MrBaker

Tak přesně tento díl považuji za díl čtvrtý. Proč? Někteří ví. Společně s prvními třemi díly se jedná o naprosto super komedii, kde je ten nejlepší výběr herců jaký snad kdy mohl být. (Výběr roštěnek byl taktéž skvělý). Btw. Zaslouží si to určitě více než jen 78%, které mi na takový film přijdou opravdu málo. "I like the Twilight books. New Moon is my favorite." ()

Mikecat

Výborný začiatok, výborný koniec - po titulkoch, medzitým slabší priemer sem tam s nejakým výstrelkom, ak to neuvidíte o nič neprídete, slabá komédia, slabo prepracovaná, keby bola ako záver filmu - po záverečných titulkoch, to by bola vec! ()

Paladin25

Veľmi milé prekvapenie. Na tomto filme som sa skvele bavil a za 2 dni som ho pozrel 2 krát. Čo sa mi v poslednej dobe fakt nestalo. ()

stolista

Silnější 3*. Předchozí díly jsem viděl,ale moc si to nepamatuju.Jakás takás nostalgie na mě zapůsobila (obzvlášť,když jsem přesně v jejich věku).Sranda byla.Samozřejmě je lepší vidět předchozí díly ()

kobras5

Na jednu stranu velmi povedený, na druhou stranu dosti bídný. To vše se zde odehrává a člověka to dosti mate. Pro mě osobně asi nejhorší díl z celé PPP série, což jsem tedy očekával o dost víc od tohohle dílu, natož když to je jediný díl, který je červený... ano, zasmál jsem se, ale když to porovnám s nedávno viděným Diktátorem, tak tohle je opravdu šílená slabota co se komičnosti týče a navíc zkazili mojí nejoblíbenější postavu, což mě štve ještě víc. Přehodnotím, až si to pustím příště a také přidám hodnocení. ()

Frca

Po devìti letech se na scénu opět vrací parta z původních tří Prciček. A je to návrat , jak se patří. Steve Stifler rozehrává neuvěřitelnou show od sraní do chlaďáku s pivem přes zničení skútrú až po sex s Finchovou mámou. Prcičky Na táboře , Nahá mile , Spolek Beta a Kniha lásky nebyly nic moc, takže jsem rád, že se po delší době vrátil ten sexuchtivý vulgární borec jménem Steve Stifler. Pokud budou další díly s touhle partou , budu jen rád. ()

deluxxx

Pravdupovediac, čakal som sračku, čo bude vykrádať nápady z prvých 3 dielov (ostatné pokračovania nepovažujem za "ozajstné" prcičky), ale bol som príjemne prekvapený. Všetko je dobre namixované od romantiky, cez trápne scénky a lá Jim, až po tipický fekálny humor Stiflera, ktorý sa vôbec nezmenil. Takže rekapitulácia po 10 rokoch sa podarila, pre mňa 4 stars. ()

Dangerman

Pro ty z nás, kteří prožívali svá léta na střední, společně s prvními 3 díly (ty ostatní nepočítám do této série) a setkávali se s podobnými akcemi, trapnými rozhovory s rodiči a sexuálními trapasy, tak je toto jako balzám na duši. Zaráží mě, jak sou vlastně všichni ve formě, utekl nějaký čas a přesto to není takřka znát, tady prostě vítězí nostalgie nad kvalitou a nevadí mi dát 4*. ()

gemkio_cz

Parádní navázání na původní trilogii. Čekal jsem výplachové pokračování, ale vyklubala se z toho svižná komedie u které fungovalo vše jako před lety, Stifler ani Finch nezklamaly. Bavil jsem se a ani na komedii delší stopáž mi vůbec nevadila. Akorát jen doufám, že tohle byla poslední tečka za American Pie a nevznikne ani další pokračování s původními herci, ani další vymejvárna mozků jako nahá míle apod. ()

Tom3k

Jak vyzrály postavy a s nimi i jejich problémy, tak vyzrál i humor v "prcičkách". Rozhodně nejlepší díl celé série ()

Lula.cz

Taková nostalgie...první tři díly jsem viděla jako puberťačka a byla jsem z nich hotová. Teď po letech logicky všichni zestárli a dospěli (i já :) a Školní sraz je dokonalá příležitost k bilancování. Někdo má rodinu, někdo by ji chtěl, někdo je frajer a někdo looser a Stifler je pořád Stifler. Samostatnou kapitolou je pak Jimův táta a Stiflerova máma. Čekala jsem, že další díl bude spíš zbytečné prodlužování úspěšné série, ale tohle se fakt povedlo. ()

Nowasek22

Po 3 debaklech ve formě videofilmů, které těžily ze slávy originálu, konečně přišlo něco, co mě opět rozesmálo. Film samozřejmě není dokonalý, ale některé scény spolu s neuvěřitelnou nostalgií mi nedávají na vybranou. Rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

Vimrak158

Předešlá trilogie (ano, trilogie- další odpady typu nahá míle, spolek beta atd. opravdu nepočítám) byla vtipnou, svěží, zábavnou jízdou ve které jsem se nepřestával ani na minutku smát a člověk si tak nějak užíval a vychutnával trable, trapasy a pěkné zážitky čtyř kamarádů Jima, Stiflera, Finche, Kevina a Ozze . Musím upřímně říct, že jsem od čtvrtého dílu školní sraz nic nečekal, a myslel jsem si, že kvalit trilogie v žádném případě dosahovat nebude, ale díkybohu jsem se mýlil, protože Réunion (školní sraz) je pro mne vrchol všech komedií nejen za tento rok, ale vůbec. Partička kamarádů se vrací v nostalgické náladě zpět do Great Falls na školní sraz studentů střední školy, na kterou v 90. letech kamarádi chodily. Ovšem jak je zvykem, vše se zvrtne a Jim a spol. zažijí další příhodu vtipných situací, které se jim přihodí. Já osobně mohu říci, že jsem se u filmu nikdy takto nezasmál a celý je film je prošpikován tak neskutečně vtipnými situacemi, že se nezasměje snad jedině absolutní člověk bez humoru. Jeden z nejlepších filmů letošního roku a jedno z nejpříjemnějších překvapení vůbec. ()

SheldonShamy

Konečně se navrací úroveň prvních dílů! Přátelé zůstávají pořád stejní a co mě nesmírně potěšilo - Ozz se vrátil! Bez předchozích dílů (nebo alespoň bez začátečních 3) nemá cenu sledovat, protože si neužijete to, co si užíváme my, obdivovatelé Stiflera, fanoušci American Pie! (Nevím, jestli vyšel český dabing, ale nedoporučuju! Originální jazyk nejlépe vystihuje postavy a nálady) ()

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

Nové Prci, prci, prcičky jsou na cestě

04.10.2022

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

Hunger Games 2: Cronenberg nebo Cuarón?

16.04.2012

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011