přinesl opět něco pozitivního. Baví mě, jak si režizér pohrál s tajemstvím, o kterém jsme do okamžiku pravdy nevěděli, že vůbec existuje. Film nabízí nezpočet různých pohledů, každá postava zde má vlastní názor na věc a je jen na vás, ke komu se přikloníte. Ovšem musím uznat, že jsem ke konci filmu chápala pohled každého hlavního hrdiny. Ačkoli by někomu mohlo vadit, že v tomto filmu přihráli dětem až příliš rozumu a ze smrti neudělali špatnou cestu, já souhlasím. Vždyť, co víme? A na konec je nutno dodat, že herecké výkony byli skvělé, především tedy Sofia Vasillieva podala ohromující výkon. A přeci jenom, kdo netouží potom, aby se v případě ocitnutí v Katině, nebo podobné situaci, mohl cítit tak silný? Čtyři hvězdičky, protože to bylo skvělé, jedna dolu za tu mírnou naivitu. Celkově bych tomu ale dala takových 90%. ()

Shaman::..

Další film o rakovině s pohledem z trochu jiného úhlu. Moje hodnocení ještě umocnilo, že jsem si tento film, shodou okolností, pustil při mé hospitalizaci na nemocničním lůžku:-) A Cameron, buď umí přeci jenom trochu hrát nebo je taková i ve skutečnosti… ()

BlackMolla

Velmi smutný film. Člověk by takový film jednou za čas měl vidět, aby si uvědomil, že většinou řeší jen maličkosti a začal si vážit svého zdraví. Víc ani nemám co dodat... ()

2sistem

Opravdově a dojemně ukázán život lidí s rakovinou (Kate a Taylor), jejich poslední dny života a jejich radosti i bolesti a myslím, že toto by jako námět na film úplně stačilo. K tomu výborné herecké výkony, velmi emotivní příběh a zasloužil by si plný počet hvězd, ale několik vad měl, se kterýma jsem se musel smířit hned na začátku. Jak může někdo vymyslet, že si rodiče pořídí dítě na náhradní díly a následně obětovat zdravou dceru pro tu nemocnou. To je šílený, ale lidi jsou různí. Tak mě nezbývalo nic jiného než to skousnout. Hysterická sobecká matka mě chvílemi lezla krkem, ještě že ostatní členi rodiny byly rozumný. ()

Kacis814

Příběh, který chytí za srdce snad každého. Přestože Cameron Diaz a Abigail Breslin nejsou mé oblíbenkyně, pro tento film byly skvělou volbou. Příběh o rodině, kterou spojuje a zároveň rozděluje nemoc nejstarší dcery Kate. Povedené. Emocím jsem se neubránila a brečela téměř při každé scéně. 85% ()

Zuzanell

Nevím co napsat! Ke konci filmu mi už tekly slzy! Já sama jsem bohužel tuhle nemoc měla takže vím jak hlavní hrdince bylo !Film je sice velice smutný a dojemný ale bohužel reálný! Nicka Cassavetese chválím, film je vynikající ;) ()

Timy68

Tak to byl nářez. Snímek o tom, jak by se nemělo počít dítě - jen kvůli dárcovství pro nemocnou dceru, neboť vám to jednoho dne oplatí. A to teprv budete zírat. Celý film se neskutečně táhnul. A to nic ve zlém, jen když řekli, že Kate brzy umře, tak jsem myslela, že za chvíli uvidím běžet tiulky a ona teprv 50. minuta ?! Dějově napínavý a poutavý film, u kterého nejednou ukápne slza. Cameron Diaz v roli matky, která je příliš tvrdohlavá a zaslepená snahou vybojovat pro své dítě zdraví, nedokáže slyšet pravdu, že už se jí to nepovede - to je u ní novinka a já to jen vítám. Ohromující výkon Abigail, Cameron i Sofie, ale mužská část rodiny mi přišla taková ospalá, nudná... Prostě tohle byla ženská hra, chlapi se tam jen motali. Hudba bez debat skvělá. 90% ()

shalash

bylo to emotivní, ale nebylo tam nic navíc. Jediné co trochu vybočovalo z nudy a čekání na to až malá upírka umře byly dvě pětiminutové scény v soudní síni. Jinak to byl vlastně retrospektvní autobiografie smyšlené postavy. Herecké výkony mi nepřišly nijak úchvatné, jenom snad výkon A. Breslin bych vyzdvihl. C. Diaz nehrála špatně, ale ani ne oslnivě a v ke konci filmu už jsem měl chuť tu histerickou kravku vypnout společně s celým filmem. Vydržel jsem... Existují mnohem lepší filmy o smrti, mnohem emotivnější a hlavně ne tak nudné. ()

DirtyDozen odpad!

Pustili to, když jsem jen na dovolenou do Itálie. No není to k posrání ? NIKDY bych to nemohl vidět celé. Díval jsem se asi 30 minut. Vybrečení mých suchých očí s kontaktními čočkami přes noc se nekonalo... ()

Tucinka

„Cameron Diaz v hlavní roli?? Už v tento moment jsem film chtěla zazdít. I přesto mne něco nutilo se na to podívat. První ponaučení...nepouštět si takovýto film na noc, druhé ponaučení...děti jsou více dospělí než si myslíme..třetí ponaučení...vem si z tokového díla ponaučení. Naprosto jsem byla konsternovaná po shlédnutí tohoto snímku. Naděje smíšená s bolestí , semknutí rodiny, podpora to vše zde najdete. Sofia podala neuvěřitelný herecký výkon a Cameron?? Ta mne nakonec přesvědčila, že i ona docela umí hrát. ()

majka0007

Absolútne fenomenálne podaná otázka lojality, rodinných väzieb, priateľstva a nekonečnej obetavosti! Nepozerať bez vodeodolnej maskary! ♥ ()