Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Torgal

Zo všetkých direct-to-stoka pokračovaní prcičiek mi tento diel prišiel ako najmenej zdraviu škodlivý. Ale možno za to môže len fakt, že som ho pozeral na preskáčku medzi reklamami spolu so Smrtonosnou zbraňou, takže mi jeho stupidita a prkenní herci nestíhali vymlátiť dieru do hlavy. Stále to však nie je nič, čo by sa dalo odporučiť. 2+/10 ()

Bart16

Pokuď bych tento film měl zařadit do série Prciček,tak bych film ohodnotil maximálně jednou hvězdičkou.Herci jsou nesympatičtí(nic nezachrání ani celkem pěkný roštěnky,které mají velkou tendeci ve schazování oblečení).Herec,co hraje Stiflera je prostě jeden velkej omyl,navíc tahle postava byla v každém díle tou nejlepší,ovšem tady se moc nevyskytuje a navíc to není ani takovej borec...Ovšem pokuď na film budete koukat,jako na nějakou normální béčkovou komedii pro mladý,tak se párkrát zasmějete a ta hodnka a půl vám uteče,jako voda. ()

DarkoCohen odpad!

Velmi velmi nevtipné utrpení. Ani dobrá společnost a vodnice nezaručují, že se u filmu bude člověk bavit. Bohužel. Proto radím, bez nějakého toho promile v krvi, se těmhle pravděpodobně nejnepovedenějším Prcičkám vyhněte velkým obloukem. Zde se to totiž momenty snadno zaměnitelnými s nejodpornějším odpadem hemží jako málo kde. ()

OPI. odpad!

První tři díly "American Pie" jsem viděl už dříve, nicméně mě vždy pobavily (vtip, obsazení aj.).. Ale co je "toto", herce (zda-li se to dá tak nazývat) znásilní sob/los, to by si scénarista určitě nedovolil v prvních třech dílech, takto ten film zprznit... Ale nebyla to jen jedna nechutná scéna ve filmu, bylo jich tam mnohem více, ten, kdo "film" viděl, mi určitě dá za pravdu.. Jednoduše bych to nazval jedním slovem: OHAVNOST! S prcičkama to jde bohužel od 10ti k 5ti.. Chci starého Stifmajstra a jeho kamarády.. Ale toto je do nebe volající... ()

Jenislávek odpad!

Tak tohle se mně stalo poprvy po dlóhy době... jo, připravoval sem se, že uvidim něco hroznyho, ale toto předčilo moje očekávání v tom nejhorším smyslu slova :( bylo to opravdu příšerny zprznění, znehodnocení a celkově otřesné zážitek... eště to nebylo v půlce a už sem se těšil na konec. Nemužu tedy hodnotit jinak než jako "ubohost" ! ()

Design

chi chi cha cha che che .... it´s so boriiiing.... po osme se zasmějte tomu samému vtipu. Stifler je prostě jenom jeden ()

Psycho.R

Je to špatný, jak něco tak úděsnýho dokáže využívat slavné jméno původní série. Tyhle video pokračování jsou vhodné snad akorát, aby je točilo Asylum :-D ()

BC

Stifler byl vždycky debil, ale ve všech předchozích dílech ho aspoň herec dobře zahrál. A námět třech panicovů, kterak se (dost neohrabaně) snaží dostat do kalhotek některé z dam, fungoval pouze v prvním díle. Jednu hvězdu dávám za ňadra, na ta se vždy rád podívám. ()

Claude Speed

Tak právě jsem dokoukal zatím poslední, a nejhorší díl koláčku. K mému zklamání mi vyměnili velmi dobrou partu z minulých dvou dílů (Nahá míle, Spolek Beta) a nahradili je dost nesympatickou sestavou, ať už jde o Roba, Luba, Nathana a dokonce i Stiflera, který už není tak skvělý jako v prvním díle nebo Spolku Beta. Ale má to i své klady. Opět je tam spousta sexy holek, a oběvlil se i Eugen Levy, který mnohokrát držel film nad vodou. Jinak jde jen o obyčejný režisérský flák, bez kterého by se "koláčková" série dozajista obešla. 20%. ()

10Domik10

Tento diel má s predošlými prcičkami spoločnú jednu vec: Eugene Levy. Totálna bezduchosť a väčšina hercov, ktorý sa chcú vyrovnať J. Biggsovi alebo nebodaj S.W.Scottovi sú naozaj trápni. ()

Matt007

Sice je to film o ničem a ničí mě, že se to jmenuje American pie, ale to hodnocení je alespoň za ty nádherný holky tam. ()

ZnalecH

Tak tenhle díl byl snad ještě pitomější než ten minulý. Na druhou stranu musím ocenit to, že byl takový "roztomilý". Ty vztahy, snaha obyčejných kluků a Ta kniha. Už jsem slyšel, že se v knihách skrývá moudrost a stovky jsem jich přečetl, ale na Bibli jsem bohužel ještě nenarazil... No možná to jednou přijde. ()

Likan7

S prcičkama to nemá sice moc společnýho, ale uznávám, že tady jsou s přehledem nejvíc sexy holky v celý sérii. Kde bych si mohl objednat Jennifer Holland, poradí mi někdo? :-) klidně si jí vemu za manželku, neskutečná kočka. Přiznávám ale, že jsem čekal větší kravinu. Je to sice víc romantická komedie, která má několik odvážnějších scén (a hromadu odhalených hrudníků), a pokud Vám nevadí, že tu skoro neexistuje příběh, jako jednohubka Vám to bude možná vyhovovat. ()

Ceberus odpad!

Vypadalo to nadějně na jednu hvězdu (i přes psa a losa), ale za Monique jdu blejt a dávám odpad. Ani těch pár záběrů nahoře bez to nezachrání. ()

MRPitivier odpad!

První trilogie Prciček měla úroveň, ale další pokračování jenom těží z názvu a videofilmy podobného formátu jsou neoriginální, odporné, bez příběhu a hlavně jde tam jen o jedno! Stupidní ve všech směrech, na Prcičky se dalo koukat v páru, byl to prostě odvaz, ale teď když každých pět minut vidíte silikony, tak pochybuji! Ohraná písnička, tentokrát na sedmou, která Vám spíš znechutí ty předešlé a tento film si užijí maximálně perverzní naděje naší společnosti! Nechutné! ()