Na střední škole v East Great Falls se další generace studentů pokouší přijít o panictví nebo najít pravou lásku. Rob ve školní knihovně náhodně objeví Bibli lásky, legendární knihu s radami zaručujícími sexuální úspěch, kterou psali v průběhu čtyřiceti let bývalí studenti. O knize řekne Nathanovi a Lubemu a okamžitě se rozhodnou z ní vyzkoušet některé rady. Jenže je vážně poškozena a trojici přátel nezbývá než začít doplňovat vlastními zkušenostmi chybějící kapitoly. Rob se pokusí udělat dojem na Ashley, která ho vmanipuluje do krádeže spodních kalhotek. Velmi lechtivý rozhovor Nathana s Danou v kostele zase vyslechnou z reproduktorů davy farníků. I když všichni tři mladíci prožívají další sexuální dovádění a nespoutanou zábavu, přesto se jim nedaří přijít o panictví. Mají pocit, že něco dělají špatně, a tak se rozhodnou sehnat všechny muže, kteří do Bible přispívali, aby chybějící stránky obnovili. (TV Nova)

Arkanoid odpad!

Má to byť koláč, nie sendvič. Ďalší parazit na značke. Trápny fekálny megagýč s rýchlym strihom, ktorý sa už ani nesnaží hrať na príbeh. Zábavy som tam veľa nenašiel a rady vie lepšie poskytnúť akýkoľvek mužský blog. ()

Tjaden

Od sedmého dílu už jsem vážně nic nečekal, ale nakonec jsem ho přežil bez úhony, dokonce se mi líbil víc než Nahá míle a Na táboře. To, že hlavní hrdina vypadá na 30 a pár dalších podivnosti plně vynahrazuje dívčí osazenstvo. ()

iXtr3m3

Úplná katastrofa... Odpad nedávam zámerne, pretože stále je to lepšie ako napr. Dissaster Movie a jemu podobné, takže... :-) ()

KoRner odpad!

Kedže preddchádzajúcej som dal jednu tejto by som mal dať aspoň o 3 menej, ale čo už-toto je bohužiaľ minimum. Nezasmial som sa ani raz, prekonalo to všetky hranice nevkusu a trápnosti. ()

darwin odpad!

Legendární prcičkovská série je dávno pryč a s ní i doba povedených teen filmů. Tři další díly z série American Pie byly už hodně slabé, ale šlo je překousnout a docela se u nich i pobavit. Sedmý díl je už však doufejme posledním hřebem do rakve. Herci jsou trapní, "vtípky" nejsou vtipné a nechutnosti ještě nechutnější. Dokonce i hudba je totálně nevhodná - místo žánrového pop punku a rocku tvůrci navolili nějaký popík. O to víc udiví, že se tomuto filmařskému zločinu zaprodal Eugene Levy. Jako die-hard fandovi teen comedy žánru mi krvácí srdce. ()

Bobek15 odpad!

Suverénne najhorší film, čo som doposial videl. Veď kto už sa len môže chcieť pozerať na to, ako chalan ovracia dievča pri sexe, ako digitálny los znásilní chalana, či ako si chalan nevedomky vyleje z pohára do úst použitý prezervatív?!? Urážka diváka! ()

Chris Wulf

Nejnesympatičtější "hrdina", nejdivnější holka jeho snů, nejméně vtipné scény, které byly jediné alespoň trochu vtipné, nejošklivější prsa a HLAVNĚ nejtrapnější, nejubožejší a nejméně "cool" Stifler ze všech dílů!!! Jedna hvězdička za moc sympatickou Imogen, která bohužel nedostala téměř žádný prostor. ()

Ilhan

Škoda těch nechuťáren a zbytečného exbicionismu. O nejtrapnějším Stiflerovi ani nemluvě. Ten celé povedené rodince dělá jen ostudu, zlatý Steve, Matt, Eric a Dwight. Jinak Noah "Eugene Levy" Levenstein pořád válí, jako před deseti lety a i přes předchozí uvedená negativa nemůžu filmu upřít myšlenku, správnou myšlenku. Najít si jí musí ovšem každý sám. Rozhodně nejslabší z Prciček, oproti jiným teen comedies však stále nadprůměrné.50 %. ()

Tydlidáš odpad!

0/10 - Tenhle film mě urazil. Jak si někdo dovolí pod nálepkou American Pie natočit takovou mega sračku... Vod začátku sem věděl, že to bude mít s klasickejma prcičkama společný jen jméno Stifler u nějákýho "supr extra vostrýho týpka" a pana Levensteina v "mega legrační scéně". Čekal sem však, že to bude mít aspoň takovou úroveň jako Spolek Beta, kterej se dal zkouknout. Taky například kvůli scénaři, který psal Steingerg a jeho scénář u dvojky mi nepřišel tak špatnej. Druhý díl prciček je však s porovnáním s knihou lásky opravdový filmový klenot. Bohužel si někteří scénáristi dnešní doby potřebují dokázat jak hluboko můžou klesnout.....Sakra Stifler šukanej losem je prostě moc... Dále mě zajímal můj youtube hrdina Brandon Hardesty. Ten se ve filmu nijak nepředvedl a doufejme, že v příštím filmu mu vyberou roli hodnou tohoto úchyláka. Pokud né tak by se měl vrátit k videím tohoto typu http://www.youtube.com/watch?v=bPx266rGw3E&feature=channel ,které mu jdou o poznání lépe... Další herce ani neni potřeba zmiňovat protože je to banda nesympatickejch, nudnejch buranů... Režiséra ani neznám a jeho filmy budu vyhledávat jen s dvouciferným číslem promile v žíle... Nedoporučuji, odrazuji, varuji... =( ()

Paity odpad!

Řekl bych, že 36 procent naprosto odpovídá této filmové bídě. Je vidět, že Jimův táta by se snad nechal přemluvit i k Prcičkám 128: Vesmirná spermie útočí na jablečný koláč. Pak prostě logicky musí vznikat snímky takovéhoto kalibru. ()

Sayko odpad!

Tak tohle byl nejnudnější díl prciček, který jsem viděl a možná to patří k těm nejnudnějším filmům, které jsem viděl. S původními, výbornými třemi díly to nemá nic společného a vtipy, které to zachraňovaly v ostatních dílech tady chyběli. Film je zdlouhavej, nudnej, nevtipnej, z některých částí se mi žaludek zvedal až moc a byl to prostě propadák... ()

peetriss

Abych pravdu řekl, čekal jsem pohromu "odpadního" formátu, ale k mému překvapení film měl zpočátku náběh dokonce ke dvěma hvězdičkám (což je úroveň prvních dvou Prciček). Leč ke své škodě, filmu velice ublížil obrat k podivné exhibici plné exkrementů, nepřitažlivých umělých prs a idiotských scén (kanadský bordel, nadržený los). Prci prci prcičky: Kniha lásky jsou primárně komedií a z tohoto hlediska příliš nefungují (což je ostatně problém všech předchozích Prciček), tu jednu hvězdičku dávám za náznak pohádkově naivní romance. Jinak ztráta času. ()