Brooklynský gangster a produktivní zabiják Jimmy Conlon (Neeson), kdysi přezdívaný Hrobník, už zažil lepší časy. Nyní 55letého Jimmyho, dlouholetého nejlepšího přítele mafiánského bosse Shawna Maguirea (Harris), pronásleduje kromě hříchů minulosti také zarputilý detektiv (D'Onofrio), který byl celých 30 let vždy o krok pozadu za Jimmym. V poslední době se však zdá, že Jimmy nachází jedinou životní útěchu na dně sklenky whisky. Ale když se terčem stane Mike (Kinnaman), Jimmyho syn, kterého celá léta neviděl, musí se Jimmy rozhodnout mezi zločineckou rodinou, kterou si vybral dobrovolně, a skutečnou rodinou, kterou kdysi dávno opustil. (Warner Bros. CZ)

Dont

Solidní akční podívaná, ale už tady podobné příběhy se stejným hrdinou (Liam Neeson) byly tolikrát, že to dost postrádá originalitu. ()

ilemas

Dle přechválených komentářů jsem čekal trochu víc, ale i tak to byl velmi slušný akční film., který ale rychle vyšumí. Asi mě nakonec zůstane z celého filmu jen vzpomínka na neustále někam zapadající se pistole. ()

maverick10

Neumlčitelný pěsťohláškař Liam chráníce svého robozabijáka proti neúprosným irským mlátičkám, si klestí cestu pro vidinu rodinných hodnot. Je to klišé, které se lepí na pero kdejakého pisálka v Hojlivůdu. Jediné co drží rypák filmu nad hladinou, je vztahová osudová linka Neesona a Harrise, to ostatní je šmejd tisícekrát viděn a tisícekrát oplakán. ()

BoredSeal

Mizerná nenápaditá kamera, nepovedená akce, scénář, který vám bude připadat příliš povědomý, místy nuda. Ed Harris a Liam Neeson dělají co můžou, ale pokud neoceníte jejich snahu oživit obvyklé dialogy, uberte jednu hvězdu v hodnocení. ()

Jigy

Z Liama se poslední dobou stal herec, který hraje pořád podobné charaktery a postavy. Přesto že ho považuji za velmi dobrého herce, zaškatulkoval se do akčních rolí, kdy chrání a pomáhá rodině/přátelům a likviduje vše kolem. Přesto tento film částečně z řady vybočuje. Už nejen tím, že není bývalí agent a symbol cnosti, ale troska mafiánského vraha. Celkem svižný a koukatelný snímek. ()

Petrasuvicka

Liam už točí filmy jako přes kopírák. Jednou honí zločince v letadle, pak ve vlaku, co přijde potom? Autobus? Co se mihnul v Třech dnech na svobodu jako ožralej kriminálník, tak už z toho nějak nevylezl. Honičky v autech a rvačky jsou tak stejný, že už se na ně ani člověk nemusí dívat. ()

M.i.k.e

na Run All Night jsem se hodně těšil,protože 1)mám hodně rád Neesona a to i přesto,že jeho poslední role jsou na jedno brdo 2)mám hodně rád Collet-Seru,který mě od Orphana zatím ještě nezklamal.Run All Night ale nakonec zůstává někde na půli cesty.Jde sice o čistou žánrovku,která ničím nepřekvapí a nakonec uteče jako voda,ale jinak je zcela suveréně nejsabší spoluprací dvou výše zmíněných pánů.Pokud něco stojí za zmínku,ak je to postavení proti sobě Neesona s Edem Harrisem,které je správně chlapské,ale nakonec ne až tak využité.Zbytek je slušná,adrenalinová,ale pořád jen v jádru obyčejná omáčka. Podobných akčních oddechovek není nikdy dost,ale sázet jim neustále 4 hvězdy také nejde donekonečna...60% ()

Vyhy

Já stále nevím. Kamera byla skvělá, výběr herců mi seděl, ale příběh - ten nezaujal. Stěží jsem dokoukal. Řadím mezi slabší filmy. ()

Figu

Určitě jde o kvalitní kriminálku, které nechybí solidní obsazení, perfektní děj a skvělé završení. Takže proč za mírně nadprůměrné tři hvězdy? Postava Neesona mě zklamala a stejně jako třeba v Šesti výstřelech z postavy Van Damma, tak i tady z hlavního hrdiny udělat násosku nesnášenou vlastní rodinou nebylo moc na místě. Opakuji, že srovnávám jen postavy, film nikoliv! To je moje první zklamání. Dál samozřejmě, i přes silný náznak v názvu filmu o nočním běžci, mě tmavé prostředí vadilo snad nejvíce. Opravdu hodně nepřehledné. A také jsem byl nemálo před filmem namotivován parťákem akční jízdy Ellmariachim, který z filmu byl a je paf, což mě vůči filmu vůbec neprospělo, pač jsem čekal daleko, ale daleko větší pecku! Jsem fandou Liama, ale pokud jde o jeho filmy z poslední doby, tak toto je pro mě ta slabší Neesonovka. Hodnocení čsfd je po dlouhé době v pořádku. 65% ()

