Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Kopik

Tak já, že jsem k takovýmto filmům docela tolerantní a k Prcičkám vůbec, ale toto už šlo absolutně vedle. Nesympatičtí herci, totálně podělaný soundtrack, stokrát omýlané vtípky, absolutně o ničem děj - prostě tento díl se z celé série povedl absolutně nejméně. Jestli se objevily možná dva světlé momentíky, tak je to hodně. Dost slabota. ()

Gereth odpad!

Od pozdějších dílů American Pie a celkově všech podobných teen komedií jsem nikdy nečekal mnoho. Vypnout mozek, sednout si s kámošema u pivka, relaxovat. Semtam se objeví neokoukaná vtipná scéna, obvykle je přítomna spousta pohledných slečen a celkově si aspoň člověk zavzpomíná na své vlastní kalby. Opravdu jsem nečekal že i takovýto typ snímku se dá tak moc pokazit. Celý příběh je jeden velký kolotoč fantazií hlavního nerda a nadzvedávání podprsenky/plavek. Nejhorší složení paniců, nejhorší Stifler, nejhorší slečny, nejhorší minirole Eugena Levyho(I když dobře, ten je možná pořád stejně špatný). Nejhorší díl ze serie a celkově nejhorší teen komedie, co si pamatuju. // 10% ()

kapsomut

Jednoznačně nejhorší ze všech. Dal bych tomu jen jednu hvězdu, ale mám celkově rád prcičky, takže jednu přidám. Škoda. Na další díly už se snad ani radši koukat nebudu! ()

Eldrick

Tak už konečně víme, kdo nám stvořil bájnou Knihu lásky. To je ale překvapení! Nejvíc mě na tom sralo, jak naivně k tomu ti týpci přistupovali. Takhle marný nebyli ani původní hrdinové z originálu. ()

M.i.k.e odpad!

po Nahé Míli sem si říkal,že "prcičkovská" série už nemůže moc klesnout,ale nakonec se ukázalo,že to ještě jde a právě třeba Nahá Míle byla ve srovnání s tímhle opravdu vtipná.Tady se nepovedlo zhola nic.Ústřední "panická" trojice (a nejen ta) je pouze souborem nesympatických pitomců,to co bylo původně zamýšleno jako vtipy rozhodně nefunguje (nepočítaje podivnosti typu znásilnění losem,nebo mrtvá 60 letá prostitutka).Zkrátka všechno špatně a těch pár koziček to v dnešní době nezachrání.Už by bylo na čase přestat tuhle značku ždímat,dokud má alespoň nějaký zvuk... ()

(mOnkey)

Prachsprostá nálepka, která má zase jenom trademarkového "Jimbovo tátu" a už asi pátého z klanu Stifflerů, a která je tak tupá a nudná, že jsem ji musel koukat načtyřikrát a s maximálním sebezapřením a nevolí. Do desiny to už určitě dotáhnou. PS: Ta bloncka je dobrá. A ta druhá taky. No a pár dalších. ()

Hennes

Video film sám o sobě asi díru do světa neudělá. U tohoto snímku si od ostatních video filmů "prciček", cením alespoň návrat k původní myšlence. Snímek, možná až moc kopíruje první díly, ale to co teenageři očekávají tam je. Vtípky, nahé slečny, marné pokusy, happyend. ()

MartinNDL

Je tu jeden paradox, kterej spojuje většinu těchto "wanna fuck" filmů. Jsou určeny pro teen mláďátka, kteří se při sledování budou smát generačním loserům, trochu je litovat a nakonec jim přát vytoužený pich. Jenže většina postav v obřím šourku s těmito filmy svým loserovstvím přesahuje hranici uvěřitelnosti a poletuje si v říši trapného ireálna, světlá a koukatelná výjimka jako Sexbomba od vedle funguje přesně díky popření tohoto. Jenomže problém nastává v momentě, kdy oni zoufálci nejzoufalejší jsou po většinu času filmu blíže sexu než divácká cílovka za dobu celýho svýho studia a ještě k tomu s kočičkama, které několikanásobně přesahují požadovanou míru sex appealu střední školy. To diváka nevede k žádoucímu výsměchu postavě, nýbrž k zamyšlení nad vlastní situací s tím, že zářezový happy end není pak ničím jiným než velkým výsměchem z opačný strany, tedy od tvůrců k divákům. V loserovských komediích se pak prakticky obrací subjekt a objekt ve vztahu diváka a filmové postavy. Btw konkrétně k filmu American Pie Presents: The Book of Love nemá cenu se vyjadřovat. To je jako porovnávat recepty na Cuba Libre. ()

O´Neill

U spolku beta jsem hodnocení nechápal, a tady tím tuplem. Naprosto perfektní díl, který téměř dosahuje kvalit prvních třech dílů. Plno vtipu, výborná hudba, a opět spousty krásných holek, jimž jasně šéfuje absolutně neodolatelná Jennifer Holland. ()

wohna odpad!

Mám to vůbec komentovat? Nemusím. Vrchol trapnosti. Jediný co bylo dobrý byla pěkná Jenn Holland. Jinak nejhorší rodiny Stiflerů všech dob. ()

necisty

Tohle je vážně strašný film. Už mě ti pitomci co se snaží zasunout nebaví, ale popravdě o tom vždy Prcičky byly. Jenže diváka to možná bavilo do třetího dílu, tohle je pořád dokola a už jsem si v některých naprosto stejných situací vybavoval Ozze, Jima a Kevina. Souhlasím s kolegou co tu psal, že ten buřtík, aby sbalil hezkou holku je nesmysl na Ntou. Stiffler je strašný! Někdo už by jim měl tu licenci na Prcičky sebrat. Na druhou stranu je film plný opravdu krásných žen, na které je radost se podívat. Pořád jsem teenager a alespoň nadpoloviční většině vtípků jsem se zasmál. Ke všemu ten konec s biblí byl dobře promyšlený. Stydím se za to,ale *** ()

Ruuzha

Autoři už těžce vaří z vody, s původními díly to už nemá v podstatě téměř nic společného. V tomto díle snad jen knihu lásky, okolo které se točí celý film a Eugena Levyho, který si zahrál ve všech sedmi pokračováních. Děj je stejný jako u dalších X teenegerovských komedií. Parta kluků se snaží celý film zbavit panictví, aby se jim to nakonec povedlo a ještě k tomu s jejich vysněnými dívkami. Film je točen přímo do prodeje, takže nemůžeme čekat nějakou extra kvalitu, přesto se ale během filmu nudit nebudete a dostane i celkem slušnou porci více či méně kvalitního humoru a velkou dávku obnažených děvčat. ()

WolfR

Zatím poslední díl série Prci, prci, prcičky. Vidíme zde novou partu herců, která mi přijde dost nesympatická, včetně nového Stiflera. Příběh naprosto kopíruje první díl původních “prciček“, což je špatně! Tvůrci se pokusili natočit film skoro stejný jako první díl, avšak v novém kabátě, což se jim hrubě nepovedlo. Sice jsem se pár vtipům a momentům zasmál, ale to je vše. Jo a chtěl, bych ještě vědět, kde se konají takové mejdany jako v tomto filmu. Je tam plno pití a holek, které se vyspí s každým na požádání, a taky mají všechny naprosto dokonalé tvary a křivky. 1 hvězda. Víc si tento kousek trapnějšího rázu určitě nezaslouží. ()