Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

venom14

Největší pro mne problémem filmu bylo to, že Stifler byl ve všech předchozích dílech sympaťák, tady je to jenom drzej nesympatickej fracek a bylo jenom dobře že nedostal moc prostoru. Jinak klasická americká komedie o tom jak chtějí kluci přijít o panictví, nic moc vtip, herci taky nic moc a scénář jakbysmet. (SPOILER: animovaný los na konci byl už jenom vrcholkem blbosti filmu :-D ) jednoznačně zatím nejhorší díl Prciček ()

1945

Minulé díly byly dějově slabé, ale i přesto docela vtipné. Book of Love bohužel působí dojmem totálně amatérského filmu, který nemá vůbec srovnaný děj a i vtipy nestojí za nic. Za přítomnost Levensteina dávám pietní * ()

El_Rabbit

Další kravinka, která staví na slávě původní trilogie a ždímá z ní pořád dokola to samé. Nicméně pár drobným kravinká a vtípků jsem se pousmál, koziček bylo dost a byly fajn a na jeden unuděný studentský večer, kdy jsem chtěl něco hodně nenáročného, to dobře posloužilo. ()

GreatestFan odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! Humus! // videno 1X ()

Sancoo odpad!

Hodně nedůstojné pokračování slávné série, jediné co to má s prcičkama společného je Noah Levenstein a i to se divím, že se do toho nechal ukecat. Stifler a jeho číslo s losem raději no comment, tohle musela vymyslet hodně zvrácená osoba, z čehož vznikla tahle slátanina. Těch protikladů bych našel víc, klady mě nenapadají a proto jako fanoušek původních filmů dávám ODPAD. ()

Skarface

Hrůza děs ! Ne že by se na to nedalo jako na film koukat to opravdu ne , ale při pomyšlení na předchozí 3 díly je to děs vždyť to nemá s prcičkama už nic společnýho až zase na pár věcí jako zmínka o stiflerovi , knize lásky a opět Eugene Levy ! Jinak s předchozími díly nic společného ! jsem rád že další díl se vrátí do starých dobrých kolejí a vratí svému názvu svoji dobrou uroveň ()

JK-Stinger

Mrtvá důchodkyně při kuřbě bez zubů a spousta jiných nechuťáren a trapáren už pro mě fakt není plnohodnotná zábava. Příběh se mele pořád dokola (o čem taky by měli Prcičky být, že) a kde už režisér neví co, nastrčí tam kozy (což je skoro vždycky). Možná bych se bavil, kdybych na to koukal pod parou, takhle ale opět hodně slabé pokračování. ()

Lyrik odpad!

V první řadě mě mrzí, že je tento "film" spojován se sérii American Pie. Nejsem puritán a jsem pro každou prdel, ale existujou určitý hranice trapnosti. Film je koktejlem, namíchaným pubertálníma upocenejma blbečkama, nepřirozeně ošklivýma umělýma kozama a dokonce i gay porn scénkou s kondomem v pivu. Aby toho nebylo málo, tak film jsem viděl se slovenským dabingem, to je taky kapitola sama o sobě. Už nikdy více ... Nikdy! ()

Lilloos

Béčková kopie prvních Prciček nedopadla tak zle jako předchozí pokračování. Hlavní je sranda a ta byla. Dobře, trochu zvrácená (nikdy bych si nemyslela, že mě rozesměje nadržený digitální los, ale stalo se) a našlo se i pár trapných momentů (smrt prostitutky při akci - další stařenka, co to v téhle serii odnesla od nezkušeného středoškoláka), ale myšlenka obnovení Bible je hezky sentimentální, což beru. ()

Rehooo

Je to špatné. Ve filmu nejde o nic jiného, než vidět co nejvíce poprsí a co nejvíc nechutných scén. Když se to samé (American Pie) pořád dokola vyvařuje, tak z toho už nic nikdo nedostane. A nezachrání to ani velký Happy end. ()

Morico

A trapárna pokračuje ... tentokrát s nejneschopnější náhražkou Stiflera ...jinak koukam, že když dojdou nápady, nevadí, šoupneme tam co nejvíc záběrů s kůzlatama a ono to bude mít úspěch :) ... už od Naked Mile si schovávam další a další "American Pie překvapení" na cesty autobusem a dobře dělam (i když občas lidi divně koukaj, na co to koukam :D), jinak by to byla ztráta času ... celkovej počet upřímnýho smíchu: 0 ... celkovej počet hvězdiček: 1 ... Proč? > Eugene Levy a Jennifer Holland ()

Gastovski

Od čtyřky (tedy od roku 2005) jede furt ten samej motiv pořád dokola. Banda naprostejch imbecilů snažících se zasunout, nechutný debilní trapasy a spousta holek, který si lejou na prsa pivo. A starej Jimův táta tu taky ještě straší. Nevím jak vy, ale tyto filmy jsou pro mě ubohost sama. 1* za ty prsa. ()