Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

[Scorpion]

Pre fanúšika série ďalší podarený diel. Film, ktorý je natoľko úchylný, že som sa cítil ako beznádejný romantik. Rozpráva sa iba o jedne veci. No vo vzťahu je toho omnoho viac. ()

RajCZitko

Prcičky by měl někdo už zastavit. První 4 díly luxusní, 5 díl nic moc, tak zkusili 6 obohatit co se týče obnažených prsů a o 7 už radši ani nemluvě. FUJ ()

AdiegoA odpad!

Levyho by měli zastřelit, pak už možná další a dementnější díly, které od čtvrtého dílu nemají s původní sérií nic společného, nevzniknou. ()

zaso162 odpad!

Odporný kus koláča plný umelých pŕs a americkej ,,krásy,,. Myslím, že už stačilo panicov, ktorí chcú zasunúť a podať mi to v nejakom druhu zábavnej formy. Prvé dva diely stáli za zmienku, ale toto? Na rovnakú tému s určitosťou nevstúpim dlhý čas. Tento snímok ma konečne presvedčil, že som dospel. ()

prochy10

celkem mě to překvapilo....s originálními prcičkami to má sice společnej jen název, ale v porovnání s ostatními video filmy to bylo celkem slušný a docela sem se pobavil :D ()

14neo11 odpad!

Prosím, prosím!!!Zastavte Ameriku před vypouštěním takových neskutečných pubertálních hovadin! Další ukázka jak parazitovat z docela slušné pubertální komedie a udělat z ní pubertální frašku! ()

Ogrb

Až tady šla prcičkovská série definitivně do kopru. Trapný, trapný, trapný. Předchozí dva díly byly podprůměry, ale dalo se na ně ještě koukat a občas mi u nich vyklouzlo třeba lehký uchechtnutí. Tohle ale asi dělal někdo po lobotomii, kterýmu pustili sestřih ze všech dílů Sexy Party a remixovali do z Děsnýma bijákama a podobnýma shitama. Průser. 2/10 ()

Spilvo odpad!

Keď som si spomenul na prvé prcičky a išiel som pozerať tieto čakal som aspoň nejakú nostalgiu, spomienky na jednotku no to sa nedostavilo. Podľa mňa to bolo strašné, na Stiflera som sa nemohol pozerať a koniec ma úplne "dostal". Keby tá dĺžka v minutách bola trojciferná tak to ani nedopozerám. 5%. ()

Bezda22

S původníma prcičkama to nemá nic společnýho. Prostě klasická "komedie" kterejch se z USA valí hodně. Nic vyjímečnýho. Mělo to pár dobrejch okamžiků, ale spíš jsem se nudil. Špatný, špatný, bohužel. ()

Godhaj

,,Chlapci tvého věku rádi experimentují a zkouší nové věci... se zvířaty. Sedmé Prcičky se příběhem vrací k prvnímu dílu., což je jedině dobře, protože tím odpadají šílenosti předchozích dílů. Úspěch prvních dílů však stál velkou měrou na sympatických postavách, které zde však nejsou. Soundtrack mě také příjemně překvapil, protože se vrací k pop/rockovým skladbám, které jsou mnohem lepší než ty rapové skladby v předchozích dvou dílech. Celkově vzato je však příběh trochu nudný, chybí mu určitý drive. Tento díl se rovněž neobejde bez nechutností, které prostě nedokážu pochopit. ()

Daginka odpad!

Ovšem tohle už bylo tak skvělý ,,dílo'', že by se šikla jedna lobotomie zdarma. Nebo pytlík na zvracení. Nejlíp z nich stejně hrál ten los (beztak počítačová animace). A co to, KUR*A mělo bejt těch posledních cca 15 minut?!! To připomínalo nějakou ještě nevydařenější verzi našich slavnejch Snowboarďáků. Ble. Říkám si, že ten (zatím) poslední díl American Pie: Reunion asi musí být fakt něco vydařeného, když nás tvůrci trápili takovým znesvěcením původní trilogie, a takhle nepodařenými spin-offy. Achjo. 0/10. ()

wesi96

5/10. I když se jedná o nejslabší díl série (+ Stifler je tady nejhorší), tak aspoň to vylepšuje soundtrack a jakmile zazněli Fall Out Boy, byl jsem jejich. Pokus tvůrců udělat spin-off Prciček, kde není hlavní postava nějaký příbuzný Stiflera nevyšel, i když to potenciál mohlo mít. Stiflera tady sice máme, ale není nám známo jak moc příbuzný je (a taky tady má minimum prostoru a ani vám nepřiroste k srdci), v předešlých spin-offech jsme to měli aspoň vysvětlené. A to s tím losem bylo co? Hnusný CGI a vůbec to tam nemuselo být, mohli místo toho tu scénu vymyslet úplně jinak. Cameo pana Levenstein potěšilo jako v každém díle. ()

CaMMe

Zklamání!!! Pravda. Co se dalo čekat. Stále se nemůžu zbavit pocitu, že prcičky měli skončit u třetího pokračovaní. Jasně, že nemůžete dát odpad a tvářit se, že to je sr*čka. Proč? Když vám ve filmu, který má 90 minut, ukáže 50 neodolatelných slečen své poprsí, musí to bavit (tím neříkám, že to musí bavit i ono něžné pohlaví). Nicméně, děj žádný, herci podprůměrní, smích jednou za půl hodiny. To je všechno málo. A nenést tento snímek název "American pie", měl by sakra, sakra menší hodnocení. Co jsem nedokázal pochopit ani s větším nadhledem je digitální sob zasouvají svůj úd do Stiflera. Jak říkám kozy jsou kozy a proto 40%...a všech 40% je za kozy :)) ()

ab.dul

Prcičky jsem bral vždy s rezervou a nečekal zázrak. Věděl jsem, oč se jedná - no o kozy přece, ale tolik záběrů je i na mě moc :-D. Ne, že bych se rád nepodíval, ale když je něčeho MOC, ztrácí to na své kráse. Teen komedie, jenž kopíruje už zaběhlé osnovy předchozích dílů a předvede spoustu šílenoustí a trapností amerického humoru. Nejen těch záběrů, ale i přibývajících dílů s určitou návazností snižuje úroveň prciček. Je jasné, že jsem zvědav, co vymyslí v dalším díle, čím překvapí a pak je člověk zklamán, škoda. Ubývá nápadů, dobrých herců a hereček, které můžou ukázat světu nejen kus svého nahého těla, ale i trochu talentu. Za Eugena Levyho dám dvě hvězdičky ;-). ()

mdduch

0,5* Po podle mě relativně povedené šestce přichází asi nejhorší díl celé série..Strašné herecké výkony, jakákoliv absence nápadu, Stifler nejvíc trapnej...Fakt bída...Ta jedna hvězda je za toho tlusťocha, kterýho mi fakt bylo líto, protože ten asi bude mít problém sehnat buchtu i v reálu... ()