Hennes

Přímočará akční podívaná, která je klasickým thrillerem se střílečkami a honičky aut. Velkým plusem jsou Neeson a Harris, správní postarší parťáci ze světa podsvětí. ()

rakovnik

Protože mám v poslední době slabost pro Liama Neesona a jeho akční hrdiny, s napětím jsem sledoval i tento film. Ačkoli film nepřináší téměř nic nového, snad kromě důrazu na rodinné vztahy versus profesionální čest, sledoval jsem ho s líbivými pocity, neboť takové dějové schéma u mě utěšeně funguje. Střídají se honičky v autech s honičkami labyrinty ulic a chodeb, souboje jeden na jednoho, přestřelky a promluvy o rodinných vztazích. V podstatě od začátku známe i konec příběhu a díky Neesonovu pohledu fandíte reálně záporákovi, ale trocha dojetí ještě nikomu neuškodila, obzvláště, když syn opět začne (předvídatelně) oslovovat Jimmyho jako tátu. Nick Nolte jako nerudný strýc v pidiroli jen podtrhuje snahu tvůrců o preciznost v detailu. Průměrný, mnohokráte parafrázovaný příběh, ale umně natočený a zahraný kvalitnímu herci. ()

Martin741

Reziser Chom Kolet -Serra /Dum voskovych figurin, Neznamy/ natocil len dalsi priemerny film s Liamom Nysnom /Taken, Dirty Harry 5/ v hlavnej roli. Chvilu trva, kym sa film rozbehne, a scenar je dost priehladny a predvidatelny, herecke vykony tiez teda nic moc - film tahaju dopredu osobne suboje /nemam rad/, prestrelky a autonahanacka. Okrem Nysna sa tu objavili aj Nick Nolte /Hotel Rwanda/, Bruce McGill /Legenda o slavnem navratu/ a samotny Ed Harris /Creepshow, Skala, Gravitace/. Ako som uz spominal, herecke vykony dost krivali a v strede sa dostavila velka nuda. Autonahanacka to vsak potiahla do priemeru. 54 % ()

BarryLyndon

Mám v podstatě rád všechny post-Taken neesonovky. Je srandovní, že až na pokračování samotného Taken jsou to dost kvalitní filmy a Taken 2 a 3 jsou sra... Tohle je velká pecka, líbí se mi styl jakým je to natočeno, ale hlavně to má naprosto peckový obsazení stříkající testosteron na všechny strany. Neeson, Ed Harris, D´Onofrio, Boyd Holbrook, Nick Nolte, i Common byl v roli nájemného zabijáka perfektně uvěřitelný. Moc spokojených 7,5/10 a škoda, že nmá pan Neeson tak o 10-15 let méně.... ()

Rocky88

Casting sliboval hodně, překvapivě je tu ale arzenál herců nevyužit. Akce pomálu, drsňáci dědci se ani moc nevytáhli. Škoda. ()

carlos 2010

Tak trocha film o ničom s dobrým obsadením a veľkými očakávaniami, ktorý potopil sám seba v povrchnosti detailov a slabom budovaní atmosféry. ()

Streeper

Jeden z mnoha dalších akčních filmů, kde není nic originálního ani nic nového či neokoukaného. Co vás na film rozhodně bude táhnout je přítomnost Liama Neesona a Eda Harrise. Začátek má pomalý rozjezd, pak je to akční a konec je dojemný, jenže na námětu není nic, co bych už v jiném filmu neviděla. ()

bourec

Poněkolikátý recyklovaná látka,klišé?No a co.Film je impulsivní,nadupanej,akce je peprná,navíc celý podkreslený skvělou hudbou JunkieXL.Jenom mě hrozně sralo obsazení Eda Harrise.Kurva ten chlap by měl hrát spíš přestárlý homoklády,a ne šéfy podsvětí.Už se v mnoha filmech ukázalo,jak důležitá je ta verbální výměna mezi hlavníma postavama.Takže tohle určitě za hvězdu dolů.Jinak ale napálim 80%,líbilo se mi to. ()

Predátor má nového nepřítele

Predátor má nového nepřítele

13.10.2016

John Wick 2 má záporáka

John Wick 2 má záporáka

27.10.2015

Postavit se Johnu Wickovi není legrace. Zabiják s tváří Keanu Reevese (Matrix) se chlubí přezdívkou Baba Jaga a je o něm známo, že dokáže splnit i nesplnitelnou misi. Kdo se mu pokusí narušit… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka